נו טוב....

נו טוב....

טוב בעיקובות שיחה לא פשוטה שהתקימה בני לבין x תרשו לי לעשות קריאת sos + קלף נוסף שאני לא יודעת מאיפה בא לי והתוצאות האם אני וx נהיה חברים ( ידידים למרות השיחה קשה) מלכת החרבות 7 חרבות אביר המטות סיכום המגדל אני בסי הכעס עכשיו....
h-9065.jpg

המגדל ,אממממממ

את בראש מגדל ,למטה סלעים וסכינים באורך מטר מינימום בהמוניהם.וחומצה וכל שאר יתר המטורפים האכזריים שבעולם.או להיות איתו .אני הייתי מעדיף לקפוץ ישר על הסלעים. ואת??????????

hi yamo

יאמו-אולי תפסיקי כבר לפתוח לעצמך כל הזמן ? תני לעצמך מנוחה קצת !! ולענין X- התשובה היא(7 חרבות) שאם תוכלי להצליח זה יהיה רק דרך תכנון ואסטרטגיה ולא בקטע של לזרום, להיות קלילים וכו'. לי יש הרגשה שמישהו (מישהי ?) מתכננת שם נגד הקשר הידידותי ביניכם. ברקע- האיש פשוט מאד עסוק במשהו אחר (קלאסי-חיים מקצועיים), ומתנתק מכל השאר (מלכת החרבות), וכנראה שזו הסיבה שהוא לא אחז בהזדמנות שהיתה לו לבסס את הקשר ביניכם, וגם הוא וגם את צריכים להבין למה ההזדמנות הזאת לא נוצלה. הקלף הנוסף ממש לא שייך לקריאה, אבל את מוזמנת לבדוק היטב את יסודות הקשר ביניכם, והאם הוא נבנה נכון ועל יסודות אמיתיים (לא רק ידידותי-נכון ?), ולתקן את הטעון תיקון. אגב, אני קצת יודעת את הסיפור-אז אולי הגיע הזמן להחליט שאם זה לא בנוי על יסודות נכונים, אז פשוט אפשר להניח לקשר הזה, אחרי שהוא לא היה קיים בעצם כל כך הרבה שנים ? אני רק רוצה להזכיר לך שגם מלכת החרבות (מזל דלי) וגם 7 חרבות חוזרים כל הזמן בקריאות על המצב ביניכם, אז אולי אפשר להבין מזה משהו ?

תודה

סבבה ירדתי מהעניין שהיה בהצלחה לכולם..... ובלי קשר מי את אתה?......ומאיפה את מקירה אותי

אורלי את פה?

אורלי בפעם הבאה תרביצי לי בטלפון ואני מבקשת לא לגועה לי בירחים בכזו אכזריות

נו טוב....

טוב בעיקובות שיחה לא פשוטה שהתקימה בני לבין x תרשו לי לעשות קריאת sos + קלף נוסף שאני לא יודעת מאיפה בא לי והתוצאות האם אני וx נהיה חברים ( ידידים למרות השיחה קשה) מלכת החרבות 7 חרבות אביר המטות סיכום המגדל אני בסי הכעס עכשיו....

יופי של ניתוח. יש לי כמה הערות.

היי ימית ואורלי, ניתוח מצויין של הקריאה ויש לי רק כמה הערות: קודם כל מה הייתה השאלה. ואיך בדיוק התבצעה השאלה ? יכול להיות שהיה קצת בלבול בכוונת השואלת? בכל אופן זו התשובה ואליה יש להתייחס: קלף 7 חרבות: ימית, הקלף כבר יצא לך בעבר והמסר שלו חל על כל תחומי החיים. לכן את כבר אמורה לבין את המסר. לגבי ה"מישהי" שמנסה להפריע.- שתי נקודות! וכאן ניתן לראות את החלקים ה"שליליים" של הקלף 7 חרבות ויפה שהבחנת. קלף אביר המטות מצביע על היחס האימפולסיבי של השואלת לנושא הזוגיות ורומז לכך שלא לצפות לתוצאות כל כך מהר. בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר