עזרה בפיענוח פריסה

אשמח אם משהו יוכל להבהיר לי את הפריסה אני מובטלת נכון להיום ושאלתי אם אני אמצא עבודה טובה בקרוב. להל הפריסה - קלטית 1. בעד - הקוסם 2. נגד - 6 גביעים 3. עבר - אס המטות 4. עתיד - הקיסר 5. דרך פעולה - אס המטבעות 6. הווה - המוות 7. סיבת השאלה - 6 מטות 8. הסביבה - מגדל 9. פחדים ותקוות - גלגל המזלות 10. תשובה סופית 4 חרבות

היי מסתורי/ת

הצעה אפשרית כי אין תמונה מלאה! את/ה אינך מופיעה בה! האנרגיה שלך חסרה לי וכמטפל העוסק בממודעות אלטרנטיבית זה מאוד חסר.הידע והיכולות שלך כמו של הקוסם אין דבר שאינך יכול/ה לפתור!פגיעה רגשית מהילדות אינה מאפשרת התמרה! הצמיחה שלך בעבר הייתה טובה אך לא מושלמת כיוון שדפוסי התנהגות ושמוש באנרגיות השליטה הפריעו לך,יותר מזה למוטט את הקיים זה לא פשע אלא לעיתים קורח המציאות! לזכור זה אינו הרס מוחלט השלוב הנכון לך הוא כדרך חיים הפעלת הרגש+החמר+השכל בסדר שציינתי! ייתכן כי קארמה מגלגול זה או קודם מרתיע אותך לכן כהנחיה :עצור/עצרי כל שאת/ה עושה הקיפאון נכון לך עתה הוא נועד ללקיחת פסק זמן לפעול כלהלן:לראות להרגיש להבין לדעת! ולא! בשום צורה אחרת.אם תחליט/י לחפור מעט יותר בפגישה 4 עיניים אוכל להיות ברור יותר. הנייד שלי 050/7416466 אפשר לנצח כאשר חיים באמת שלך! יום כתום לך!

את התשובה לשאלה זו צריך לחפש בקריאה הקודמת שעשית...שם נמצאות כל התשובות!

היי אלישבע, באופן כללי הקריאה שעשית הנה קריאה שניה ושכזו היא לא ממש תהיה מדוייקת. לכן, אני ממליץ לך לחזור לקריאה הראשונה ושם להתבונן במסר הכללי וכן בקלף העתיד המראה כי הדברים צריכים להסתדר בחודשים הקרובים. בנוסף אני ממליץ לעשות קריאת אס.או.אס עבור שאלות מסוג של כן או לא ולא לעשות את הקריאה הקלטית על כל שאלה. בהצלחה, שגיא

לשגיא שלום

הי שגיא ישנה כאן הטעיה לא מכוונת מיצידנו - שמי אתי ושם חברה שלי אלישבע , שתינו גולשות במחשב שלי, שתינו למדנו קריאת קלפים, ושתינו שאלנו בפורום שאלות. השאלה שאלישבע שאלה היא השאלה הראשונה וגם היא רשמה את שמה. השאלה שאני (אתי) שאלתי היא השאלה השניה ושכחתי לרשום את שמי שם. אני אשמח מאוד אם תוכל לפענח את הפריסה השניה גם, מאחר ואני לא בטוחה אם אני מפרשת נכון. לפי הפרוש שלי זה שאני לא אמורה לעבוד כרגע, מאחר ואני עוברת כרגע שינויים שאמורים לשנות לי את דרך החיים או המקצוע. אודה לתשובתך - אתי זיו

אין בעיה! - התשובה בדרך...

קלף המגדל - יש משהו לא יציב בדרך בה את מציגה/מוכרת את עצמך לצד השני

היי אתי, עדיף היה לשאול במקרה זה שאלה יותר ברורה וממוקדת (כגון ה-אס.או.אס). הקריאה הקלטית היא קצת יותר מידי "כבדה" לשאלות כאלו ולא נותנת תשובות ברורות של כן או לא. אני התחיל את הפירוש ואתן לך להמשיך ... אשמח אם תכתבי את המשך הניתוח שלך ואוסיף את דעתי...וחוזר חלילה. באופן כללי נראה כי את הולכת לכיוון של למצוא עבודה. קלף הקוסם מייצג פוטנציאל ויכולת אישית מאד גבוהה, אלא שנראה כי את "תקועה" בעבר ולא ממשיכה הלאה (6 גביעים). הקלף אומר כי הגיע הזמן שתבחני את העבר ותלמדי מה לא היה נכון ותתקני את הדברים. אני לא יודע מה זה בדיוק אומר, כיוון שאין לי את הרקע אבל תנסי להבין מה את מביאה מהעבר שלך שהוא היום לא נכון עבורך או שלא רלוונטי. קלף מספר 7, שהינו קלף התיקון, מיוצג על-ידי קלף 6 מטות. באופן כללי הוא קלף מצויין, אלא שבמקרה זה הוא מראה כי את נוטה לשבת על זרי הדפנה ולא להתאמץ מספיק. יותר מכך, הקלף מזהיר כי לאחר שתמצאי את עבודה - את תצטרכי לתת את המקסימום שיש לך. קלף הסביבה מייצג את אלו המקבלים את קורות החיים שלך, והם רואים משהו לא יציב מספיק ומפחדים. יכול להיות שיש טעם לשכתב את קורות החיים שלך ולשפר אותם. כללית קלפי העתיד (4+7+10) מראים על התפתחויות טובות בשליש הראשון והשני וקיפאון בשליש השלישי. אני לא יודע ממש איזו תקופת זמן הגדרת, ולכן קשה לי לתת זמנים יותר מדויקים, אבל בכל מקרה את צריכה "לשים גז" וכמה שיותר מהר. בהצלחה, שגיא

הייתי חייבת ללמוד את שיטת הפריסה שלך

לשגיא מאחר והפריסה הקלטית שאני פורסת היא קצת אחרת לכן ניסיתי ללמוד את הסיגנון שלך לפריסה הקלטית, ובאמת היא יותר קלה לפענוח. וזה מה שהצלחתי להבין: שאני בדרך למצא עבודה ומה שחוסם אותי מלהגיע לזה זה 6 הגביעים שמדובר בעברי אך אני לא מצליחה להבין כי בעבר שלי כל מקום עבודה שעבדתי הייתי מסופקת מאוד העריכו אותי ושילמו לי שכר טוב , לכן יכול להיות שהציפיות שלי גבוהות או פחד מכישלון-. ישנם קלפים מספר 3+5 שמדברים על העבר שיכולים כנראה לעזור לי להבין את מה שחוסם אותי בעברי אבל אני לא מצליחה מאחר ושניהם מדברים על התחלות שינויים שנעשו הן מבחינה חשיבתית והן מבחינה יצירתית , כן אני בכיוון של לשנות גישה חשיבתית ומקצועית- כרגע אני לא מחפסת עבודה במקצוע שלי אלה עבודה אחרת לא משנה מה אפילו עבודה פחות יוקרתית ומה שחשוב שלא אצטרך להעמיס עלי יותר מידי אחריות . לפני כשנה לא פניתי בכלל לכיוון המיסטיקה הייתי מנהלת חשבונות במקצועי וכרגע ואני לא מוכנה לעבוד בזה יותר, אני מתכוונת לצאת ללמוד רפואה אלטרנטיבית ומקווה שזו הבחירה הנכונה עבורי ולכן אני חייבת לעבוד כדי שיהיה לי את הבטחון הכלכלי עבור הלימודים לגבי השאלה לאיזה זמן התתכוונתי בפריסה? - מיכוון שאני פורסת אחרת ועתיד יש לי רק אחד שזה עתיד קרוב עד 3 חודשים וקלף 7 אצלי הוא סיבת השאלה ו10 הוא תשובה סופית של כן ולא - לפי הפריסה שלך זה יותר מעודד יותר אופטימי. הייתי רוצה יותר ללמוד על השיטה שאתה מלמד מאחר ונכנסתי לאתר שלך וניסיתי ללמוד מתוך הדוגמאות וההסברים אבל יש לי כמה שאלות כגון: 1 קלף מספר 1 הכיוון שאליו הולך השואל במידה וזה קלף שלילי איך אני אמורה להסתכל על זה ? ואם זה שלילי אז קלף מספר 2 מה הוא אומר מה חוסם אותו מלהגיע לכיוון שלילי? או שהכוונה במצב כזה - מה גורר אותו לכיוון השלילי? עוד שאלה איך יכול להיות שיש מקרים שהכיוון של השואל הוא חיובי וטוב - והעתיד שלו גרוע או ההפך שהכיוון הוא שלילי והעתיד הוא חיובי? אני מקווה שהשאלות שלי לא מעצבנות-ואשמח מאוד אם תוכל לענות ולעזור לי ללמוד לקרוא יותר טוב מאחר ואני למדתי קורס קריאת קלפים ואני מאוד אוהבת את זה - אך אני מרגישה שקצת לא זורם לי עם זה חסר איזה שהוא דבר פעוט שמונע ממני לפענח בצורה ברורה. תודה רבה אתי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר