פריסה בנושא זוגיות

שלום לכולם, אולי תוכלו לעזור לי בפירוש הפריסה הבאה שאלתי בנוגע למצבי בתחום הרומנטי 1. 6 חרבות 2. 5 מטות 3. 8 גביעים 4. אס המטות 5. אס הגביעים 6. השוטה 7. הקיסרית 8. שמש 9. אביר החרבות 10. המרכבה אני מודה מראש לכל מי שיענה לי. יום טוב ולילה טוב

שלום גלי

את לא מצליחה למצוא בחור טוב ומעניין. נדמה לי כי אפשר לומר שאת משקיעה המון בקשרים חברתיים שלך. עד שאת שוכחת לבחון את איכותם. רק בשביל שנהיה בפוקוס .נפרדתם כבר.כי גם מהבא בתור (או שכבר נפרדתם וחזרתם) תיפרדי מחוסר יכולתו של האחד להישאר בפוקוס בקשר.את נותנת מעצמך והם לא מכבדים זאת. נסי לפעם הבאה להשקיע קצת יותר באכפתיות . לפי דעתי זה יעבוד יותר טוב עם זה.

הצעה לפתרון!!!!

היי גלי ! אז לפי הקלפים ולפי העבר נראה לי ששאלת הזוגיות מפריעה לך מהסיבה שנפרדת ממישהו לא מזמן וכעת את מוטרדת לגבי העתיד. אז ככה נראה כי יש תמיכה של הקלפים להפגין הרבה נוכחות בחברה והפגנת ביטחון עצמי עם זאת יש שלא להאבק באנשים ומה שתעשי שזה יעשה בדרך עקיפה ובעורמה ( לדעתי תשחקי עם האנשים)כי את יודעת שיש לך את זה ובהווה יש התפתחות של משהו חזק וטוב בכלל יהיו לך כל כך הרבה אפשרויות וכל הכיוונים פתוחים בעתיד הרחוק יותר ההצלחה ממש מובטחת לפי קלפ הקיסרית קלף שמייצג אושר. הצלחה השגיות תחושת נשיות טובה סקסיות יש גם את רעיון הפריון אולי את מעוניינת להיכנס להריון ?!בכלל את מגלה רבה אופטימיות שזה דבר מאוד חיובי וחשוב בשביל להתקדם הסביבה רואה אותך כחזקה ומצליחה בכל הקשור לתחום הקלף התשיעי שמיוצג ע"י אביר החרבות מתיחס לחששותיך והם זה שאת חוששת אולי מזה שאת עושה דברים מהר מידי וזה שאת נבהלת ואולי אלו גורמים לך לשיקול דעת משובש על כן מה שהצעתי לפי קלפי היעוץ הראשונים של להפגין ביטחון לראות ולהראות ........... לסיכום קלף המרכבה מייצג את זה שלא את זו ששולטת כרגע בעניינים ומדובר בתחזית פטלית. תני לדברים לזרום ותהני מכל רגע יש לך יכולת טובה מאוד להצליח שיהיה הרבה בהצלחה!!! שמחתי לעזור רומי

6 חרבות - הגיע הזמן לנוח קצת

היי גלי, נראה לי כי בתקופה הקרובה את צריכה לנוח – וזהו! קלף 6 חרבות מדבר על חופשה ובזוגיות על "סטוצים". כיוון שזהו הקלף הראשון הוא מראה את הכיוון אליו את צריכה ללכת, נראה כי בשלושת החודשים הקרובים, אל תצפי, אל תחכי וכל זוגיות שתגיע, תתייחסי אליה כאל "סטוץ". אולם הרבה מאד קלפים מפריעים לך בתהליך: העבר, קלף אס הגביעים, מראה כי את ממהרת "לשחזר" את הזוגיות הנפלאה שהייתה לך בעבר. קלפים 5 מטות ו-8 גביעים מראים כי יש לך נטייה להלחם על מציאת בן הזוג בכל דרך – חברות "משדכות", משרדי היכרויות וכדומה. המציאות אשר מביאה לך בני זוג לרוב (אס המטות) והעובדה כי את נראית לא רע (קלף השמש) – כל אלו מצוינים למציאת בני זוג, ואל תפסיקי לנסות, אלא שתתני לעצמך לנוח ממחויבות, ולחץ. יהיה לך זמן, אל תדאגי. עכשיו בשלות החודשים הקרובים תזרמי, תנפשי ואל תעשי חשבון. באיזה שהוא שלב, בעוד כחודשיים (הקיסרית) תתחילי, באופן טבעי, לפתח את הנשיות שלך ולתת לה לפרוח. השילוב של חלק זה והמנוחה יאפשרו לך לאחר 3 חודשים וקצת להתחיל משהו בריא יותר ויציב יותר. בהצלחה, שגיא

שלום גלי

את לא מצליחה למצוא בחור טוב ומעניין. נדמה לי כי אפשר לומר שאת משקיעה המון בקשרים חברתיים שלך. עד שאת שוכחת לבחון את איכותם. רק בשביל שנהיה בפוקוס .נפרדתם כבר.כי גם מהבא בתור (או שכבר נפרדתם וחזרתם) תיפרדי מחוסר יכולתו של האחד להישאר בפוקוס בקשר.את נותנת מעצמך והם לא מכבדים זאת. נסי לפעם הבאה להשקיע קצת יותר באכפתיות . לפי דעתי זה יעבוד יותר טוב עם זה.

תודה רבה לכולם

על העזרה ושנה טובה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר