טארוט מגיל 12

טארוט מגיל 12

אני פותחת בקלפים מגיל 12 ואני מאוד מדוייקת ויש לי הצלחה גדולה בתחום. חלק קוראים לי ידעונית אבל אני מאמינה שיש יחידי סגולה שהותר להם לעשות זאת כי הם עושים את זה בנקיות ולא ברע. כמוני. עכשיו קניתי גם כדור בדולח. אני לא מנבאה עתידות רק מיעצת מצבים. זה ממש מצליח. אנשים מודים לי כל הזמן. ומתחננים לפתיחה. קניתי טארוט מיוחדים מאוד. שדרכם אפשר גם לתקשר ולהוריד מסרים לאנשים. מומלץ ככלי. שלכם. ויום טוב.

תגובה למה שכתבת

אני מקווה שכתבת את דברייך כתשובה לשאלה שמישהי הפנתה אלייך . כי במידה ולא תרשי לי לומר לך שמצאתי בדברייך יהירות ואגו שאני בספק אם את שייכת לאותה אסכולת יחידיי סגולה שהם טהורים ונקיים - לדברייך. מאוד התרשמתי עמוקות מסגנון התלהבותך העצמית כגון : "אנשים מתחננים לפתיחה ", "אנשים קוראים לי ידעונית" וזה שאת מתעניינת בטארות מגיל מסויים לא מקנה שום ריספקט כזה או אחר לדעתי . עצה קטנה לי אלייך מאחת שהיא אוהבת את הטארות בכל ליבה ומטרתה היחידה היא באמת לעזור בכיוון דרך ולא מתרברבת על כך היא .....צדיקים אמיתיים מעניקים עזרה בסתר והאמת האמיתית עוברת מפה לאוזן!!!! שימרי על עצמך ילדה , פן תגיעי למקום מאוד לא רצוי עבורך. צבירת ידע בתחום הזה אינו אמור להעניק לך כוח ולהשויץ בזה שאת יודעת משהו אלא כוח בכדי לתת אותו בצורה טהורה לנשמה אחרת. בהצלחה לך עם כדור הבדולח שלך ....אני מקווה שהוא יהיה זה שיראה לך את הדרך האמיתית לענווה.

צניעות ממך והלאה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר