עזרה בפענוח

עזרה בפענוח

אשמח אם תוכלו לעזור לי בפענוח הפריסה: האם- 7 גביעים צפוי- הירח קשר זוגי- 9 מטות ביני - 5 חרבות לבין & - 4 חרבות בשלושת החודשים הקרובים - הקוסם סיכום- 7 חרבות

אז ככה

אור או אופיר מזל טוב קבלתה קלף נדיר 7 גביעים יש ביכולתך להפוך חלום למציאות אבל כדי שהחלום יהפוך למציאות עליך לעבוד... הירח אומר לנו שאתה מפחד לכחת את החיים בידים ולהפוך את החלום למציאות, אתה מפחד מן המכשולים שבדרך אך 9 מטות אומר שאתה צריך להחזיק מעמד כי זהו המכשול האחרון - כרי הפחד שלך אליך לנצח את הפחד שלך המונע ממך לעשות משהו וכאשר אתה לא עושה כלום אתה לא מקדם את התהליך אלה להפך מעקב אותו ל* יש 4 חרבות מה שאומר שהיא/ הוא פסיבים לא עושים כלום אם מחקים שמשהו יקרה לכן אתה צריך להיות ב3 חודשים הקרובים הקוסם לחבר את כל החלקים וליוצר משהו בעולם הפיסי בקיצור הפותנציל הוא חייב אך עליך להתגבר על הפחדים שלך ולעבוד 7 חברות תיכנון ואסרטגיה - תכנן את צעדיך אך פעל בקיצור צה לדרך המפתחות כבר שם בלי פחד יש מצב לקשר זוגי ימית

תכנון ואסטרטגיה

7 גביעים מייצג את הפנטזיה שלך לקשר הזוגי עם X אבל עליך להתפכח ולהפסיק לחלום על מנת לממש את הקשר לקשר זוגי. עליך יותר להתעמק בתהליך של עשייה ופחות לפנטז. קלף הירח - צפוי- הינו אחד מ-3 הקלפים לא נותנים תשובה סופית , מה שאומר שכרגע אין תשובה מוחלטת לגבי הקשר הזוגי מכיוון שקיים ערפל על הנושא, עדיין אין קשר זוגי ולמרות שאת רוצה בקשר הזה מאוד את חוששת אם הצד השני מעוניין בו. 9 מטות מאפיין את הקשר הזוגי , עדיין יש עוד מבחן אחד או שניים לקשר הזה ועליך להחזיק מעמד את לא מצליחה לממש את הקשר הנ"ל ולהפוך אותו לאמיתי אבל ככל שתמתיני יותר יגברו המכשולים. 5 חרבות- את חייבת לבחור לעשות ולא משנה מה תהיה הבחירה שלך. כנראה שאת צריכה ליזום ולהשקיע יותר, חשוב הוא שכל מה שתעשי לא בטוח שתצליחי אבל לפחות הבחירה תוביל אותך למקום הנכון. 4 חרבות- X בשלב זה עדיין לא החליט לגבי הקשר הוא בשלב זה נהנה מהספק כרגע אין לא נתונים ולכן אין הוא יודע מה יהיה בקשר. הקוסם- קלף מייג'ור שמציין את הפוטנציאל ולא כמו קלפי המיינור שמדברים יותר על מימוש. ב-3 החודשים הקרובים יש לך את היכולת והכלים להשיג את מה שאת רוצה , כלומר את הקשר הזוגי . אבל עליך לדעת כיצד להוציא ולהשתמש בו וזאת ע"י : 1. את צריכה לעשות יותר בשביל הקשר. 2. לדעת לרצות וזה אומר לראות את הקשר בעיני רוחך. 3. ולהמתין בסבלנות. 7 חרבות- כקלף מסכם מעיד על כך שאת אכן יכולה לממש עם X את הקשר הזוגי שבו את כל כך רוצה בזכות אסטרטגיה נכונה ותכנון.חשוב לציין שעליך להזהר ממניפולטיביות על מנת להשיג זאת. בהצלחה לינוי

מה המניע שלך לקשר עם X

מאחר ואיני יודעת מי הגבר ומי הבחורה, אני אתייחס לפריסה כאילו אתה הוא הגבר. נראה לי שכל הרצון שלך לקשר נובע מהסיבה הלא נכונה, לא נראה לי שמדובר כאן באהבה אלה ברצון לכבוש, יש לך את היכולת לקיים קשר בניכם-במידה ואתה תיזום את הקשר, אבל זו אשלייה ולא הדבר האמיתי המניעים שלך לא באים מהלב, לכן X לא בוטחת בך ולא מאפשרת לפתח את הקשר, יש כאן מילים ורגשות שלא נאמרים ומוסתרים, כל אחד מאיתכם משחק את המשחק שלו, אתה מנסה להתנהג כמו מאצ'ו גברי ואילו היא מנסה לשחק את הבחורה הקרירה והאדישה, לכן צריך לבדוק טוב טוב מאיפה מגיע הרצון שלך לקשר עם X להיכנס פנימה לתוך התת מודע שלך וללב - ואם זו באמת אהבה או סתם אשליה. ביי ומקווה שעזרתי

תכנון ואסטרטגיה

7 גביעים מייצג את הפנטזיה שלך לקשר הזוגי עם X אבל עליך להתפכח ולהפסיק לחלום על מנת לממש את הקשר לקשר זוגי. עליך יותר להתעמק בתהליך של עשייה ופחות לפנטז. קלף הירח - צפוי- הינו אחד מ-3 הקלפים לא נותנים תשובה סופית , מה שאומר שכרגע אין תשובה מוחלטת לגבי הקשר הזוגי מכיוון שקיים ערפל על הנושא, עדיין אין קשר זוגי ולמרות שאת רוצה בקשר הזה מאוד את חוששת אם הצד השני מעוניין בו. 9 מטות מאפיין את הקשר הזוגי , עדיין יש עוד מבחן אחד או שניים לקשר הזה ועליך להחזיק מעמד את לא מצליחה לממש את הקשר הנ"ל ולהפוך אותו לאמיתי אבל ככל שתמתיני יותר יגברו המכשולים. 5 חרבות- את חייבת לבחור לעשות ולא משנה מה תהיה הבחירה שלך. כנראה שאת צריכה ליזום ולהשקיע יותר, חשוב הוא שכל מה שתעשי לא בטוח שתצליחי אבל לפחות הבחירה תוביל אותך למקום הנכון. 4 חרבות- X בשלב זה עדיין לא החליט לגבי הקשר הוא בשלב זה נהנה מהספק כרגע אין לא נתונים ולכן אין הוא יודע מה יהיה בקשר. הקוסם- קלף מייג'ור שמציין את הפוטנציאל ולא כמו קלפי המיינור שמדברים יותר על מימוש. ב-3 החודשים הקרובים יש לך את היכולת והכלים להשיג את מה שאת רוצה , כלומר את הקשר הזוגי . אבל עליך לדעת כיצד להוציא ולהשתמש בו וזאת ע"י : 1. את צריכה לעשות יותר בשביל הקשר. 2. לדעת לרצות וזה אומר לראות את הקשר בעיני רוחך. 3. ולהמתין בסבלנות. 7 חרבות- כקלף מסכם מעיד על כך שאת אכן יכולה לממש עם X את הקשר הזוגי שבו את כל כך רוצה בזכות אסטרטגיה נכונה ותכנון.חשוב לציין שעליך להזהר ממניפולטיביות על מנת להשיג זאת. בהצלחה לינוי

7 גביעים, הירח ו-5 חרבות:

היי לכולם, יש לי כמה הערות: קלף 7 גביעים מראה כי השואל מאמין כי הוא יכול להפוך חלום למציאות ומראה כי השואל יודע כי הגיע הזמן לזוז ולא להתמהמה. קלף הירח הנו מקור הפחדים שלנו בקריאה ולכן הוא מראה כי השואל פוחד מהבלתי צפוי. ייתכן כי השואל "משותק" ולכן אינו יוזם מספיק כדי להפוך את החלום למציאות. קלף 5 חרבות היושב על מיקום השואל מייצג תחושה בה כל מה שלא נעשה – זה לא יהיה טוב. הקלף מציג תחושה של חוסר ברירה והוא שם דגש מיוחד על הצורך של השואל להחליט. נראה כי השאל מתלבט אם להישאר או לא וכל אחת מהאופציות נראית לא טוב העניין הוא שעליו לבחור ולא משנה במה כיוון שכל בחירה שהוא לא יעשה אולי לא תוביל אותו בדיוק לאן שהוא רוצה, אולם היא תוכל להוביל אותו למקום של הבנה שממנו הוא יוכל להבין לאן ללכת. במילים אחרות שואל חייב לפעול ולא משנה איך כדי שמשהו יזוז ולאחר הפעולה שלו בדברים יתחילו להתבהר. בהצלחה, שגיא

אז ככה

אור או אופיר מזל טוב קבלתה קלף נדיר 7 גביעים יש ביכולתך להפוך חלום למציאות אבל כדי שהחלום יהפוך למציאות עליך לעבוד... הירח אומר לנו שאתה מפחד לכחת את החיים בידים ולהפוך את החלום למציאות, אתה מפחד מן המכשולים שבדרך אך 9 מטות אומר שאתה צריך להחזיק מעמד כי זהו המכשול האחרון - כרי הפחד שלך אליך לנצח את הפחד שלך המונע ממך לעשות משהו וכאשר אתה לא עושה כלום אתה לא מקדם את התהליך אלה להפך מעקב אותו ל* יש 4 חרבות מה שאומר שהיא/ הוא פסיבים לא עושים כלום אם מחקים שמשהו יקרה לכן אתה צריך להיות ב3 חודשים הקרובים הקוסם לחבר את כל החלקים וליוצר משהו בעולם הפיסי בקיצור הפותנציל הוא חייב אך עליך להתגבר על הפחדים שלך ולעבוד 7 חברות תיכנון ואסרטגיה - תכנן את צעדיך אך פעל בקיצור צה לדרך המפתחות כבר שם בלי פחד יש מצב לקשר זוגי ימית

דעתי כמעט תואמת את דעתם.

אני לא חושב שהמילה פחד ,היא המילה הנכונה להגיד אלא חוסר ביטחון. אתה לא מאמין כי אתה מסוגל להפוך את החלום למציאות. המלצתי היא פעל לפי הלב והרגש.בצעדים קטנים.אתה בדרך הנכונה .אתה צריך רק להאמין בעצמך. הנה האימייל שלי IBP1@WALLA.CO.IL צור קשר ונראה מה אני יכול לסייע לך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר