פרוש לקריאה????או מה אומר הירח הזה וכן מלך המוטות

יצא לי בקריאה האם (2 מטבעות) אני (מלך החרבות) וx (אס המטבעות) נהייה (7 מטבעות) יחד (ירח) תשובה סופית (מלך המטבעות) הבנתי שיש הפשרות לחזור מיום עבודה מהנה וכי לי מלך החרבות תהיה שמחה גדולה אם הדבר יקראה אך x עסוק עכשיו בעניני קרירה מכאן התחיל הבלבול ההם 7 מטבעות מזמין אותי להיות עקטיבית וללכת על זה עד הסוף ומה אומר הירח - בנוגע לנהיה חוסר בהירות.... ותשובה סופית מלך המוטות איזה פוטנציל זה בדיוק ולמה אשמח לעזרתכם בפירוש בייייייייי

שתי מטבעות - האם את באמת רוצה את הקשר????

היי, שתי מטבעות מראה שנוח לך במצב הזה ואת לא ממש יודעת אם את רוצה, מלך החרבות הוא מסר עבורך שעליך ללמוד להביע את עצמך ולא לוותר כל הזמן לכולם. קלף זה גם מראה שאת הולכת לשנות את פרצופך לכיוון השני , ואולי גם לחתוך... קלף הירח הוא מסר שאומר שאל לך לעצור את התהליך בגלל חוסר הבהירות כרגע, משום שx רוצה לממש את הביחד למרות שאת עדיין לא מרגישה את זה.... מלך המטות הוא אקטיבי, אבל נמאס לו מהר והוא זקוק כל הזמן לשינויים.... ואם מחברים את כל זה ביחד, נראה לי שעליך קודם כל להבין מה את באמת רוצה, ואם את רוצה אותו לא לתת לחוסר הבהירות כרגע להפריע לך ןלעמוד על שלך!!! ואז...נראה לי שתהיו ביחד דליה

שגיא תן את פרושך בבקשה

שגיא מה אתה אומר??????

לא הבנתי... מלך החרבות או מלך המטות?

אך מלך החרבות פעמיים את ה מתחמק מתשובה שגיאאאאאאאאאאאאאא

אז שוב האם 2 מטבעות אני- מלך החרבות וx - אס המטבעות נהייה 7 מטבעות יחד - הירח תשובה סופית - מלך המטות

פרוש התשובה.!!?

היי אני אפרש לך כל קלף אך הוא מתייחס לשאלה בתחום הרומנטי ואת כבר תדעי את התשובה כי רק את יודעת את התמונה כולה שני מטבעות- חייו של השואל נקלעו לפרשת דרכים לרוב בתוספת צלע שלישית????? מלך החרבות (מזל מאזניים)מראה על צורך בייעוץ אס מטבעות צעד חדש משקולים מעשיים תחילה של רומן חדש המושפע משקוליים כלכלים אינו מתמקד באהבה מתעלם מההבטים הרגשים 7- מטבעות מערכת יחסים שהשואל השקיע בה זמן ורגשות אך התוצאות מאכזבות אותו ירח תסבוכת רומנטית???משבר?????? מלך המטות -(טלה)רומן סוער לרוב בשלביו הראשונים התלהבות רבה אך גישה ילדותית ואמפולסיבית ,התגברות על מכשולים?????? מבלבל????אני בטוחה שאת תדעי את התשובה תכתבי לי מה את חושבת בהצלחה כריס

תודה כריס

א. המון תודה זה פרוש יפה. ב. אס המטבעות מדבר על x הוא מיצג אותו ולא אותי בקריה אז למה כתבתה תחלתו של רומן משקולים כלכלים אולי x כלל אינו רוצה ברומן או אולי לx אן כל זיקה לרומן המלך פה או פסיבי הוא לא אמור ליזום שום דבר לא???. אבל הפרוש שלך למלך ואך הוא מתחבר אלי הכן נכון מה דעתך על הראינות שלי ואז נראת לך הפריסה עכשיו? בכל מקרה המון תודה זה פרוש יפה.... תווווווווווווווווודדדדדדדדדדדהההההההההההההההההההההההההההההה yamo0

אך מלך החרבות פעמיים את ה מתחמק מתשובה שגיאאאאאאאאאאאאאא

אז שוב האם 2 מטבעות אני- מלך החרבות וx - אס המטבעות נהייה 7 מטבעות יחד - הירח תשובה סופית - מלך המטות

מלך המטות - את צריכה להחליט!

היי ימית, אני אוסיף על מה שכתבת ואתחיל עם מלך החרבות. מלך החרבות הוא אקטיבי בקריאה זו (בגלל נושא הקריאה), לכן נראה כי את עומדת "לחתוך". הקלף מראה כי אם הוא לא "יזוז" מייד את בעוד חודש גג מקסימום חודשיים, אומרת לו להתראות. אני לא מסכים אתך לגבי קלף אס המטבעות. אני לא יודע מי לימד אותך את הקלף, אולם אס המטבעות הוא המממש של הצרכים בעולם החומר. הוא לא מתייחס לכספים אלא לצרכים ובמקרה זה, כיוון שהשאלה נשאלה בנושא זוגיות, הקלף מראה כי "x" רוצה לממש את הקשר. את המילים "נהיה יחד" היה צריך לחבר. קשה לי להבין מה משמעות הקלפים לגבי כל אחד בנפרד. באופן כללי נראה לי (אם אני מחבר את המשמעות של שני הקלפים) שהגיע הזמן להתעורר ולהתמודד עם הבעיות - עם הפחדים, עם העבר וכדומה. אולי זה קצת מוגזם, אולם נראה כי בסיס הבעיה נמצא במשקעים (שהגיע הזמן לטפל בהם) הקשורים לעבר. קלף התשובה הסופית מראה כי את (וייתכן וגם הוא) נמצאת במצב של חוסר רצון להחליט. אולם, יחד עם זה שניכם מחכים ליריית הפתיחה וכשזה יקרה אתם תוכלו לגלות כמה האנרגיה של מזל טלה סוערת וסוחפת. אולי זה המקום להסביר לך שהכול, במקרה זה, תלוי בך ו"לעודד" אותך פשוט להזיז קצת ת העניינים ולהחליט! בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר