הגלולה באמת רעה ? איך ממתיקים אותה ?

ביצעתי קריאה קלטית למכרה ויצא לי כדלקמן:- 1 - נסיך המטבעות, 2- 8 חרבות,3-אס המטות, 4-מלך המטות, 5- הכוהן הגדול, 6- גלגל המזל, 7- 10 חרבות, 8- השוטה, 9- 9 מטבעות, 10- הנזיר. (אגב היא ביקשה קריאה כללית, אבל היא רוצה זוגיות חדשה וגם עבודה חדשה בשנה הקרובה). נראה היה לי כי בגלל שמופיעים שני קלפי מייג'ור במשולש העתיד, יש כאן מסר, ולא ממש צפי של השנה הקרובה, ובגלל שיש כאן שילוב של גלגל המזל עם 9 (הנזיר) ניתן לומר שהיא לא ממש עומדת לקבל מה שהיא רוצה (אגב, לדעתי, הזוגיות אצלה יותר חשובה, והנזיר בכלל מדגיש את הצירוף הזה בענין הזוגיות). הבעיה שלי: האם הפרשנות נכונה, ואם כן, איך ממתיקים את הגלולה ? התיווך בין השואל והתשובה נראה לי קשה מאד במקרה הזה. האם יש איזה דרך לומר את האמת כפי שהיא נראית לי מבלי לגרום לה אכזבה נוראה ? שגיא, האם תוכל לעזור ?

תשובת הקלפים-זה מה שהשואל צריך לקבל (ולא מה שהוא רוצה לשמוע)

היי תשובה בתחום הרומנטי גם לדעתי התמונה לא כל-כך ורודה הנזיר כקלף סיכום מראה שבסוף היא תרגיש בודדה והיא תצטרך לשקול את כל הענין מחדש לכן עליה להשמע לקלפים שמיעצים אז ככה נסיך המטבעות בתחום הרומנטי תומכים על מערכת יחסים פשוטה ושגרתית עדוד על צעדים זהירים ומדודים 8- חרבות מראים כי היא צריכה להיזהר מפני קשר עם גבר נשוי או כבול?? גלגל המזל-מראה כי היא מתנדנדת בן אושר בשמים לבין יאוש תהומי או שהיא מחליפה בני זוג בקצב רצחני??????????????? לא לשכוח שאלה כלליית תקבל תשובה כללית בבקשה תכתוב מה דעתך בהצלחה כריס

נסיך המטבכות - אין שלמות בחיים...

היי, קלף ראשון הוא גם מסר האומר שכל עוד השואלת תחפש שלמות ושהכל יהיה מאה אחוז בחיים, היא תהייה תקועה.... נסיך המטבעות מיוצג ע"י מזל בתולה, והוא בעייתי בתחום הזוגיות. הוא אינו יוזם ומחכה שהצד השני יעשה את הצעד, ולפעמים זה חיסרון בתחום הזוגיות. זה מעין מסר האומר שלא לחכות שהדברים יקרו מעצמם וליזום יותר במערכות יחסים. גם אם לא יודעים מראש לאן הקשר מוביל ומה יקרה שם, צריך לקחת יותר את העניינים לידיים ולהעיז.... גם קךף - 6 - גלגל המזל - מראה לנו שכשהשואלת תשתנה מבפנים העולם החיצוני שלה ישתנה בהתאם. ז"א שבשליש הראשון של הפרישה, עליה לעשות יותר חושבים ולראות היכן ניתן לשנות ולשפר... 10 - חרבות בקלף מס. 7 - משקף את הגישה הסובייקטיבית של השואלת ולא בהכרח את המציאות. אכן, נראה שלא קל לה, אולם כקלף תיקון עליה לעשות חושבים ןלבחון למה היא מיסרת את עצמה כל כך...מה שכן מעודד כאן זה קלף הטיפש שמראה שיהיו לה מספר אפשרויות וששום דבר בעצם לא חסום...הכל פתוח. כך שאם היא תכנס מעט לתוך עמצה, תיזום יותר ותחדש את האמונה שלה...זה אכן יכול להמתיק מעט את הגלולה דליה

סליחה, נסיך המטבעות...

הגלולה באמת רעה ? איך ממתיקים אותה ?

ביצעתי קריאה קלטית למכרה ויצא לי כדלקמן:- 1 - נסיך המטבעות, 2- 8 חרבות,3-אס המטות, 4-מלך המטות, 5- הכוהן הגדול, 6- גלגל המזל, 7- 10 חרבות, 8- השוטה, 9- 9 מטבעות, 10- הנזיר. (אגב היא ביקשה קריאה כללית, אבל היא רוצה זוגיות חדשה וגם עבודה חדשה בשנה הקרובה). נראה היה לי כי בגלל שמופיעים שני קלפי מייג'ור במשולש העתיד, יש כאן מסר, ולא ממש צפי של השנה הקרובה, ובגלל שיש כאן שילוב של גלגל המזל עם 9 (הנזיר) ניתן לומר שהיא לא ממש עומדת לקבל מה שהיא רוצה (אגב, לדעתי, הזוגיות אצלה יותר חשובה, והנזיר בכלל מדגיש את הצירוף הזה בענין הזוגיות). הבעיה שלי: האם הפרשנות נכונה, ואם כן, איך ממתיקים את הגלולה ? התיווך בין השואל והתשובה נראה לי קשה מאד במקרה הזה. האם יש איזה דרך לומר את האמת כפי שהיא נראית לי מבלי לגרום לה אכזבה נוראה ? שגיא, האם תוכל לעזור ?

תודה לכולם

אני די בטוחה בפרשנות, והשאלה שלי היתה יותר לגבי איך הקורא יכול לתווך בין המסר הקשר לטעמו, לבין השואל. באופן שהשואל יוכל לעשות משהו עם המסר, ולא להשאיר אותו סתם עם האמירה שהוא לא יקבל מה שהוא רוצה. כריס - אני דווקא חושבת שזה אתגר לא קטן לראות איך אותו מערך אנרגטי משפיע בתחומים שונים, ולכן זה נראה לי לגיטימי לשאול שאלה שהיא פחות או יותר איך יהיה המערך האנרגטי שלי בשנה הקרובה, כשאני יודעת שזה אמור לגעת גם לגבי זוגיות וגם לגבי עבודה/קריירה. בכל מקרה תודה !

נסיך המטבעות: בזוגיות לא מוצלח, אבל בעבודה הוא קלף מצויין...

היי אורלי, אני אוסיף כמה דברים על הפרשנות שלך (הקצרה). בסופו של דבר אם נוכל לתת לשואלת אינפורמציה מקיפה, היא זו שתעזור "להמתיק את הגלולה המרה": קודם כל, נכון שקלף נסיך הגביעים הוא בעייתי בזוגיות אולם: הוא גם מראה מה צריך לצאת מחיי השואל, כך ש"מובטח" לשואלת כי אם היא תצליח "להוציא" את קלף נסיך המטבעות (או כל נסיך הקיים בקריאה) מהחיים שלה המצב ישתפר. בפועל אם היא תצליח להיות פחות "מסודרת", יותר ליזום כדי למצוא מערכות יחסים המצב ישתפר. קלף נסיך המטבעות אמנם בעייתי בזוגיות, אולם הוא נפלא כקלף המייצג עבודה. הקלף מראה כי התכונות ה"לא בריאות" בזוגיות מתאימות לעבודה, כך שכאן המצב אמור להיות טוב יותר בענייני עבודה. משולש העתיד אמנם מכיל שני מייג'ורים, אולם הוא מכיל גם מיינור אשר בפעל הוא ה"קובע" מה יקרה במציאות. לצערנו הקלף שיצא הוא 10 חרבות והוא ייצא במיקום חשוב - במיקום המייצג את התיקון. כללית הקלף מראה כי השואלת חייבת להבין מסר בחייה וכדי ש"המסר ייקלט" היא צריכה לעבור קושי או כאב בחייה. כמובן שהיא לא חייבת ועדיף יהיה לה אם נוכל לעזור לה שלא לעבור את הכאב, אולם הקלף 10 חרבות מבטיח כי אם היא תעבור את הכאב היא תוכל להפנים את המסר ולהשתחרר מה"קרמה הרעה" שלה. כדי להבין את ה"קרמה הרעה" "הרובצת" עליה צריך לבחון את הקלפים 3 + 4: המייצגים את המשחק שבין המודע והתת-מודע. אס המטות מראה כי השואלת שלנו נוטה להתלהב מהר מידי ו"שורפת" את מערכת היחסים עוד לפני שהיא מתחילה (הוא מייצג את הדפוסים השליליים של התת-מודע). יש בה משהוא ש"חייב" למצות את מערכת היחסים מהר ומייד. מצד שני מלך המטות מראה על התנהגות קצת מאניה-דיפרסית בה השואלת עוברת ממצבים של חוסר רצון להחליט למצבים של התלהבות יתר (טלה), שכמובן מלווים לאחר מכן בדעיכה מהירה. אם היא תוכל לטפל בבעיה (או אולי גם יצרים ודחפים) זו, הכול ישתנה והיא לא תצטרך לעבור את התהליך שהקלף 10 חרבות מכין לה. אז בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר