אל ibp1, תוצאות פתיחה קלטית

שלום לך, על פי הצעתך עשיתי פתיחה לעצמי ואינני יודעת לפרש את התוצאות (אלא לאחרים), שאלתי על עתיד הזוגיות שלי קלף 1- 7 מטות קלף 2 - 3 גביעים קלף 3 - השוטה קלף 4 - מזל שור קלף 5 - 3 מטות קלף 6 - 2 גביעים קלף 7 - 7 גביעים קלף 8 - מזל בתולה קלף 9 - מיזוג קלף 10 - 10 גביעים אודה באם תעזור (תעזרי?) לי לפרש את הפתיחה. בתודה וברכה, ברכה 2210

ובכן ז'ילבר רק בגלל שיש לנו את אותו שם משפחה.

הכי קטע שנצא באמת משפחה. את בן אדם טוב ומתוק,אישה בוטחת ומשדרת חוסר ביטחון משווע. העניין הוא שבמערכת יחסים ,צריך להיות קצת שחקן פוקר.לצעוד לאט ולא לגלות מיד את כל הקלפים.העניין הוא שאת נושאת בחובך אופי של בני מזל שור (גלויי לב ,טובי לב, ושונאי שקרים ושקרנים).סוג הגברים שאת מחפשת כבר עבר מין העולם והמעטים שנשארו עליהם עובד הפתגם של הרצוי והמצוי -נשוי . העניין הוא שאנו הגברים כולנו אותו דבר.רק נשותינו הופכות אותנו ליחידי סגולה. מיצאי מישהו שיהיה לך תקשורת עימו ובססי את ראשית הקשר על תקשורת.זה הבסיס הראשוני לכך .נ.ב :בת כמה את? (אל תעני ברשת IBP1@WALLA.CO.IL יכול להיות שאחד מתלמידי או לקוחותי יתאים לאופייך),את יכולה ליצור עימי קשר דרך האימייל שלי.

ibp1 תודה

אני בת 57 ונראית מאד צעירה. רציתי לדעת באמצעות הפתיחה באם אצליח לפגוש בן זוג חכם וצנוע, אינטליגנטי וטוב לב. האם יש סיכוי על פי מה שנראה בפתיחה??????? תודה מכל הלב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר