מה זה אומר שיש כל כך הרבה מייג'ורים?

היי, בפרישה שעשיתי למישהי בכדי לבחון איך מתפתחת מערכת יחסים שלה עם אהוב ליבה, יצאו המון מייג'ורים. האם הכוונה שאין מימוש, כי בסך הכל רוב הקלפים טובים 1. מלך הגביעים - מראה על קשר שהולך לכיוון של משפחתיות 2. מרכבה --השואלת צריכה יותר לקחת שליטה על חייה ולהביע את הרצונותשלה 3. אס החרבות - 4. הקוסם - כרגע , נראה כי השואלת מרגישה שיש לה שליטה מלאה על העיניינים 5. הטיפש - בעבר, כל האופציות היו פתוחות, אולם היה לה קשה ללכת צעד נוסף לעבר המטרה הנכספת 6. יום הדין - מסר שהיגיע הזמן להתעורר ולממש את הרצונות שלה 7. אביר המוטות - מסר לשואלת שלא לנהוג באימפולסיביות, וזה גם מראה שהיא מחכה שהרצונות שלה יתממשו 8. 7 מטבעות - נראה שהוא מאוכזב, אולם מוכן לסכן הכל עבורה (?) 9. מלך המוטות - מראה שהשואלת פוחדת להתלהב שמא תתאכזב 10. מיזוג - נראה כמו סוף טוב של שיתוף, מיזוג וזוגיות מה דעתכם? תודה על העזרה דליה

פתיחה של החוששת

היא סוחבת עימה כנראה הרבה מטען חורג על הכתף. למזלה יש לה גבר מבין ומתחשב. נראה לי שהיא נפגעה ממערכת יחסים קודמת . איני רואה בעיות אלא רק פחדים. אני חושש מחששותיה לגבי זה. אם חששותיה יתגברו היא תחפש להוציא עצמה מהקשר. נראה לי שיש סיכוי לקשר איכותי וטוב.לאחר נישואיה אני מאמין שחששותיה יעברו. IBP1

תודה...אז יש חתונה?

היי, האם זה אומר שיש שם סכוי לחתונה? דליה

כמובן

אך הייתי עובד קצת על הביטחון שלה יותר.יש לו סבלנות וסובלנות כלפיה והיא בן אדם שזקוק לחום ולו יש לב גדול ואוהב.

אני ממתין להזמנה

מה זה אומר שיש כל כך הרבה מייג'ורים?

היי, בפרישה שעשיתי למישהי בכדי לבחון איך מתפתחת מערכת יחסים שלה עם אהוב ליבה, יצאו המון מייג'ורים. האם הכוונה שאין מימוש, כי בסך הכל רוב הקלפים טובים 1. מלך הגביעים - מראה על קשר שהולך לכיוון של משפחתיות 2. מרכבה --השואלת צריכה יותר לקחת שליטה על חייה ולהביע את הרצונותשלה 3. אס החרבות - 4. הקוסם - כרגע , נראה כי השואלת מרגישה שיש לה שליטה מלאה על העיניינים 5. הטיפש - בעבר, כל האופציות היו פתוחות, אולם היה לה קשה ללכת צעד נוסף לעבר המטרה הנכספת 6. יום הדין - מסר שהיגיע הזמן להתעורר ולממש את הרצונות שלה 7. אביר המוטות - מסר לשואלת שלא לנהוג באימפולסיביות, וזה גם מראה שהיא מחכה שהרצונות שלה יתממשו 8. 7 מטבעות - נראה שהוא מאוכזב, אולם מוכן לסכן הכל עבורה (?) 9. מלך המוטות - מראה שהשואלת פוחדת להתלהב שמא תתאכזב 10. מיזוג - נראה כמו סוף טוב של שיתוף, מיזוג וזוגיות מה דעתכם? תודה על העזרה דליה

כאשר אין הרבה מיינורים ניתן להבין כי השואל צריך ללמוד לממש את הפוטנציאל.

היי דליה, העובדה שאין הרבה קלפי מינורים מצביעה על כך שיש פוטנציאל חיובי, אולם יש צורך בעבודה רבה על-מנת לממש פוטנציאל זה. למשל: קלף מרכבה מצביע על כך שהשואלת שומרת בבטן יותר מידי דברים וכי היא מפחדת להביע את עצמה. זהו לא קלף רגיל, אלא קלף מייג'ור המצביע על צורך מעשי, על פעולה הצריכה להיעשות ולא השואלת תאבד משהו חשוב. את החלום שלה. אביר המטות + אס החרבות מראים כי השואלת כבר מאבדת את הסבלנות שלה וכי היא חייבת לעשות משהו כדי שהמצב ישתפר. 7 מטבעות מראה כי בן הזוג מאוכזב מהמצב, אבל מוכן לעשות הכל כדי לתקן אותו. אני הייתי ממליץ לשניהם לשבת יחד ולנסות לפתור את הבעיות והמשקעים שהצטברו כמה שיותר מהר. בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר