מה המשמעות של קלף האוהבים?

היי, בפרישה לשנתיים שערכתי לx הנמצא כבר כשלוש שנים במשבר בתחום הכלכלי (עצמאי), שהצליח מאוד בעבר, יצא קלף 10 - הנאהבים. כל הפרישה מובנת לי, למעט קלף זה. אני מבינה שx שכרגע נמצא במצב נואש, הולך בשליש הראשון של הפרישה (שנתיים) לכיוון של עבודה, השקעה, אומנם לא יהיה מליונר, אבל בהחלט ישרוד ויישר קו. הקלף הראשון גם מסביר לי שהוא הולך להגשים את החלום שלו, ושהוא צריך להאמין שהוא יצא מהמשבר שלו, למרות שבקלף 2 הוא חייב לא לבזבז את כספו ולא לחגוג טרם זמנו. קלף מס 7 , שהוא גם קלף התיקון, מסביר לי שהוא צריך לקחת שליטה על החיים שלו ולהתמודד עם המצב. קלף מס 8 - השמש, קלף מעודד, שמראה שכן תהייה לו עבודה ושהסביב חושבת שהוא מוצלח בעולם העסקים. בפרישה זו, התחושה שלי אומרת, שאם x ישלוט בעצמו ויקח את העניינים לידיים, ישלוט בדחף הבזבזני שלו, ויעבוד קשה, תוך שנתיים הוא יוצא מהקשיים. לא הצלחתי להבין את המסר של קלף 10.... הפרישה: 1- 7 גביעים 2 - 3 גביעים 3 - 6 מטבעות 4 - 10 חרבות 5 - 5 מטות 6 - 8 מטבעות 7 - מרכבה 8 - שמש 9 - 6 גביעים 10 - האוהבים תודה

לדליה-קלף האוהבים

היי דליה קלף האוהבים כקלף סיכום מראה כי הוא ימשיך להקרע בין הרגש להגיון (השכל-ללב) והפתרון לבעיה לא צבוע בשחור או לבן לא לכל בעיה יש פתרון חד- ערכי ועליו להשמע לכלל הפריסה כמו שציינת לא לבזבז וכ'ו........ בהצלחה כריס

כריס, תודה

כריס היי, האם אתה/את(?) חושב כמוני? האם הוא יגשים את החלום שלו ויצא מהבעיות? תודה דליה

היי דליה

אני למדתי את הקלפים קצת בצורה שונה אז יש לי כמה שינויים קטנטנים כמו שאמרת 7- גביעים מעודדים להאמין ברעיונות שלו (האשליות של היום תהפוך למציאות של מחר) 3- גביעים - לא לבזבז ולא לנהוג בקלות דעת 5- מטות בעבר מאבק השרדות על עסק קיים 6- מטבעות - מראה שהיו לו רווחים מעל ומעבר למה שהוא השקיע?...?(האם הוא גרוש צריך לשלם דמי מזונות???????????)10-חרבות - אכן מראה על מהלומה קשה שמש-הסביבה רואה בו סיפר הצלחה אך סבורים שההצלחה שלו מושפעת מרצונו הטוב של גורם אחר 6- גביעים הוא חושש ממשהוא או מישהו מהעבר שעלול להכשיל אותו (או דבר שקשור בילדים מדאיג אותו))) 8- מטבעות - מראה על עבודה קשה שהשכר לא מי יודע מה המרכבה המצב שלו יהיה יציב ובטוח אך לא תהיה לו שליטה על מהלך הענינים תכתבי לי מה דעתך..???? כריס

כריס היי

היי כן, הוא גרוש ומשלם דמי מזונות...אני בגדול חושבת אותו הדבר תודה רבה דליה

שגיא, אפשר את הפרוש שלך???

קלף הנאהבים...

היי דליה, קלף הנאהבים מראה כי השואל עומד בפני מצב בו גורם/אירוע/אדם עומדים להיכנס אל נתיב החיים שלו. הקלף הוא קלף מייג'ור ולכן אין התייחסות מעשית לאירוע אלא הוא בא להראות לשואל כי הוא מתחיל תהליך שבסופו הוא יוכל, כנראה, להכניס את אותו גורם/אדם/אירוע אל חייו. על מנת ל"זרז" את התהליך הוא צריך יותר להתאמץ לשלוט על חייו ולהקפיד שחייו יהיו נקיים מכל המיותר, כך השואל יוכל לשמוע בבירור מסרים, להבחין בסימני הדרך ולאפשר לדברים הנכונים להיכנס לחייו. פירוט יותר מקיף על התהליך את מזמנת לקרוא במאמר על קלף הנאהבים. בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר