עזרה בפענוח

עזרה בפענוח

שלום רב! מבקשת מאוד עזרה בפענוח: שאלתי: מה צפוי לי במערכת הזוגית שלי עם בעלי בחצי שנה הקרובה? הפרישה: נער המטות, 7 גביעים, איש תלוי, מרכבה, 6 מטות, 7 מטות סיכום: 8 חרבות בבקשה תעזרו לי בפענוח. תודה

חדש כאן בפורום, ומנסה לעזור

קודם כל סחתיין על הפורום, נראה לי נחמד. ובשביל להראות שאני רציני - הנה הפירוש שלי למה שפרשת לעצמך. המצב לא טוב ביניכם עכשיו, ואני לא בטוח שהאשמה היא בך, או שאת זאת שמסובבת את העניינים. יש לך כבר הרהורים על לקום וללכת, אבל הקלפים מייעצים לך שמה שנראה לך קל ("בחוץ") יתברר כאשליה. את תצטרכי לותר הרבה במערכת היחסים מול בעלך, שכרגע ידו על העליונה.נכונו לכם עוד אי אלו מאבקים, ולא בטוח שגם בהם יהיה לך הרבה מה לעשות. מהפריסה נראה כאילו הקלפים מייעצים לך להודות בכך שאת לא בעמדה של להזיז עניינים כרגע, לכופף את הראש ולתת לארועים לזרום.

תודה על הפרוש

אכן המצב לא טוב הוא עזב את הבית לטובת אשה אחרת, אני בעמדה נחותה, סובלת והוא בעננים. השאלה מה צופן העתיד? האם הוא יחזור?

יש לי קצת בעיה עם שאלות מהסוג הזה

כי אני רואה בקלפים דרך אל עצמנו, להבנת ולפתיחת דרכי מחשבה וגישה שנסתרות מאיתנו, ולא כל כך מאמין בעניין חיזוי העתיד ו/או קריאת מחשבותיו של אדם שני. זה גם תלוי בשאלה: האם את רוצה אותו בחזרה? אם כן - יש פריסת שאלה בנוסח "מה עלי לעשות על מנת להחזיר את בעלי לביתנו" (5 קלפים + סיכום) אם לא, או שאת לא יודעת מה נכן עבורך - את יכולה לשאול "מה טוב ונכון עבורי לעשות בתחום הרומנטי בשלושה חודשים הקרובים" (6 קלפים + סיכום)

עזרה בפענוח

שלום רב! מבקשת מאוד עזרה בפענוח: שאלתי: מה צפוי לי במערכת הזוגית שלי עם בעלי בחצי שנה הקרובה? הפרישה: נער המטות, 7 גביעים, איש תלוי, מרכבה, 6 מטות, 7 מטות סיכום: 8 חרבות בבקשה תעזרו לי בפענוח. תודה

העזרה שלי בפענוח

הי אז ככה לפי דעתי כרגע את נמצאת במצב של תכינת מיים - מה שאומר שלא קורה הרבה אך יש לך 7 גבעים כרי את הכוח להפוך חלום למציאות אם תתחלי לפעול ותפסיק לןהרגיש קורבן של הנסיבות. תותרי על תחושת הקורבן (לא פשוט) ותפעלי אל תצפי מבעלך לפעול - כי לו יש מרכבה מה שאומר שהוא מהצד שלו לא יעשה כלום 7 מטות אומר שבחצי שנה הבאה את מתעסקת עם התפל (תחושת הקרבן) במקום עם העיקר והוא לעשות פעולה 8 חרבות מצביעה על כך שעליך להשתחרר מהקבלים הרגשים או/ו החומרים שקובלים אותך בזוגיות הנ"ל ולפעול לחתוך את מה שמפריעה לך בזוגיות לפעול ממקום של הגיון בלי רגש ואז תוכלי לשנות את היחסים במערכת הזוגיות שלך בהצלחה......ימית

יש לי קצת בעיה עם שאלות מהסוג הזה

כי אני רואה בקלפים דרך אל עצמנו, להבנת ולפתיחת דרכי מחשבה וגישה שנסתרות מאיתנו, ולא כל כך מאמין בעניין חיזוי העתיד ו/או קריאת מחשבותיו של אדם שני. זה גם תלוי בשאלה: האם את רוצה אותו בחזרה? אם כן - יש פריסת שאלה בנוסח "מה עלי לעשות על מנת להחזיר את בעלי לביתנו" (5 קלפים + סיכום) אם לא, או שאת לא יודעת מה נכן עבורך - את יכולה לשאול "מה טוב ונכון עבורי לעשות בתחום הרומנטי בשלושה חודשים הקרובים" (6 קלפים + סיכום)

ארקנו שלום!

תודה על עיצותיך, אכן פעלתי לפיהן. שאלתי: מה עלי לעשות על מנת להחזיר את בעלי לביתנו? הפריסה: הכוהנת הגדולה, 5 חרבות, קיסר, נזיר, 10 מטבעות, סיכום: צדק מה טוב ונכון עבורי לעשות בתחום הרומנטי בשלושה חודשים הקרובים? הפריסה: 2 מטבעות, נזיר, 5 גביעים, 2 מטות, נער המטות, 3 חרבות, סיכום: 5 מטות אודה לך מאוד אם תפרש לי את הפריסות. טלי

אני לא בטוח שאת תאהבי את מה שיש לי להגיד

קודם כל, שימי לב לשתי עובדות מעניינות בפריסות שלך: 1. בראשונה יצאו לך 4 מתוך 6 קלפים מהארקנה הגדולה- משמע שזה מה שחשוב לך 2. קלף הנזיר מופיע פעמיים - פעם בקלף שמייצג אותך, פעם בקלף שמייצג את בעלך, מה שאומר ששניכם צריכם לחשוב טוב טוב בנושא הזה, יען כי יש הרבה עניניים. ועכשיו לפריסות עצמן: לפי הפריסה הראשונה , אני קולט שלך יש איזה שהוא סוד, וגם את נהגת עד כה בדרכים לא ממש ישרות עם בעלך - ועל זה את משלמת. הוא חשוב לך ואחת רואה אותו כגבר חזק, אבל (ותקני אותי אם אני טועה) יש עוד גבר בסיפור. לשאלה מה נכון לעשות בתחום הרומנטי - פה יש כאן קצת יותר אופטימיות - בעיקר בגלל נער המטות, שמייעץ לך להתחיל הרפתקאה חדשה, אולי נסיעה. בכלל הקלפים אומרים כאן ללכת חזק על הכיוון ההרפתקני, שאמנם יגרום לך ללא מעט שברון לב ובעיות - אבל הפריסה נראית יותר מעודדת מהפריסה על בעלך. בקיצור, וצר לי להגיד זאת, נראה לי שמערכת היחסים בינך לבין בעלך היא אולי לא ברת תיקון, מה שאומר שאולי עלייך לעשות חשבון נפש עם עצמך, להסתכל על חצי הכוס המלאה ולפתוח בדרך חדשה. בהצלחה.

ארקנו שלום!

אכן לא אהבתי את התוצאות של הפריסה, אני חייבת לתקן אותך ולומר שאין שום גבר נוסף בסיפור, תמיד נהגתי ביושר עם בעלי, זה הוא שעזב למען אשה אחרת. חוץ מזה אני לא טיפוס שבנוי להרפתקאות, ואכן הקשר עם בעלי חשוב לי מאוד. תודה על ההתייחסות טלי

יש לי שאלה?

היי אך אתה מתייחס לכל קלף מה הוא מייצג מבחינת המיקום (עבר. הווה.עתיד וכו') לדעתי אני חושבת שאתה צודק שיש פה משולשים רומנטים וסודות 10 המטבעות מראים כי היא צריכה לגלות גישה חומרית לא להגרר אחרי הרגשות וקלף הצדק- שמראה על דברים שעשית בעבר פוגעים בך היום מה שלא מסתדר לי קלפ הקיסר שבדרך כלל מעודד נשים נשואות להגן על מערכת היחסים עם הבעל???????????? (אם הקלף מתייחס לעתיד כמובן.. אם יש לך תשובה אודה לך מאוד ובקשר לתחום הרומנטי אני דווקא חשבתי שהיא צריכה לקחת פסק זמן ללמוד מטעויות העבר . ואז......קדימה ודרך אגב כל הכבוד על הכנות שלך צריך הרבה אומץ אני חושבת שאתה היחיד שפירשת את הפריסה ללא התפלספות מיותרת וחד משמעית תודה כריס

ארקנו שלום!

אכן לא אהבתי את התוצאות של הפריסה, אני חייבת לתקן אותך ולומר שאין שום גבר נוסף בסיפור, תמיד נהגתי ביושר עם בעלי, זה הוא שעזב למען אשה אחרת. חוץ מזה אני לא טיפוס שבנוי להרפתקאות, ואכן הקשר עם בעלי חשוב לי מאוד. תודה על ההתייחסות טלי

איזה דיון סוער... כל הכבוד!...כמה הערות משלי...

היי לכולם, אני ממש שמח לראות את הדיון הסוער: לימית, "ארקנו", וכריס - ממש כל הכבוד. רציתי להעיר כמה הערות: 1. בקריאה הראשונה של טלי הקלף החשוב ביותר הוא קלף 8 חרבות. הקלף מצד אחד מספר לנו על בעיית הבגידה ומצד שני מכיל את הפתרון לבעיה. כפי שכתבה ימית (והיה צורך להדגיש את הפתרון יותר), הפתרון הוא "הגיון" ועל השואלת להפעיל הגיון קר ובלתי מתחשב ברגש על-מנת לפעול נכון. כל קלפי ה-8 יכולים להשתחרר מהמקום בו הם נמצאים ולעבור למקום/מצב חדש. 8 חרבות מרגיש "תקוע" ודווקא כאן, במקום שהוא הכי צריך מכל קלפי החרבות, הוא לא מסוגל להיות הגיוני. כאן צריך להפעיל את השיקולים ההגיוניים על מנת לצאת מהתקיעות. לכן, טלי, עלייך לשמוע את מה ההיגיון שלך אומר ולהפעיל רק אותו. 2. המערכת הזוגית מיוצגת על-ידי קלף המרכבה המראה כי את חייבת לבטא את הכעס והתסכולים שלך ולממש אותם זהו קלף המזהיר אותך שלא לשמור בבטן ומלמד אותנו מה גודל התסכול שלך. 3. קלף הנזיר בקריאה השנייה מייצג את בן הזוג. אני לא מנסה להצדיק אותו אולם הוא מרגיש בודד. אפילו שאולי זה לא נראה לך, הוא מרגיש שהוא לבד ושלא היה מספיק שיתוף פעולה מהצד שלך. ייתכן וזוהי תחושה סובייקטיבית, אבל זה מה שהוא מרגיש וכך הוא "מצדיק" את זה לעצמו. 4. קלף הצדק מראה שעלייך לחתוך את הכבלים המפריעים לך להתפתח. מעניין שייצא לך קלף הדומה לקלף 8 חרבות, אלא שכאן עלייך להיות זהירה. הקלף אומר שעלייך להיות קלילה ו"לחתוך" את כל מה שמפריע לך להיות כזו. יכול להיות שעלייך לחתוך את הקשר יחד עם התקווה שהוא יחזור ויכול להיות שעלייך לחתוך את הכעסים והמרירות ולפעול במלוא המרץ כדי להחזיר אותו אלייך. הקלף מזהיר כי עלייך להיות קלילה ולהתחיל "לחתוך" ולא - תשלמי את המחיר. 5. טלי, לי נראה שעלייך לחתוך את הקשר המעכב והכואב עם בעלך ולצאת לחופשי. תחשבי על זה לרגע ותראי מה המשפט הזה עושה לך. . .. ... .... ..... האמת היא שזה לא נכון וזה ולאו דווקא הדבר שנראה לי, אלא שרציתי להגיד את הדברים על-מנת שתוכלי לראות מה התשובה הזו עשתה לך, איך זה מצלצל לך ולבחון מה יותר נכון עבורך. 6. קלף הקיסר יכול לייצג בגידות אצל גברים כיוון שהוא מייצג את הסיפור על האל זאוס שכידוע היה פלרטטן גדול ובגד באשתו בכל הזדמנות כמעט. בהצלחה טלי, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר