שאלה למומחה- אם אפשר להסביר , איך פריסת קלפים מלמדת מהו מצבו של האדם, אני יודעת שהשאלה שווה הבר ארוך אבל אם אפשר...

תגובה לשתי הפתיחות

שלומות לך אביגיל! כמטפלת ומדריכה למודעות אלטרנטיבית אני משתמשת בקלפי תארות וכן נומרולוגיה ומתוך הבדיקה של שמך עפ"' הקלפים והנומרולוגיה מתקבל הרושם כי הנך אשה מאוד חזקה שמשתמשת באנרגיות זכריות (כוחנות ושתלטנות) שאינם תורמות לזוגיות וגם לא ליחסיך עם ההורים אם וכאשר תלמדי להבין ולקבל את האנשים מסביבך כאנשים השווים לך ולא תסתכלי עליהם מגבוה ותפסיקי לשפוט כל דבר וכל אדם וכן כאשר תחדלי מחיפוש המושלם אצלך קודם ואחר כך אצל אחרים תחושי בשינוי. וכעט לפתיחה הראשונה: בכדי להגיע לשלמות לאמת שמייצגת מלכת המטבעות שהיא אוקטבה נמוכה של קלף הקיסרית עליך להפעיל אנרגיות אהבה לעצמך ולסובביך במקום הכעס התסכול הפחדים המנלים את חייך שגורמים לך למצב של התגוננות מפני הסביבה שמחזירה מלחמה על התוקפנות שלך.מכיון שאין מספיק מקום לענות לשאלתך השניה אני ממליצה שתתקשרי אלי לנייד 050-6888692 או 03-5740759 ואשמח לעזור יום נפלא לך אביגיל

תשובה... איך הקלפים עובדים.

היי אביגייל (אני מקווה שהשם נכון), אין ממש תשובה טובה לשאלה ששאלת. לפני כמה חודשים כתבתי מאמר על הנושא. את מוזמנת לקרוא אותו ולשאול שאלות המשך. בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר