שאלה למומחה!

שאלה למומחה!

אני נמצאת בקשר זוגי עם עליות וירידות,כאשר אני פותחת לעצמי בטארות כל הזמן עולה הקלף "מתינות" הבעיה שאני רוצה תשובה חותכת יותר. מה לעשות אני באי וודעות?

איזו פתיחה עשית?

ואילו קלפים יצאו?

קלפי תארות

בקר טוף מירב! הלפים הם כלי עזר כלי מוחשי.כאן בעולם של חמר בני אדם מאמינים למה שרואים ושאפשר לגעת! הקלפים נועדו לתת הכוונה ויעוץ והתשובות המתקבלות בד"כ הו עניניות אך שוב הן פוטנציאל בלבד! מהיותך כמו כולנו גוף אנרגטי את מושפעת ומשפיע על דברים,אנשים,מצבים וכו". המצב המנטלי כמו גם הריגשי משפיע עלייך ועל אחרים וכך גם על הקלפים!! לימוד תיאורתי ופתיחת קלפים by the book ללא רגש אינטואיציה ו/או תיקשור היא מה לעשות כמו לימוד שחיה בהתכתבות! גם יצירת תלות בתשובות הקלפים אינה נכונה כי בכך את מסירה עם הזמן אחריות מעצמך קרי: הקלפים אמרו הקלפים מורים על... ומה בענין מה את! מרגישה מה האינטואיציה שלך אומרת. את כמו עוד מליוני אנשים בתבל עוצרים בתוככם ידע עצום בן מיליוני שנים.שאלי את עצמך את השאלות וממך אף יגיעו התשובות! אם דברי אינם ברורים מספיק אשמח לעזור. אני מדריך ומטפל באנשים יחד עם זוגתי כדי להביא להבנה שקיים עולם "מעל לפיסי" עולם מופלא :תורת הנפש.מידע נוסף נייד:050/7416466 שיהיה לך יום כתום מירב!

איזו פתיחה עשית?

ואילו קלפים יצאו?

שלום!

האמת היא שפשוט פתחתי באינטרנט באתר מיסטיק אייג,והפתיחה היא מהארכנה הגבוהה. אחר כך עשיתי פתיחה יותר מסודרת והדברי התבהרו לי.

קלפי תארות

בקר טוף מירב! הלפים הם כלי עזר כלי מוחשי.כאן בעולם של חמר בני אדם מאמינים למה שרואים ושאפשר לגעת! הקלפים נועדו לתת הכוונה ויעוץ והתשובות המתקבלות בד"כ הו עניניות אך שוב הן פוטנציאל בלבד! מהיותך כמו כולנו גוף אנרגטי את מושפעת ומשפיע על דברים,אנשים,מצבים וכו". המצב המנטלי כמו גם הריגשי משפיע עלייך ועל אחרים וכך גם על הקלפים!! לימוד תיאורתי ופתיחת קלפים by the book ללא רגש אינטואיציה ו/או תיקשור היא מה לעשות כמו לימוד שחיה בהתכתבות! גם יצירת תלות בתשובות הקלפים אינה נכונה כי בכך את מסירה עם הזמן אחריות מעצמך קרי: הקלפים אמרו הקלפים מורים על... ומה בענין מה את! מרגישה מה האינטואיציה שלך אומרת. את כמו עוד מליוני אנשים בתבל עוצרים בתוככם ידע עצום בן מיליוני שנים.שאלי את עצמך את השאלות וממך אף יגיעו התשובות! אם דברי אינם ברורים מספיק אשמח לעזור. אני מדריך ומטפל באנשים יחד עם זוגתי כדי להביא להבנה שקיים עולם "מעל לפיסי" עולם מופלא :תורת הנפש.מידע נוסף נייד:050/7416466 שיהיה לך יום כתום מירב!

שלום לך!

הדברים ,שעליהם אתה מדבר בהחלט ברורים לי ואפילו יותר מברורים. אלא ,שלפעמים המודעות נכנסת למצב של בילבול והחיבור אל "הפנימי היודע" לא מתאפשר. במצב כזה הכול מתערפל ואת המקום תופסת חרדה.אחרי שהלכתי לפתיחה מסודרת נרגעתי כי ראיתי,שמה שהרגשתי עמוק בתוכי התברר כנכון ואמיתי.הקונפליקט בעצם היה בין השכל לרגש ,בין הנכון לרצוי. כולנו בעצם צריכים עזרה רוחנית בצמתים משמעותיים בחיים וקלפיי הטארות הם בשבילי כלי עזר. איך אתה עוזר לאנשים?

תגובה לשאלתך כיצד? מירב

בקר טוב מירב. אנו קודם כל עושים הכרה שלנו איתך,ושלך עם עצמך! האותיות המספרים המרכיבים את שמך הינם תדר {חשמלי) המשפיע עלייך בחייך. עפ"י שמך אנו יודעים מאין באת מה את עושה בדרך וגם לאן את הולכת! בנוסף לזהוי הנ"ל כאשר אנו עושים פתיחה קאלתית אנו מרחיבים את התמונה עלייך ומכאן ניתן לתת הכוונה ויעוץ בלבד! כפוטנציאל. באם ובהסכמתך המלאה כמובן יש אפשרות של טיפול בביו אנרגיה/ריפוי אנרגטי שבו אנו מזהים איזה מרכז אנרגיה אצלך לא תקין ואנו מתקנים פשוטו כמשמעו את הטעון תיקון. שוב אם קיימת הנכונות והאמונה שיש מקום לשינוי (מבלי להשתחצן) אנו הכתובת. ורק "טיפ" קטן על מירב את מאוד נשית פועלת באנרגיה הזו מאוד רגישה מאוד רומנטית ויחד עם זאת גם מאוד לא "סגורה" על עצמך. כאשר אינך ברורה עם עצמך מה הפלא שהסביבה שלך לא מצליחה לקרא אותך. הנייד שלי 050/7416466 לתאום פגישה.

שלום!

האמת היא שפשוט פתחתי באינטרנט באתר מיסטיק אייג,והפתיחה היא מהארכנה הגבוהה. אחר כך עשיתי פתיחה יותר מסודרת והדברי התבהרו לי.

מכני?!

זה נשמע קר ומרוחק מהקלפים, מהאמת שלהם הקריאה בקלפים באה ממקום אחר ,מהלב מהרגש ומהאינסטינקטים של מי שפותח .התיאור של הקלף כפי שכתוב בספר הוא בסדר,אך כשרגש ואינטואיציה מתחברים יחד.זה משהו אחר.התשובות יוצאות הרבה יותר איכותיות. נסי ותהני .אני מלמד זאת בקורסים שלי את תלמידי ורבים מהם הממשיכים בדרכי מודים שזה הרבה יותר טוב.IBP1

שאלה למומחה!

אני נמצאת בקשר זוגי עם עליות וירידות,כאשר אני פותחת לעצמי בטארות כל הזמן עולה הקלף "מתינות" הבעיה שאני רוצה תשובה חותכת יותר. מה לעשות אני באי וודעות?

קףל המתינות - קלף של אמונה, זרימה והתחדשות.

היי מירב, אני לא ממליץ להמשיך לחפש תשובה "חותכת" יותר. קלף המתינות נותן המון אינפורמציה ואם הוא לא "חותך" מספיק, זה אומר שהמציאות לא מספיק מוחלטת ויש לך המון מקום לתמרון. קלף המתינות הוא קלף מצוין בכל הקשור לזוגיות. אמנם, הוא קלף מייג'ור וזה אומר שאת צריכה ללמוד לממש את התכונות הנפלאות של הקלף, אבל באופן כללי הוא קלף מצוין. הקלף אומר לך בצורה מאד פשוטה שעלייך להאמין. האמונה היא מקור אנרגיה חשוב בחיינו והוא גם המקור של יסוד המים. האמונה היא היכולת שלנו לקבל אנרגיה מהיקום וכאשר אנו נפסיק להאמין נתנתק ממקור אנרגיה זה. הקלף אומר כי לך יש את היכולת למזג בין שניכם. המיזוג ייעשה אם תלמדי לפתח את היכולת לסלוח, להתחדש ובמיוחד לא "להיתקע". אם תוכלי לגרום לזוגיות ביינכם לזרום יותר המהפך יחל ותוכלי ליהנות מזוגיות נפלאה כפי שקלף המיזוג מציג בפנייך. בהצלחה, שגיא

תגובה לשאלתך כיצד? מירב

בקר טוב מירב. אנו קודם כל עושים הכרה שלנו איתך,ושלך עם עצמך! האותיות המספרים המרכיבים את שמך הינם תדר {חשמלי) המשפיע עלייך בחייך. עפ"י שמך אנו יודעים מאין באת מה את עושה בדרך וגם לאן את הולכת! בנוסף לזהוי הנ"ל כאשר אנו עושים פתיחה קאלתית אנו מרחיבים את התמונה עלייך ומכאן ניתן לתת הכוונה ויעוץ בלבד! כפוטנציאל. באם ובהסכמתך המלאה כמובן יש אפשרות של טיפול בביו אנרגיה/ריפוי אנרגטי שבו אנו מזהים איזה מרכז אנרגיה אצלך לא תקין ואנו מתקנים פשוטו כמשמעו את הטעון תיקון. שוב אם קיימת הנכונות והאמונה שיש מקום לשינוי (מבלי להשתחצן) אנו הכתובת. ורק "טיפ" קטן על מירב את מאוד נשית פועלת באנרגיה הזו מאוד רגישה מאוד רומנטית ויחד עם זאת גם מאוד לא "סגורה" על עצמך. כאשר אינך ברורה עם עצמך מה הפלא שהסביבה שלך לא מצליחה לקרא אותך. הנייד שלי 050/7416466 לתאום פגישה.

שלום לך!

העיניין הזה בטיפול ,שצריכים להיות נקיים מרעלים והבעיה ,שאני משתמשת בתרופות נוגדות דיכאון וחרדה. אני לא יכולה להרשות לעצמי להפסיק את הטיפול כי ארגיש רע. רציתי לשאול כמה אתה גובה עבור הטיפול הראשון ,שעליו דיברת?[והקריאה הקלטית.]

קלפי תארות

אתה ממש צודק

זאת הפעם הראשונה שאני נכנסת לאתר הזה ובכלל לא כל כך מתמצאת עדיין בגלישה באינטרנט אך מקווה שאראה את התגובה שלי בפורום עוד מעט. למדתי פעם קורס טארות אך זנחתי את העניין לזמן מה ועכשיו אני מתכוונת לחזור אבל בינתיים לא בקטע של ייעוץ לאחרים אלא רק לעצמי ובעיקר תרגול. זה לגמרי נכון שמה שאומרים הקלפים זה הפוטנציאל ולא מה שבאמת יקרה, כי מה שיקרה תלוי בבן אדם עצמו. אם יעשה את מה שצריך כדי לממש את הפוטנציאל שעליו מצביעים הקלפים ובדרך כלל זה כרוך בעבודה די קשה ודורש כוחות הוא ישיג את השינוי שהוא מבקש, אך אם לא לא יושג שום שינוי. טארות זה לא גילוי עתידות וזה כל ההבדל...

שלום לך!

העיניין הזה בטיפול ,שצריכים להיות נקיים מרעלים והבעיה ,שאני משתמשת בתרופות נוגדות דיכאון וחרדה. אני לא יכולה להרשות לעצמי להפסיק את הטיפול כי ארגיש רע. רציתי לשאול כמה אתה גובה עבור הטיפול הראשון ,שעליו דיברת?[והקריאה הקלטית.]

אין המלצה להפסיק מירב

היי מירב אין המלצה ואף שום צורך להפסיק את התהליך בו את נמצאת! הרפואה האלטרנטיבית היא לא רק במקום לפחות לא בתחילה יתרה מזאת הרי השם שניתן בארץ לכך הוא: רפואה משלימה!אני מיצר על כך שהיגעת לשימוש בתרופות ובעצם למצב שמצריך שימוש ויחד עם זאת לא בעצם כ"כ נורא.לשאלתך כמה אני גובה התשובה היא:הרבה פחות מפסיכולוג ופחות מעלותם של הכימיכלים שהומלץ לך לקחת. איננו עובדים בשיטת "מצליח" יש לנו תעריף אך הבינותי ממנהל הפורום שאין מקום לפירסום בפורופ. אי לכך העבירי דרך תא הדאר שלי את מספר הטלפון שלך ונתאם פגישה. אז קודם כל רפואה שלמה ומהירה מירב ואשמח לשמוע ממך בקרוב.יש עולם יפה בחוץ בכל זאת!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר