זוגיות

זוגיות

רציתי לבקש תחזית בנושא זוגיות אפשרית בעתיד הקרוב. אני גרושה מזה 13 שנים ולא מוצאת את עצמי בקשר נורמלי. תודה מראש

זוגיות-תחזית

בקר טוב 2210 כפתיח זוגיות אינה תחזית למרות שהינה מושפעת מה"רוח" בזוגיות ה"רוח" = רגש! זוכרת ? הרגשה רגשות! הימצאות במצב כלשהו זאת בחירה של כולנו בדיוק כמו חוסר רצון או מוכנות.אם במקום להיתקע בשאלה למה: זה קורה לי,למה זה מגיע לי,וכו' שבד"כ רק מפיל אותנו לזרועותיה "האוהבות" של גב. רחמים עצמיים ושם אנו אמנם מוצאים ניחומים לאגו השלילי ואין ספור ליטופים ויחד עם זאת אנו מתדרדרים לאט אך בטוח במורד אל תהום הנשיה! לא טוב היות האדם לבדו כתוב בספר הספרים אך מה לעשות לא צריך להימצא שם בכל מחיר!!!!! אם וכאשר תהיי מוכנה לקבל ייעוץ והכוונה אנו נשמח לעזור לך לראות,להרגיש,להבין,לדעת בזה הסדר. כמטפלים בתורת הנפש= מיסטיקה אנו יודעים שהדרך לא קלה אך ההבנות הן עיקר העיקרים! שוב אם את רוצה לדעת עוד התקשרי לנייד 050/7416466 או 050/6888692 ונקבע מקום זמן לעשות. אגב 3 המילים הנ"ל הן ראשי התיבות של המילה " מ ז ל " יום כתום לך וברכה.

אמממ

יום כתום ויתר דברייך לגברת לא התאימו זה לזה.

זוגיות

רציתי לבקש תחזית בנושא זוגיות אפשרית בעתיד הקרוב. אני גרושה מזה 13 שנים ולא מוצאת את עצמי בקשר נורמלי. תודה מראש

אני מאמין במגע ובקירבה

ואת קצת רחוקה מקלפיי ,אז לכן מה דעתך לכתוב לי ולספר לי מה קורה שם?. אין לך מה לחשוש לא אדרוש ממך שקל.האימייל שלי הוא IBP1@walla.co.il נ.ב :שיהיה לך יום טוב ממתין לאימייל שלך.

שלום לך!

שאלת את עצמך למה את מושכת אלייך אנשים מהסוג, שציינת? יש איזה דפוס בקשרים אצל כולנו,אנחנו משחזרים מערכות יחסים, זה המשל והנימשל הוא,שאם את מודעת לשגיאות ,שהפריעו לך במערכות הקודמות את תשכילי לשנות אותם במערכת החדשה ,שאליה תכנסי . האם את מוכנה [עם יד על הלב ]לקשר חדש נכון ואמיתי? בהצלחה !

אני מאמין במגע ובקירבה

ואת קצת רחוקה מקלפיי ,אז לכן מה דעתך לכתוב לי ולספר לי מה קורה שם?. אין לך מה לחשוש לא אדרוש ממך שקל.האימייל שלי הוא IBP1@walla.co.il נ.ב :שיהיה לך יום טוב ממתין לאימייל שלך.

טארות

שלום לך, ibp1 בקשת שאספר מה קורה בקלפים ואולי תסביר לי, כי אני יכולה להסביר רק לאחרים. עשיתי פתיחה קלטית והתוצאה: קלף1, 7 מטות קלף 2, 3 גביעים השאלה הייתה, מה עתיד הזוגיות שלי. קלף3 השוטה קלף 4, מזל שור בתודה וברכה, ברכה 2210 קלף 5, 3 מטות קלף 6, 2 גביעים קלף 7, 7 גביעים קלף 8, מזל בתולה קלף 9, מיזוג קלף 10, 10 גביעים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר