שגיא- נפש או בריאות

שגיא שלום!! זאת רומי מהקורס לשיעור הבא אני לא אוכל להגיא כך שאם תהייה לך אפשרות להקליט לי או להשלים לי בדרך זו או אחרת אני אודה לך ! ועכשיו לשאלה: כזכור לך המצלת לי לעשות קריאת אס או אס לגבי השאלה אם החולשות שאני סובלת מהן בזמן האחרון נובעות מבעיה נפשית או בריאותית וזה מה שיצא ודי בילבל אותי שאלה ראשונה: האם החולשות שאני חשה בזמן האחרון נובעות מבעיה בריאותית: שמאל- מלך מוטות אמצע- מלך חרבות ימין- 7 מטבעות שאלה שניה האם החולשות שלי נובעות מבעיה נפשית : שמאל- 7 מוטות אמצע- 9 חרבות ימין- 5 מטבעות כפי שאתה רואה אלו קלפים שעדין לא למדנו עליהם וקשה לי לפרש אם תעזור זה יהיה מצוין תודה רומי

ייש שיעור ביום חמישי?

שגיא מה שלומך? רק רציתי לדעת אם יש שיעור ביום חמישי ה2 לחודש כרגיל לא עונים לי בלזרום באור????? תודה רומי

קלף מלך החרבות - אסור לך לוותר!!!

היי רומי, אני אתייחס לקריאה הראשונה כיוון שהיא הקריאה החשובה. בה נמצאות כל התשובות וממנה ניתן ללמוד הכי הרבה. קלף התשובה הוא מלך החרבות והוא קלף מפתח להבנת הבעיה. באופן כללי הוא מצביע על בעיה נפשית ולוא פיזית המתחילה מהמקום בו המלך הוא החלש ביותר – ביטוי האני. מלך החרבות מיוצג על-ידי האנרגיה של המזל מאזניים. מזל מאזניים מונע על-ידי הצורך להפוך את כל הסביבה שלו למאושרת. הוא אוהב הרמוניה, חשוב לו שלא יריבו אתו או לידו והוא מחפש את הקרבה והחברות בכל שותפות אפשרית. אולם יש לזה מחיר: הבעיה הגדולה של האנרגיה הזו היא שהאדם אליו מתייחס הקלף נוטה לוותר על דברים החשובים לו לטובת צד השני וכאן לדעתי הכל מתחיל במקרה שלך. חפשי את האנרגיה הזו בחייך, היכן היא יושבת ולמה היא מפריע. האם את נוטה לוותר באופן כללי, האם ישנו תחום בו את צריכה לעמוד על שלך. הקלף מזהיר כי השואל חייב ללמוד לבטא את עצמו ולעמוד על שלו כיון שהנטייה שלו להקריב את הדברים החשובים לו לטובת הכלל בסופו של דבר תכלה אותו. מעניין כי את מדברת על חולשה, כיוון שהקלף שיושב מול מלך החרבות הוא מלך המטות והוא קלף של אש המייצג בדיוק את ההפך – את הביטוי העצמי. זהו קלף המכיל אנרגיות בלתי נדלות וכוח להזיז הרים. לפי העיקרון שדברנו עליו בשיעור של השטן (כוחות הכשל) את צריכה להבין כי החולשה אינה הבעיה. היא רק מצביעה על מקור הבעיה וצריכה לסייע לך להגיע לשם. ייתכן שאת "מכלה" את עצמך וכיוון שאת לא מוציאה את מה שיש לך, את בסופו של דבר "שורפת" את עצמך ולכן החולשה. לכן הגיע הזמן להיות אגרסיבית לעמוד על שלך ולא להתחשב באחרים. על קלף מלך המטות דיברנו, והוא לא סתם מופיע אצלך בקריאה. קלף 7 מטבעות מראה כי עלייך לקחת סיכונים בדרך את המטרה וכי אם את רוצה להצליח – את צריכה לסכן את הכל כדי להגיע אל האמת. לסיכום: התמהמהות ופחדנות כרגע בחייך הם אלו הגורמים לך לעייפות. אז.... בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר