פתיחה על מתים

פתיחה על מתים

לא יודעת אם הגעתי למקום הנכון... אבל אני מעוניינת לפתוח על אבי שנפטר בקשר לשאלה שהציגה בתי. האם מישהו יודע איזו פתיחה לעשות וכיצד? אני כבר מתקדמת ופותחת למגוון אנשים ומגוון שאלות, אך זוהי פעם ראשונה שנתקלתי בשאלה על המתים וניסיתי לפתוח פתיחה "קצרה" שבה מוציאים שלושה קלפים ממניפת הקלפים, ואף קלף לא נתן תשובה לשאלתה האם סבה שמע אותה כשהיא דיברה אליו. אשמח אם תעזרו לי או תגידו לי לאן לפנות בכדי לקבל עזרה תודה רבה!

על ההבדלים בין קריאה על נפטר לאדם שלא נמצא לידינו פיזית...

היי איילת, למרות המורכבות של נושא זה ולמרות שהנושא "טעון" לא צריך להיות הבדל בין קריאה לאדם מת לבין קריאה לאדם שאינו נמצא לידינו פיזית. ההבדל היחידי הוא שלא ניתן "לוודא" את התשובה. בנוסף, ישנם שאלות שלא ממש ניתן לקבל עליהם תשובות, או לייתר דיוק לא נוכל להבין אותם. שאלות כגון: "היכן האדם שמת", "האם הכל בסדר", או אפילו: "מה אתה חושב על..." לא ניתנות לפתרון כיוון שלא ניתן (לדעתי האישית בלבד) לשאול פיזית את המת שאלות, אלא להציג לקלפים שאלות לגבי מה שהוא היה. בפועל אנו שואלים את הקלפים ולא את המת. כך לדוגמא ניתן לשאול את הקלפים "מה האדם שמת היה חושב על...", "האם האדם שמת השאיר צוואה נוספת.." וכדומה. הפריסה יכולה להיות כל פריסה. לשאלות של כן ולא אני הייתי עושה פריסות כגון קריאת ה- אס.או.אס או קריאות מילים ואם הייתי רוצה לברר על מערכת היחסים שהייתה לו עם בת זוגתו 3 שהים לפני מותו, הייתי עושה קריאה קלטית כאשר הייתי מגדיר את הזמן הנכון וממקם בשאלה את האדם הנכון. בהצלחה, שגיא

שגיא תשובה מעולה

אני ממליץ על פתיחה מקוצרת בת 3 קלפים ואו פתיחת פרסת הסוס בת 5 קלפים.אין צורך בפתיחה הקלטית מכיוון שאין מי שיגיב אליה (אולי רק בסיאנסים!). ולבעלת הפריסה אשמח לשמוע את הסיפור כולו ואת הסיבה לדרישה זו. כמדיום לשעבר (למדתי כי אין זה בריא להטריד ולהטריח את המתים) ולכן פרשתי מעיסוק זה.פתיחת פרסת הסוס תתן תשובה מספקת מספיק. EMAIL :IBP1@WALLA.CO.IL

לשאלתך כבר עניתי

בתי שאלה אותי אם סבה שמע אותה בזמן מסויים כשהיא דיברה אליו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר