פתיחה קלטית

פתיחה קלטית

נושא הפתיחה : האם אעבור לחו"ל בחצי שנה הקרובה? קלף 1- 6 מטות זהו הכיוון שאליו אני הולכת , נצחון וזה בזכות הכישורים והמאמצים שלי אבל עדיין אני חייבת לזכור מהיכן וכיצד הגעתי למקום שבו אני נמצאת על מנת לא לאבד אותו. קלף 2- 9 חרבות הגורמים החוסמים אותי הינם בעצם הדאגה והפחד שלי שאכן מוצדקים.הפחד והחששות הינם בהחלט מוצדקים לאור הניסיון הקודם שלי ואני יודעת שהמציאות לא כל כך טובה מכיוון שזה להתחיל מאפס ולהיות רחוקה מכל מי שאני מכירה. קלף 5- המרכבה העבר שהיה ואיננו יכול לחזור, היה עליי להחליט והאמת שתקופה ארוכה הייתי מבולבלת בהקשר לנושא לא ידעתי אם אכן זה מה שאני רוצה והייתי צריכה לקבל החלטה.ההחלטה נעשתה לפני מס' שבועות שזה הכיוון שבו אני רוצה ללכת. לכן עליי להיות אסטרטיבית בנושא ולהתעקש. קלף 3- השטן מה שקרה בין העבר להווה והדפוסים השליליים של תת המודע, מתחבר לי מאוד להמשך של קלף 5 הזנחתי את כל הרעיון של לנסוע לחו"ל . הפחדים שלי שאמרו לי עזבי את הרעיון זה לא מה שנועד להיות.לדעתי קלף השטן מייצג היום שבשלב זה אני בהחלט יכולה להתמודד עם החלקים השליליים שבי ושחוסמים אותי ולממש את הנושא. קלף 4 - מיזוג המציאות האובייקטיבית-וכיצד אני פועלת למרות הדפוסים השליליים, היום אני לומדת יותר לסמוך על היקום מכיוון שיש לי אמונה חזקה ביקום כבר אין לי את הפחד לשינויים יש בידי כל הכלים שאוכל למזג בין גורמים שונים בחיי בזכות האמונה, יש גם בקלף המיזוג נושא של זוגיות , יתכן שאסע עם בן זוג לחו"ל. קלף 8 - הכוכב מייצג את החברה הרלוונטית הקרובה, לדעתי מדובר בחברה שתהיה לי בחו"ל שתקבל אותי בברכה וצפויה לי שם הצלחה אני יודעת שזה לא הולך להיות קל אבל זה יוביל אותי לדרך הנכונה , דרך אגב זה הקלף המאפיין שלי. קלף 9 - 3 מטות פחדים ותקוות, אני אופטימית ואני מכירה בזה שאני נוסעת לחו"ל ועוברת לשם , יהיה לי שיתוף פעולה בנושא אבל עדיין אני צריכה להפוך את הדברים שיעבדו לאורך זמן. קלף 6 - 3 מטבעות מייצג את השליש הראשון של התקופה כלומר החודשיים הקרובים, אני אקבל הכרה וגמול בנושא לדעתי אני אראה תכל'ס תוצאות. קלף 7- אס הגביעים מייצג את השליש האמצעי של התקופה ובנוסף מסר מהגורל, מימוש הזרימה וההתחדשות בעולם החומר ואני בהחלט יכולה לנשום לרווחה מכיוון שהמחסומים הסתיימו ועכשו מתחיל תהליך של שפע , המסר הינו שעליי לממש זאת. קלף 10- השוטה מייצג את השליש האחרון של התקופה שיחרור ממצבים קודמים ופתיחת דך חדש , אני נפרדת מכל מה שאני מכירה עד כה ויוצאת לדרך חדשה עם חוויות חדשות. אשמח לכל תגובה נוספת. תודה לינוי

קלף השוטה בסוף

בדרך כלל כאשר הוא מופיע בסוף ,זה אומר כי לדברים יש המשך,אני ממליץ לך להביט יותר טוב בקלפים .את פשוט קראת את התרגום מספר מבלי לדעת ואו להבין כי זה לא הולך כך.תלכי לא רק על מה שכתוב בספר אלא על תחושות הבטן שלך ,קחי את הקלף הביטי בו ראי את צבעיו. מהם אומרים לך באמת ,מהם הניואנסים הקטנים הללו שהופכים את השיטה המופלאה הזאת לבעלת יכולת לחזות את שהתת מודע והזמן כבר יודעים. בכבוד רב :IBP1

אינטואיציה

ממש לא פתחתי רק לפי הספר...וכידוע בקלפים צריך יותר מהכתוב צריך גם לחוש...זו היתה הפרשנות שלי לשאלה ששאלתי..ובכלל כל הפריסה מתיחסת לשאלה..וכל מרכיביה 10 הקלפים הינם מובילים לתשובה..כך שלא רק הקלף מס' 10 נותן את התשובה הסופית..וכמייג'ור אין ספק שהוא פוטנציאל ולדברים יש המשך...בכלל דיברתי רק על המעבר לחו"ל ב-חצי שנה הקרובה.אבל הקלף אכן הרגיש לי כך ולכן זה מה שרשמתי..ושוב תחושה של הקורא הינה הדבר הראשון.. כל אחד והפרשנות שלו...וכל אחד איך שהוא רואה וקורא את הקלפים... לינוי

מאחל לכם בהצלחה בהמשך דרככם

פתיחה קלטית

נושא הפתיחה : האם אעבור לחו"ל בחצי שנה הקרובה? קלף 1- 6 מטות זהו הכיוון שאליו אני הולכת , נצחון וזה בזכות הכישורים והמאמצים שלי אבל עדיין אני חייבת לזכור מהיכן וכיצד הגעתי למקום שבו אני נמצאת על מנת לא לאבד אותו. קלף 2- 9 חרבות הגורמים החוסמים אותי הינם בעצם הדאגה והפחד שלי שאכן מוצדקים.הפחד והחששות הינם בהחלט מוצדקים לאור הניסיון הקודם שלי ואני יודעת שהמציאות לא כל כך טובה מכיוון שזה להתחיל מאפס ולהיות רחוקה מכל מי שאני מכירה. קלף 5- המרכבה העבר שהיה ואיננו יכול לחזור, היה עליי להחליט והאמת שתקופה ארוכה הייתי מבולבלת בהקשר לנושא לא ידעתי אם אכן זה מה שאני רוצה והייתי צריכה לקבל החלטה.ההחלטה נעשתה לפני מס' שבועות שזה הכיוון שבו אני רוצה ללכת. לכן עליי להיות אסטרטיבית בנושא ולהתעקש. קלף 3- השטן מה שקרה בין העבר להווה והדפוסים השליליים של תת המודע, מתחבר לי מאוד להמשך של קלף 5 הזנחתי את כל הרעיון של לנסוע לחו"ל . הפחדים שלי שאמרו לי עזבי את הרעיון זה לא מה שנועד להיות.לדעתי קלף השטן מייצג היום שבשלב זה אני בהחלט יכולה להתמודד עם החלקים השליליים שבי ושחוסמים אותי ולממש את הנושא. קלף 4 - מיזוג המציאות האובייקטיבית-וכיצד אני פועלת למרות הדפוסים השליליים, היום אני לומדת יותר לסמוך על היקום מכיוון שיש לי אמונה חזקה ביקום כבר אין לי את הפחד לשינויים יש בידי כל הכלים שאוכל למזג בין גורמים שונים בחיי בזכות האמונה, יש גם בקלף המיזוג נושא של זוגיות , יתכן שאסע עם בן זוג לחו"ל. קלף 8 - הכוכב מייצג את החברה הרלוונטית הקרובה, לדעתי מדובר בחברה שתהיה לי בחו"ל שתקבל אותי בברכה וצפויה לי שם הצלחה אני יודעת שזה לא הולך להיות קל אבל זה יוביל אותי לדרך הנכונה , דרך אגב זה הקלף המאפיין שלי. קלף 9 - 3 מטות פחדים ותקוות, אני אופטימית ואני מכירה בזה שאני נוסעת לחו"ל ועוברת לשם , יהיה לי שיתוף פעולה בנושא אבל עדיין אני צריכה להפוך את הדברים שיעבדו לאורך זמן. קלף 6 - 3 מטבעות מייצג את השליש הראשון של התקופה כלומר החודשיים הקרובים, אני אקבל הכרה וגמול בנושא לדעתי אני אראה תכל'ס תוצאות. קלף 7- אס הגביעים מייצג את השליש האמצעי של התקופה ובנוסף מסר מהגורל, מימוש הזרימה וההתחדשות בעולם החומר ואני בהחלט יכולה לנשום לרווחה מכיוון שהמחסומים הסתיימו ועכשו מתחיל תהליך של שפע , המסר הינו שעליי לממש זאת. קלף 10- השוטה מייצג את השליש האחרון של התקופה שיחרור ממצבים קודמים ופתיחת דך חדש , אני נפרדת מכל מה שאני מכירה עד כה ויוצאת לדרך חדשה עם חוויות חדשות. אשמח לכל תגובה נוספת. תודה לינוי

קלף המרכבה - אל תחזרי על אותה הטעות פעמיים!

היי לינוי, קודם כל השאלה "האם אעבור לחו"ל בשנה הקרובה" מתאימה יותר לפתיחות של "כן ולא" כגון ה-אס.או.אס. הקריאה הקלטית לגבי אותה השאלה תתייחס פחות למעבר לחו"ל ויותר אל חייך כמכלול בחצי השנה הקרובה. אם את רוצה לדעת האם זה מתאפשר, הרי שקריאה של כן או לא הייתה בהחלט מתאימה. אם את רוצה לדעת איך יהיה לך שם, אז מתאימה הקריאה הקלטית ובה ניתן לשאול על החיים בחו"ל בשנה הקרובה ומכאן להסיק מסקנות. לגבי הקריאה – מאד אהבתי את הפירוש שלך ויש לי כמה הערות: קלף המרכבה (בעבר) מראה כי כבר עמדת בעבר בפני החלטה דומה וכי הגיע הזמן "לפתוח" את ההחלטה הזו שוב. באופן כללי קלף המרכבה מראה כי זהו צעד חשוב עבורך וכי את צריכה לבטא את החלק הזה הקיים בך אשר רוצה להיות בחו"ל. קלף המרכבה מראה כי אפילו אם את לא תצליחי שם ו"תחזרי עם הזנב בין הרגליים", הרי שזהו למרות הכל צעד בריא כיוון שאם לא תיסעי תמיד תייסרי את עצמך על כך שלא עשית את הצעד הזה והמחיר לייסורים אלו גדולים בהרבה מכל כשלון שיכול להיות לך בחו"ל. קלף השטן מראה כי יש לך נטייה להזניח את התהליך הקשור לנסיעה לחו"ל וייתכן והנטייה זו תמשיך גם בנסיעה עצמה. אכן, יש לך הזדמנות להלחם בנטייה זו (וקלף המיזוג היושב במיקום מספר 4 מראה שאת נלחמת בזה) וסביר להניח כי גם בזה תתעסקי בתקופה הקרובה. כיוון שאס הגביעים הנו קלף התיקון הוא מראה לך כי את צריכה לקבל על עצמך שינויים ללא חשש, לא לאבד את האמונה ולחפש את המקומות בהם את יכולה להשתנות. היות וקלף השוטה מייצג חופש והשתחררות ממה שהכרנו ניתן לראות בו כרמז חשוב בקריאה לכך שאת עומדת לנסוע לחו"ל. אז תיהני, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר