פריסה קלטית -עזרה משגיא

שלום לך שגיא , הייתי שמיחה לקבל את פרושך לפריסה הקלטית שערכתי . השאלה : מה עתיד היחסים ביני לבין X בחודשיים הקרובים : קלף 1 : הכוח קלף 2 : 2 חרבות קלף 3 : 8 מטות קלף 4 :מלך הגביעים קלף 5 : ארבע גביעים קלף 6 : מלך המטות קלף 7 : יום הדין קלף 8 : הקיסרית קלף 9 : השמש קלף 10 :שש מטות הפירוש שלי : הכיוון החיובי הוא שיש לי שליטה עצמית וכח נפשי להתמודד עם המצב ,התגברות על מכשולים והכיוון הור שמעז יצא מתוק . הגורם החוסם הוא חוסר יציבות , קפאון , אי יכולת /רצון לפעול ,חוסר אימון במערכת יחסים ( האם היא באמת טובה לי ). העבר שאינו יכול לחזור - דחייה שום דבר אינו קורה חוסר התלהבות אדישות , דחייה של דברים למועד מאוחר יותר . קלף 3 :הצעד האחרון + דפוסים שליליים של התת מודע 8 מטות - עצירה אין התקדמות בגלל חוסר אנרגיה ,אירועם שהתקדמו במהירות ללא שיקול דעת . קלף 4 : מציאות אובייקטיבית ומודע : מלך הגביעים : נסיון לאחות לב שבור , שליטה עצמית נסיון להתגבר על קשיים . קלך 9 : פחדים ותקוות , השמש יש נטייה לחשוב שדברים יקרו מעצמם , חסרה יוזמה . את קלפי העתיד מאד קשה לי לפרש בהקשר הזה במיוד את הקלף החשוב ביותר קלף 7 יום הדין . קלפי העתיד יצאו חיוביים לדעתי אך אנני יכולה לקשור אותם לפירוש אנא עזור לי להבין את הפריסה בעזרת החוכמה והידע הרב שלך . רק רקע קצר הסיפור ביני לבין X הור סיפור בהמשכים ,התחיל ,הפסיק , המשיך (לדעתי לא מוכל למחוייבות כלומר ספוקותי לגביו גדולות ,האם בכלל הוא מתאים לי ) כרגע אנחנו מתראים פעם בשבוע באיזשהי מסגרת אבל לא ממש מדברים חוץ משלום שלום . תודה לתשובתך מכל הלב הרבה אור ושמחה

קלף יום הדין - תתחילי לחיות!

היי חגית, הקלף הראשון מראה כי בחודשיים הקרובים יש לך משימה: להחזיר לעצמך את הביטחון העצמי ואת היכולת לשלוט על חייך. נראה כי את בכיוון הנכון, אולם העוצמה עוסקת גם ביכולת להבין מה נכון לנו ולשלוט בחיינו במידה כזו שהדברים הנכונים בחיינו ישתלבו טוב יותר והדברים הנכונים ויצאו. הקלף החוסם (2 חרבות) מראה כי יש משהו שאת לא רוצה לראות ומפחדת להתמודד אתו. לא יזיק לך לרשום לעצמך את כל הבעיות שאת חוששת מהם , להתבונן ברשימה ולנסות להתמודד עם מה שכתבת. קלף 8 מטות כדפוס שלילי (צריך להפוך את המשמעות) מראה כי יש לך נטייה לרוץ קדימה. יש בך משהו המחפש תוצאות מהירות והקלף מראה כי עלייך למתן מעט את הציפיות שלך לטווח הקצר. מלך הגביעים מראה כי מערכת היחסים, למרות שהיא מתפתחת לאט, הולכת לכיוון הנכון. מלך הגביעים מיוצג על ידי האנרגיה של מזל סרטן הקשור לבית ומשפחה – לכן נראה כי יש התקדמות למקום הנכון. הקלף גם מראה כי את "מתנגדת" לדפוסים השליליים וכי את מפתחת סבלנות. קלף העבר (4 גביעים) מלמד אותנו כי בעבר היית מורעלת ומשהוא "קלקל" את הטוב שנבנה במערכת היחסים, אולם מה שקרה קרה והקלף מראה כי עלייך להשיל מעלייך את העבר ולתת לשמחה לחזור אלייך. קלף הקיסרית מאד חשוב, כיוון שדרכו ניתן להבין איך בן הזוג מרגיש. נראה כי הוא רוצה אותך ורוצה לתת מעצמו למערכת היחסים. הבעיה היא שזהו קלף מייג'ור וזה אומר שהוא לא יודע איך לממש את הרצון הזה (לכן את גם מאד מופתעת לשמוע את העובדה כי הוא מתעניין בך) וכאן את נכנסת לתמונה. את צריכה ללמוד לעזור לו להביע את עצמו ואת הרגשות שלו. קלף יום הדין הוא מאד חשוב, כיוון שזהו קלף התיקון ודרכו ניתן להבין מהו התיקון שלך. הקלף מראה כי עלייך להתעורר, להתנער ולנער. יחד עם קלף העוצמה ניתן להבין כי אין לך מה לפחד מהעתיד לקרות וכי את צריכה להיות יותר אמיצה ולהתמקד במה שנכון לך. הקלף יום הדין עוסק בתחיית המתים. לא באלו שמתו, אלא באלו שהפסיקו לחיות. הוא קורא לנו להתעורר ולהתחיל לחיות את החיים – אז אל תפחדי וגם אם זה ייגמר , לפחות עדית את זה כמו שצריך! בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר