מי יודע מה זה קלף מספר 18 ומשמעותו? תודה

הירח

הליקוי המופיע בקלף מסמל את זה שהעולם ,אינו זוכה לאור השמש השולטת באמצעות אורה על המציאות.אור השמש הנעלמת מסמלת את המחזור וחוסר האיזון ביכולתינו בהיגיון ובהבחנה בין מציאות לאשליה. על כן יסמל קלף זה הזיה לילית משהו מעין מציאות מעוותת,חלום.אני ממליץ גם קצת להסתכל על הקלף,לבחון את יתר הדברים המצויים בו. בתור אדם המעביר קורסים.הדבר הראשון שאני שם עליו דגש הוא לא הקריאה מהספר אלא יותר מהבטן מהחושים והתחושות שיש לפותח.בהצלחה IBP1

קצת על הירח...

היי דניאלשה2, יותר פשוט היה לכתוב לך את משמעות קלף ביחס להקשר שקלף הירח ייצא, כיוון שלקלף יש הרבה משמעויות ואפשרויות. אבל, כיון שאת מתעקשת אני אתמצת ואחלק את הקלף לשני חלקים: כקלף הקשור להתפתחות שלנו הקלף עוסק במסע שאנו עושים בנבוחי התת-מודע שלנו במטרה לנקות את הקלקולים שאנו "סוחבים" אתנו וזאת כדי שנוכל להיות יותר חופשיים בבחירות שאנו עושים ובהזדמנויות הנקראות בדרכנו (שהרי אלו הנן התוצאה של מי שאנו). כקלף ארצי יותר הוא עוסק יותר בתוצאה של החלק הראשון (שכמובן במציאות הופך להיות בלתי מאוזן) - בחוסר הוודאות, בבלבול ובשינויים הפוקדים את השואל מבלי שהוא יכול לכאורה לשלוט בהם. קלף הירח מעפיל על כל הקריאה ויוצר חוסר וודאות, בלבול ואפילו פחד. לכן הוא אחד משלושת הקלפים שאינם מאפשרים תשובה ברורה כאשר הם יוצאים כתשובה סופית (השניים האחרים הם קלף השוטה וקלף הכוהנת הגדולה). בחיי השאל כל עוד הבעיה אותה מייצג קלף הירח (תלוי במיקום עליו הוא עומד) לא נפתרת וכל עוד ה"ערפל" לא מופג השואל לא יוכל לפעול נכון. מקווה שעזרתי, שגיא.

תודה שגיא רק חבל שלפי מה שאני מבין בעצם אין תשובה מהקלפים

לא תמיד הקלפים נותנים תשובה של כן או לא - ויש לזה סיבה

היי דניאלשה2, לא תמיד בקלפים יש תשובה של כן ולא, כיוון שבחיים אין תמיד תשובה של כן או לא ולפעמים לקבל מסר הוא תהליך יותר חשוב ומלמד מאשר תשובה סתמית של כן ולא. את מוזמנת לקרוא את המאמרים "כן ולא ומסר" והחיפוש אחר האמת ואני מקווה שהם יעזרו לך להבין כי לפעמים עדיף לקבל תשובות כאלו. בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר