פענוח

פענוח

לשאלה: האם אני ו-ס נהיה זוג? האם-8 מטות אני-8 גביעים x-איש תלוי נהיה-2 מטות זוג-השמש תודה.

ובכן זה תלוי שם.

נראה לי שהרעיון הזה "יושב"אצלך כבר הרבה זמן.אם זה ימשך כך נראה לי שזה ישאר רק רעיון טוב ולא משהו שיתפתח.הגיע הזמן לגרום לו לחשוב שהוא צריך לעשות צעד אחד קדימה והמבין יבין.

וחוץ מזה?

יש משהו במה שאתה אומר אומנם לא אמרתי את כוונותי מפורשות אבל נראה לי שכבר עברנו את שלב הידידים וזה פשוט תקוע. החברה לשעבר ברקע והמבין יבין....תודה בכל אופן למרות שאני לא ממש הבנתי למה התכוונת.ומה אומאת הפתיחה.

וחוץ מזה?

יש משהו במה שאתה אומר אומנם לא אמרתי את כוונותי מפורשות אבל נראה לי שכבר עברנו את שלב הידידים וזה פשוט תקוע. החברה לשעבר ברקע והמבין יבין....תודה בכל אופן למרות שאני לא ממש הבנתי למה התכוונת.ומה אומאת הפתיחה.

אמממממממממממממממממממממממממממממממממ.הלוואי וזה היה מסתכם רק בזה אבל.......

את רגילה ללכת עם הראש בקיר.ולא לקלוט עניין.את לא חייבת לקבל את דברי.אך זה שהאקסית עדיין "מרחפת מעל ראשו כמו נשר (התלוי) זו לא הבעיה היחידה.אבל אם את מוכנה להמר על סיכויים קלושים.אני לא זה שאמנע ממך זאת רק תזכרי גבר שמעוניין במישהי ,לא מפחד מנשרים והמבין יבין.הגיע הזמן שתתעוררי ,כי אחרים רואים ושותקים. אני מציע לך בכל ליבי .תעמדי קצת ותראי איך העיניינים מתנהלים להם.

וחוץ מזה?

אם את תושבת ת"א, כיתבי לי ואני אפתח לך פרישה אחת בחינם. ונדבר ואראה לך את כוונתי.

את תבואי מלווה במישהו ואני אבוא מלווה בשותפתי לקלפים.אני מבטיח שאני אוכל להוכיח לך שהדברים נראים שונה רק שאת מאוד עקשנית ולא מוכנה לקבל את התמונה האמיתית.

באמת שאני לא מבינה!!!!

בהתחלה אמרת לי לגרום לו לעשות צעד ואחרי זה אני מניחה שהתכוונת לזה שיש לכך שנהיה ביחד סיכויים קלושים.הלווווו? ומה הכוונה לזה שכולם רואים? אני לא ממש מת"א ואני לא חשבתי לעשות מזה ביג דיל מתוך סקרנוץ אני אשמח אם תוכל לכתוב לי למייל.

רק לזמן קצר !

אם זה לא יבוא ממנו לסלק אותה.את בצרות בנושא זה. הוא נותן לה אישור להידחף ,מה שמסביר את פריסת רגלה על במת הקשר שלך עימו. אם הוא היה רציני ,הוא היה דואג להבהיר לה את עמדתו. זה שהוא לא היה תקיף בנושא מבהיר לי כי יש שם משהו שיכול לקלקל לך. ביי

פענוח

לשאלה: האם אני ו-ס נהיה זוג? האם-8 מטות אני-8 גביעים x-איש תלוי נהיה-2 מטות זוג-השמש תודה.

קלף השמש - את מסונוורת! תפסיקי להיאבק ותגלי את האמת.

היי ל-ndk10 ולכולם יש לי כמה הערות: קלף 2 מטות מצביע על כך שקיים פוטנציאל ביינכם, אולם הוא מראה כי י שלפתח אותו על מנת שהוא יהיה מוחשי. קלף התלוי במערכות יחסים הוא לא מדהים ובמקרה זה הוא מראה כי בן הזוג מרגיש כי קרבה אלייך מהווה סוג של קורבן עבורו ולכן הוא לא מתקדם. במיוחד לא עוזר שם קלף 8 גביעים המייצג אותך. קלף 8 גביעים מעביר לך מסר ברור והוא: תפסיקי להלחם!. הקלף מראה כי כבר הכל נעשה ומה שניתן לעשות היום זה לוותר על המאבק. סביר להניח כי מרוב מאבק וקשיים את "איבדת" את היכולת להבין מה נכון ומה לא נכון עבורך. הוויתור על המאבק יאפשר לך לראות את האמת ולהשיג אותה. ויכול להיות בהחלט כי האמת עבורך היא לגלות שהוא לא שווה את זה. מצד שני יכול להיות שהוויתור שלך על המאבק יגרום לו להתעורר ולרצות בך מחדש. קלף השמש מחזק את הטיעון של קלף 8 גביעים והוא מראה כי את קצת מסונוורת וכי את מאמינה שמערכת היחסים הזו הנה כל עולמך, שהיא השמש שלך. אבל מה תעשי כאשר השמש תשקע ? למעשה, אז תוכלי לראות מה אמיתי ומה לא. לכן. תוותרי. לא רק בגלל שאין לך מה לך ברירה, אלא שהוויתור יוביל אותך אל האמת. בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר