שגיא והשאר שלום אני פונה כבר מס' פעמיים ללא תשובה אשמח ליחס תודהkoeee

שלום ..... בבקשה התייחסו אלי....שגיא רשמתי לך גם במייל...שמי אור שאלתי כבר מס פעמיים על אותה פתיחה והיום פתחתי פתיחה נוספת... לגבי המערכת הייחסים שלי ושל בין זוגי 3 קלפים.. 1: מלכת הגבעים 2: 7 מטות 3: מלכת המטבעות ושאלה נוספת על האידיאליה ביני לבין הוריו (שכיום מסרבים לדבר איתי...) 1: השטן 2: השמש 3:7 מטות וביקשתי הבראה ויצא לי page of swords תודה רבה koeee

שבע מטות

היי שבע מטות - התשובה הסופית מראה שאת מתעסקת בטפל במקום בעיקר ואת כל הזמן בעמדת התגוננות.... מלכת הגביעים מראה שיש קשר יצרי ומיני חזק בינכם, והוא גם אומר לך ללכת עד הסוף עם האמונות שלך ולא לעשות חשבון. מלכת הגביעים עושה מה שטוב לה ואינה פוחדת ללכת עם הרצונות שלה, ולקחת את מה שהיא רוצה. לגבי מלכת המטבעות, זהו קלף שמראה על רכוש ויציבות בחיים,. יתכן שאת קטנונית מעט בקשר, משהו כמו:"או הכל או כלום"...או , "או שיש חתונה או שכלום"....תנסי יותר לעבוד על הבטחון העצמי שלך ולקחת ללא פחד את מה שאת רוצה דליה

דליה תודה....עם תוכלי יש לי שאלה...

דליה תודה מקרב לב את פשוט מקסימה..... רציתי לבקש עם תוכלי לענות על השאלה השנייה שם על הקשר שלי עם ההורים שלו ... הוא בן יחיד וגרנו ביחד בחול...וכשהם הגיעו לביקור שם נוצר בינינו תקל...ועכשיו לצערי ולמרות ניסיונותי הם אינם מדברים איתי...(ולא עשיתי דבר שמצדיק זאות). בכל אופן עשיתי פתיחה והייתי מעונינת שתאומרי לי מה את חושבת (הפריסה נמצאת עם השאלה הראשונה שעזרת לי בה...) תודה תודה.... ותגידי עוד לא קניתי את הספר שעוזר בפתיחה...(אני יקנה) אך אך מפתחים את היכולת מעבר לספר...?

דליה תודה...אני מציינת פה את הפריסה ...

הקשר של ההוים שלו ושלי...(הם לא מדברים איתי) 1: השטן 2:השמש 3: 7 מטות רשמתי שוב כי בשאלה לפני זה ה3 התבלבל עם ה7 וזה היה נראה כ 3 מטות שהכוונה היא 7 מטות!! תודה אשמח לתשובה אוהבת אור

שלום ..... בבקשה התייחסו אלי....שגיא רשמתי לך גם במייל...שמי אור שאלתי כבר מס פעמיים על אותה פתיחה והיום פתחתי פתיחה נוספת... לגבי המערכת הייחסים שלי ושל בין זוגי 3 קלפים.. 1: מלכת הגבעים 2: 7 מטות 3: מלכת המטבעות ושאלה נוספת על האידיאליה ביני לבין הוריו (שכיום מסרבים לדבר איתי...) 1: השטן 2: השמש 3:7 מטות וביקשתי הבראה ויצא לי page of swords תודה רבה koeee

השטן - את מזניחה את היחסים שלך אתם

היי אל תדאגי, השמש מסמל הצלחה, אולם הוא מסמל גם אגו. אם את רוצה להתקרב אליה עליך לשים את האגו בצד , להפסיק להזניח את היחסים שלך אתם (השטן), ואני מניחה שאת תראי תוצאות טובות (3 מוטות). קלף השמש בא לומר לך שאל לך להתמכר או להיות כל כך תלויה בקשר שלך אתם, אולם מאידך גם את לא צריכה לחסום את הקשר הזה בגלל אגו. לדעתי, הכל יהיה בסדר בקשר ללימוד טארות, יש מורה מדהים ושמו שגיא מנדלבאום....מומלץ! מקווה שעזרתי דליה

דליה תודה...אני מציינת פה את הפריסה ...

הקשר של ההוים שלו ושלי...(הם לא מדברים איתי) 1: השטן 2:השמש 3: 7 מטות רשמתי שוב כי בשאלה לפני זה ה3 התבלבל עם ה7 וזה היה נראה כ 3 מטות שהכוונה היא 7 מטות!! תודה אשמח לתשובה אוהבת אור

7 מוטות - את צריכה להפסיק להתגונן

השטן - את מזניחה את היחסים שלך אתם

היי אל תדאגי, השמש מסמל הצלחה, אולם הוא מסמל גם אגו. אם את רוצה להתקרב אליה עליך לשים את האגו בצד , להפסיק להזניח את היחסים שלך אתם (השטן), ואני מניחה שאת תראי תוצאות טובות (3 מוטות). קלף השמש בא לומר לך שאל לך להתמכר או להיות כל כך תלויה בקשר שלך אתם, אולם מאידך גם את לא צריכה לחסום את הקשר הזה בגלל אגו. לדעתי, הכל יהיה בסדר בקשר ללימוד טארות, יש מורה מדהים ושמו שגיא מנדלבאום....מומלץ! מקווה שעזרתי דליה

דליה....היקרה...

שלום דליה לגבי שגיא אך אפשר להגיע אליו...איפה הוא מעביר את הקורסים... אני מקווה שאיני מציקה לך... תודה על התיחסותיך...לשאלותי ענית לי על הקשר עם הוריו.... הניתוק שנוצר בא מהכיוון שלהם והם אינם מעונינים לדבר איתי על אף ניסיונותי (האבא אפילו נזף בי וביקש שלא אומר לו שלום יותר) המצב מאד מתסכל אותי ואת חברי כיוון שיש ניתוק ואני אפילו לא נכנסת לביתם ובטח שלא מוזמנת לארוחות ערב... קשה לי ועצוב לי ואני מאוד מפחדת לנסות שוב כיוון שהם פשוט מתעלמים ממני אפילו שהם רואים אותי כאילו איני קיימת בכלל.... מה את חושבת (בכלל ) שעלי לעשות...(עם בכלל) כדי לשנות את המצב פתחתי 3 קלף לגבי זה גם עם תוכלי עם הקלף לבהר לי אני אשמח כיוון שאני ממש אבל ממש סובלת עד כדי כך שאני בוכה ולא מצליחה להרדם לפעמים...(זה מפריע גם לקשר שלי ובן זוגי כיוון שכמו שציינתי הוא בן יחיד..) אשמח לתשובה.... קלף 1: 6 מוטות קלף 2: 10 חרבות קלף 3: הירח תודה רבה

אסור לפתוח פעם שניה

היי, פתיחה שניה לגבי אותה שאלה אינה מהימנה, והיות וכבר עניתי לך, אין באפשרותי לעזור יותר. שגיא הוא מנהל האתר הזה, תוכלי לפנות אליו בשאלה, והוא יענה לך בהצלחה דליה

קלף המיזוג: אל תאבדי את האמונה. את יכולה לעשות את זה !

היי אור, כיוון שזו למעשה קריאה שניה, אני אתייחס לקריאה הראשונה שהעלית. הקריאה הראשונה הי זו המכילה את כל האינפורמציה הדרושה לנו כדי לקבל פתרון לשאלה ולכן ממנה "אשאב" את כל מה שאפשר: לגבי הזוגיות, הקלף המוביל הנו קלף הקיסר המייצג את הכיוון אליו את הולכת וכן את המקום בו את נמצאת. הקלף מראה כי הזוגיות צריכה להפוך להיות יציבה וחזקה, אולם יחד עם זה הקלף מראה כי כל זה יקרה בתנאי שתלמדי לשלוט על עולם החומר. לשלוט על עולם החומר, בתחום הזוגיות, הנו תהליך ובו אנו לומדים להביע את עצמנו, לדבר על מה שמפריע לנו ולהגיד מה אנו מרגישים. הקלף מראה כי את חייבת ללמוד להביע את עצמך וליצור איזון בין הרגשות שלך ליכולת שלך לבטא אותם. בנוסף הקלף מצביע על תחילתה של בעיה: קלף הקיסר מייצג דמות אב וכנראה שהקלף בא להראות לך שאחד המכשולים במערכת היחסים היא האבא של בן הזוג. הקיסר, כאבא, מחפש עבר בנו בת זוג צייתנית, נאמנה, שתתן למשפחה ולו כבוד ושתהיה מבית טוב. אם את לא כזו (עבורו) אז הנה הבעיה מתחילה. אם את רוצה להשלים עם האבא כדאי שתכתבי לעצמך מה הן הטענות שלכאורה הוא מייחס לך. תנסי להחמיר עם עצמך וכשתכתבי את כולם, אני מאמין שתוכלי להבין מה עלייך לעשות. הקלף 9 גביעים מראה כי בזוגיות הכל צריך להיות בסדר וכי הבעיה היא לממש את הזוגיות ולהעביר אותה לפסים קצת יותר רציניים. הקלף מראה (דרך הסיפור המיתולוגי, בו קופידון פונה לזאוס (שהוא הקיסר) כדי שיעזור לו להתחתן עם פסיכה) כי האבא של בן-זוגך הוא הפתרון וכי את חייבת למצוא דרך להגיע אליו. יכול להיות שהאבא מייצג את דעות אמו של בן הזוג אולם הוא המפתח. קלף המיזוג מראה כי את צריכה אמונה וכי עלייך להבין כי בסוף הכל מסתדר. אל תאבדי את האמונה שלך כיוון שהאמונה היא הדבר החשוב שיש לך ובזכותה גם תוכלי לגשר בין כל הפערים הקיימים. השאלה שלי היא איפה בן זוג בכל הסיפור כיוון שבפועל הוא זה שצריך לפעול ולגשר ביינכם, כך שלדעתי את צריכה ללמד אותו לפעול למען הזוגיות שלכם וקלף המיזוג מראה כי את יכולה לעשות את זה. אני חסיד גדול של קריאה אחת ואני מאמין כי הקריאה הזו, הראשונה, הנה החשובה והקובעת. בה מצויים כל התשובות. לכן הקריאות הנוספות נכללות בקריאה הזו וצריך פשוט לבחון אותה מזוויות חדשות. גם הקריאה השניה שעשית קצת חוזרת על עצמה והיא מחדשת בכך שהיא פונה (קלף הכוהן הגדול) אלייך להתבונן פנימה ולשמוע לקול הפנימי שלך. בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר