מה היא צריכה לעשות על מנת לקדם את היחסים איתו???

היי היא - x - מאוהבת בו כבר חמש שנים, לאחרונה הוא עזב את חברה שלו וסוף סוף יצא איתה. היא חושבת שהוא הדבר המושלם עבורה, אולם הוא החליט לאחר חודש שהם היו ביחד, שהוא לא מרגיש את מה שהוא חשב שירגיש....אז היא עזבה אותו. השאלה היא, מה X יכולה לעשות על מנת לקדם את מערכת היחסים... האם הגישה שלה של "לעזוב אותו" היתה נכונה??? קריאת ס.או.אס 1. 2 מוטות 2. כוח 3. 10 מטבעות למיטב הבנתי קלף הכוח מייצג גישה בוטה וכוחנית. אני חושבת שלמרות שכרגע היא לא רואה תקווה (2 מוטות), עליה להשקיע בקשר לתווך הרחוק, ולקחת את העניינים לידיה ולהוביל את הקשר....קלף 10 מטבעות מראה שאם היא תקח את העניינם לידיה ותהייה סובלנית, יש לה סכוי טוב לממש את הקשר הזה על הצד הטוב ביותר בעולם החומר... בקריאה אחרת (קלטית) לאותה גיברת...לא קשור בו, אלא מה יהיה השנה בחיי האהבה שלה,קלף מס. 1 יצא אס המטבעות, וקלף 2 -4 גביעים, קלף 3 מלכת המטבעות... ברור לי שהיא במו ידיה, בכך שהיא דחתה אותו, חסמה לעצמה את הפוטנציאל הנפלא שלה למימוש הקשר, לא הבנתי מה המסר שלקלף מס. 3....מה שמוביל לאס החרבות בקלף מס 4. קלף מס. 5, מיוצג ע"י אביר החרבות, האומר שבעבר היא חיה בהרגשת פיספוס לגביו,קלף מס 6. 4 מטבעות , מראה שהשואלת פוחדת להיפגע, לכן היא מתבצרת בעמדה שלה, ולא מוכנה לזוז ממנה, או לחילופין, עקב הרגשת הפיספוס שלה בעבר, היא נצמדת לאותו אדם... קלף 7 - היא - מיוצגת ע"י מלך המטבעות - שמראה, שהיא נותנת את כולה לקריירה, ולא ממש כולה בזוגיות... קלף 9 - 9 מוטות קלף 10 - 4 חרבות האם מישהו יכול לעזור? האם יש לה סכוי לחיי אהבה וזוגיות השנה, למרות 4 חרבות שמראה על קיפאון? הצד השני מיוצג בקריאה זו בקלף 3 מוטות. אני מבינה שהוא מצפה למשהו ממנה, אולי שהיא תיצור שוב קשר, ושיש לו בשורה טובעה באופק עבורה. תודה דליה

היי דליה

נראה שכן היה איזשהו סיכוי להתפתחות מערכת היחסים ביניהם, שהייתה יכולה להיות מבוססת ומוצלחת עם יחסים אישיים ומשפחתיים טובים והרמונים אולם יכול להיות שהיא חשה שהיא מאבדת שליטה ,נתנה להגיון לגבור על הרגש וחוסמת ומנטרלת את עצמה כל הזמן. נראה לי שהיא צריכה לעבוד יל עצמה מהבחינה הזו ולזרום יותר עם הדברים במקום לעצור אותם כשמשהו לא מסתדר כמו שחשבה. לפי הקלטית גם רואים שהיא חוששת בתת מודע מפגיעה ומחוסר אמון במע' יחסים.

לא ניראה לי...

אני דווקא חושב שהעזיבה היתה לא הכרחית, אך קלף הכוח מורה כי מרגע שהיתה עזיבה, הסיטואציה השתנתה והדרך חזרה אינה בטוחה. יש סיכוי שהיא תצליח אך סיכוי רב יותר לאימותים...

המון תודה..............

היי דליה

נראה שכן היה איזשהו סיכוי להתפתחות מערכת היחסים ביניהם, שהייתה יכולה להיות מבוססת ומוצלחת עם יחסים אישיים ומשפחתיים טובים והרמונים אולם יכול להיות שהיא חשה שהיא מאבדת שליטה ,נתנה להגיון לגבור על הרגש וחוסמת ומנטרלת את עצמה כל הזמן. נראה לי שהיא צריכה לעבוד יל עצמה מהבחינה הזו ולזרום יותר עם הדברים במקום לעצור אותם כשמשהו לא מסתדר כמו שחשבה. לפי הקלטית גם רואים שהיא חוששת בתת מודע מפגיעה ומחוסר אמון במע' יחסים.

תודה רבה..........

היי היא - x - מאוהבת בו כבר חמש שנים, לאחרונה הוא עזב את חברה שלו וסוף סוף יצא איתה. היא חושבת שהוא הדבר המושלם עבורה, אולם הוא החליט לאחר חודש שהם היו ביחד, שהוא לא מרגיש את מה שהוא חשב שירגיש....אז היא עזבה אותו. השאלה היא, מה X יכולה לעשות על מנת לקדם את מערכת היחסים... האם הגישה שלה של "לעזוב אותו" היתה נכונה??? קריאת ס.או.אס 1. 2 מוטות 2. כוח 3. 10 מטבעות למיטב הבנתי קלף הכוח מייצג גישה בוטה וכוחנית. אני חושבת שלמרות שכרגע היא לא רואה תקווה (2 מוטות), עליה להשקיע בקשר לתווך הרחוק, ולקחת את העניינים לידיה ולהוביל את הקשר....קלף 10 מטבעות מראה שאם היא תקח את העניינם לידיה ותהייה סובלנית, יש לה סכוי טוב לממש את הקשר הזה על הצד הטוב ביותר בעולם החומר... בקריאה אחרת (קלטית) לאותה גיברת...לא קשור בו, אלא מה יהיה השנה בחיי האהבה שלה,קלף מס. 1 יצא אס המטבעות, וקלף 2 -4 גביעים, קלף 3 מלכת המטבעות... ברור לי שהיא במו ידיה, בכך שהיא דחתה אותו, חסמה לעצמה את הפוטנציאל הנפלא שלה למימוש הקשר, לא הבנתי מה המסר שלקלף מס. 3....מה שמוביל לאס החרבות בקלף מס 4. קלף מס. 5, מיוצג ע"י אביר החרבות, האומר שבעבר היא חיה בהרגשת פיספוס לגביו,קלף מס 6. 4 מטבעות , מראה שהשואלת פוחדת להיפגע, לכן היא מתבצרת בעמדה שלה, ולא מוכנה לזוז ממנה, או לחילופין, עקב הרגשת הפיספוס שלה בעבר, היא נצמדת לאותו אדם... קלף 7 - היא - מיוצגת ע"י מלך המטבעות - שמראה, שהיא נותנת את כולה לקריירה, ולא ממש כולה בזוגיות... קלף 9 - 9 מוטות קלף 10 - 4 חרבות האם מישהו יכול לעזור? האם יש לה סכוי לחיי אהבה וזוגיות השנה, למרות 4 חרבות שמראה על קיפאון? הצד השני מיוצג בקריאה זו בקלף 3 מוטות. אני מבינה שהוא מצפה למשהו ממנה, אולי שהיא תיצור שוב קשר, ושיש לו בשורה טובעה באופק עבורה. תודה דליה

שגיא....מה דעתך?

היי דליה

מישהו.....?

פליז חברה תעזרו לי רשמתי מס פעמיים מופיע כ קקקקקקקק (השם) ויש אחד בשם koeee פליז תענו לי אני כבר מתייאשת....

חסר קלף 8 בפתיחה הקלטית

איפה מספר 8 בפרוט של הקריה הקלטית

חסר קלף מספר 8 בקריה הקלטית

מה יצאה בקלף מספר 8

סליחה ותודה - קלף 8 הוא 3 מוטות

מי עונה לי.....????

תודה רבה..........

קלף העצמה - השואלת צריכה להחזיר לעצמה את האמון והבטחון העצמי...

היי דליה, ענייני הלב הנם השאלות המורכבות ביותר והנסתר בתחום זה רב על הגלוי. לכן גם יצאה תשובה "לא ברורה" בקריאה זו. אם הכל היה 100%, אז גם היית מקבלת תשובה מצוינת כגון: אס הגביעים, אס המטבעות, 4 מטות וכדומה. לכן יש להבין מה קלף הכוח רוצה למסור לשואלת: כללית הקריאה לא רעה. יש לנו 10 מטבעות מצד אחד ושני מטות מצד שני וזה מלמד אותנו שמבחנה מסוימת יש לזוגיות זו עתיד. אולם השואלת עוברת תהליך המקשה על מימוש התהליך. קלף העוצמה מראה כי השואלת צריכה לחזור לעצמה. כי היא אבדה את הביטחון שלה, אמון שלה והיא לא מצליחה לשלוט בעולם שלה. לא נראה לי שהבעיה שלה הוא אם בן הזוג (אם כי יכול להיות שהמצב לא התפתח מהר מספיק או באופן חיובי מספיק כפי שהיא הייתה רוצה), אלא אם מה שעובר עליה. גם בקריאה הקלטית רואים שני דברים בולטים: קלף 4 גביעים, המראה כי השואלת מורעלת ואינה יכולה לראות את המציאות כפי שהיא, וקלף מלכת המטבעות המראה כי לשואלת יש דפוס מחשבה שלילי על-פיו היא מחפשת מהר מידי את ה"תאכלס". היא רוצה תוצאות ומייד ואם לא – אז היא "חותכת" וזה בדיוק מה שהיא עשתה עכשיו. לכן, היא צריכה להבין כי ההתנהגות שלה בזוגיות זו מושפעת מהדפוסים השליליים שלה ומחוסר הביטחון שלה ולכן אסור היה לה להחליט כל כך מהר. אני מאמין שעוד יש סיכוי ושהוא יקבל אותה בחזרה (אחרת מדוע יש שני קלפים חיוביים בצדדים של הקלף) ולכן אני ממליץ לה לנסות לתפוס אותו כמה שיותר מהר. בהצלחה, שגיא.

שגיא, תודה רבה

כן, אבל...!

חזרה לזרועות בן הזוג(? אם אכן ניתן לקרוא ליחסים אלו זוגיות כלשהיא...) תהיה כרוכה באימותים מתמשכים... באופן אישי (וזה נכון לגבי ואיני מכיר את התמונה כולה!!!), אני הייתי שם את העבר מאחורי, ומתקדם. לוקח את הלקח, לומד מהטעויות, עובד על עצמי, אך לא גורם עוול לשני הצדדים בניסיונות להשיב את הגלגל לאחור. בהצלחה בכל בחירה שתהיה לך :-)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר