שגיא, דחוף!!!האם החתונה יוצאת לפועל?

שגיא היי, בקריאה לידיד טוב שלי, שהציע נישואין לחברה שלו, ראיתי כי הנישואין לא בהכרח יוצאים לפועל.לדעתי יש שם חוסר אמון ובגידות. הוא מזל טלה, והקריאה לשלושה חודשים. הם מתכננים להתחתן בחודש הקרוב. מה דעתך? 1. הכוכב 2. מלך המוטות 3. 7 מוטות 4. אס הגביעים 5. 7 מטבעות 6. 5 מטבעות 7. יום הדין 8. 5 חרבות 9. גלגל המזל 10. 4 גביעים תודה דליה

הצעת הנישואין

שלום לך דליה , עיינתי בשאלה ששאלתם ובקלפים שיצאו ואני מרשה לעצמי לומר לך את התרשמותי והרגשתי בנושא : מעבר לצורך בתשובת הכן או לא ישנה הדרך שהיא יותר חשובה מהתוצאה הסופית כי זה מה שבעצם נותן לקלפים את היכולת המופלאה שלהם לייעץ ולהראות את הדרך ולא תמיד את השורה התחתונה שבעיניי הרבה פעמים מכשילה ולא תורמת . אתחיל ואומר שחתונה היא צעד רציני מאוד הדורש אומץ , מחוייבות לעצמך ולזו שאתה רוצה וחושב לבלות את חייך עימה וזהו שיעור לחיים והוא שיעור רציני הדורש התבוננות עמוקה ומלווה לו הרבה פחדים , חששות , תקוות ומחשבות טועות האם זהו הצעד הנכון לעשות ואם האדם "בטוח שהוא בטוח" רוצה להתחתן איתה. ובפריסה שערכת לידידך רואים את כל מה שאמרתי לך בברור . ואני אפרט בשבילך כדי שתוכלי לראות את נקודת מבטי : הכוכב מדבר על שאיפות ,רצונות , צורך בהגשמת חלומות , פנטזיות , ובעיניי זה מצביע על כך שהבחור אופטימי ומאמין בכל טוב ומאוד רוצה להגשים את החלומות שלו. מלך המטות - שזה גם מזל טלה מדבר על האומץ והיוזמה שהוא לקח על עצמו וההחלטה הרצינית להתחייב ולפרוץ קדימה את חומות ההגנה שלו וכמו שאומרים ללכת על כל הקופה. אס הגביעים מדבר על פוטנציאל , על הרבה רגשות , על אהבה , רצון למסד רגשות וגם על תקופה קצת לחוצה ריגשית , הוא חווה בלבלול או עומס רגשות בתקופה האחרונה . 7 מטבעות - הוא חושש להתאכזב ,יש לו מחשבות נסתרות בתת המודע שלו שמה זה לא יענה על ציפיותיו והאם אכן הוא בטוח בעצמו וזה קלף שמבטא אצלו את הפחד שהדברים לא יתפתחו כמו שהוא רוצה ויש היסוסים ברגשות שלו ואותו דבר מדבר קלף : 5 מטבעות , 5 חרבות, מספר 5 בנומרולוגיה מציין שינויים 5 הוא מספר לא יציב שכל הזמן עובר טרנספורמציה , צורך בשינוי אז מכאן אני מרגישה שהשינויים שהידיד שלך רוצה לבצע בחייו דורשים ממנו אומץ , רצון אמיתי ומוחלטות ולפני כל חתונה או הצעת נישואין ישנם לבטים , חששות , האם זה אמיתי וכו'. אני מתרשמת מהקלפים : יום הדין וגלגל המזל כאל רצון פנימי באדם לעבור שלב בחיים , להתקדם הלאה , לא לפחד לשנות , לא לפחד לקחת יוזמה להאמין בדרך שאתה מרגיש שאתה רוצה לעצמך ופה יום הדין מדבר על כך שהבחור מגיע להחלטות בחייו מתוך התבוננות עצמית עמוקה ולא מתוך מחשבה פזיזה ולכן כאשר מופיע בסוף 4 גביעים אני מתרשמת מכך שהבחור נותן הרבה דעת להלך רוח של סביבתו והוא מושפע ריגשית מכך וגם זה בא לומר שבראש ובראשונה הבחור הזה צריך להאמין ולהתחבר לרגשות שלו ללא מחשבה איזה תוצאה הוא יקבל חזרה - אין לו מה לפחד . אם הוא באמת אוהב ומוכן להתחייב ורגשותיו אמיתיים והוא מחובר להם - אני מאחלת לו רק אושר והצלחה האמת הפנימית שלו יודעת מה יהיה וגם הוא יודע את זה . באהבה.

תודה :) אם הוא באמת אוהב.....ואם הוא מיואש ואוהב אחת אחרת???

לדליה

כבר הצלחת ממש לבלבל אותי ! מי הציע נישואין למי ????? אם הוא הציע אז איך ייתכן שהוא "מיואש ורוצה מישהי אחרת "?? מה שראיתי זה את הלבטים שלו לגבי הבחירה והמחוייבות שלו לגבי מי???? רק הוא יודע אז ככה לא בונים עתיד וגם לא פריסה נורמלית! קשה לי לענות ככה ואין לי מושג איזה סלט נהייה מכל הסיפור ואולי יש פרטים שאת לא הוספת או שהוא לא הוסיף!! ממש איבדת אותי בכל הקטע .

שגיא, דחוף!!!האם החתונה יוצאת לפועל?

שגיא היי, בקריאה לידיד טוב שלי, שהציע נישואין לחברה שלו, ראיתי כי הנישואין לא בהכרח יוצאים לפועל.לדעתי יש שם חוסר אמון ובגידות. הוא מזל טלה, והקריאה לשלושה חודשים. הם מתכננים להתחתן בחודש הקרוב. מה דעתך? 1. הכוכב 2. מלך המוטות 3. 7 מוטות 4. אס הגביעים 5. 7 מטבעות 6. 5 מטבעות 7. יום הדין 8. 5 חרבות 9. גלגל המזל 10. 4 גביעים תודה דליה

קלף הכוכב הוא הכוכב של הקריאה - לא לדאוג!

היי דליה, לדעתי הקריאה לא רעה. טוב, כמובן שיש דברים שצריך לעבוד עליהם )מתי לא?) אבל באופן בסיסי הכול בסדר. הייתי רוצה שאת תפרשי תחילה את הקריאה, כיוון שיש כאן הרבה משתנים שצריך קודם להבין איך את מפרשת אותם ואני אפרש את ההתחלה. הקלף הראשון, קלף הכוכב - הכיוון אליו הולך השואל, הנו קלף מצוין המראה כי השואל עומד למצוא את מעיין הנעורים, את האושר אותו הוא מחפש. גם קלף הבסיס (מספר 4) הוא קלף מצוין המראה כי לאחר תקופת יובש, הוא מצא זוגיות נפלאה. הבעיה היא לא עם קלף מספר 6 - 5 מטבעות, כי אם בדרך המובילה לשם. הדרך מתחילה, כמובן, עם קלף מלך המטות - קלף החוסם. מלך המטות מיוצג על-ידי מזל טלה, מה שמלמד אותנו כי לשואל יש נטייה להיות קצת אגוצנטרי ואולי, במיוחד בתקופה זו, עליו ללמוד לתמוך יותר בצד השני. כשנוסיף את האימפולסיביות ואת ההתלהבות המלווה בדעיכה מהירה נקבל גם חוסר יציבות אשר מקשה על השואל לראות שהוא נמצא במקום הנכון. את "התקפי החרדה" של השואל ניתן גם למצוא בקלף מספר 3 - 7 מטות. קלף מספר 3, מייצג את הדפוסים השליליים של התת-מודע. כיוון שהקלף מייצג מסר הניתן לשואל, שעליו להתעסק עם העקר ולא עם התפל, הרי שיש לשואל נטייה "לברוח" כאשר המצב נהיה קשה. לכן עליו ללמוד הפעם לא לברוח ולפתור את הבעיה. קלף אס הגביעים במיקום של הקלף הרביעי (יחסי מודע ותת מודע), מראה כי אכן, השואל מתגבר על הדפוסים השליליים שלו. נכון, יהיה משבר במערכת יחסים זו (בתקופה הקרובה), אבל זה לא סוף העולם, ממשברים לומדים ומתפתחים וכאשר יש את קלף הכוכב כקלף הראשון - אפילו אם זה יכאב בדרך, אני ממליץ לשואל להמשיך ללכת בדרך הזו. בהצלחה, שגיא. נ.ב - איפה את?

לדליה

כבר הצלחת ממש לבלבל אותי ! מי הציע נישואין למי ????? אם הוא הציע אז איך ייתכן שהוא "מיואש ורוצה מישהי אחרת "?? מה שראיתי זה את הלבטים שלו לגבי הבחירה והמחוייבות שלו לגבי מי???? רק הוא יודע אז ככה לא בונים עתיד וגם לא פריסה נורמלית! קשה לי לענות ככה ואין לי מושג איזה סלט נהייה מכל הסיפור ואולי יש פרטים שאת לא הוספת או שהוא לא הוסיף!! ממש איבדת אותי בכל הקטע .

סליחה אם זה מבולבל מעט....

העניין הוא פשוט. הבחור אחרי שברון לב, עדיין מאוהב בחברתו לשעבר, אולם יוצא כבר מספר חודשים עם מישהי חדשה, שהוא לא כל כך מאוהב בה, אבל היא טובה לו לחיים. עדין הוא חושב על הקודמת. זהו, הוא מתלבט בין הלב להגיון, והוא הציע נישואין לזו שהוא לא כל כך אוהב. עכשיו הכל ברור?

קלף הכוכב הוא הכוכב של הקריאה - לא לדאוג!

היי דליה, לדעתי הקריאה לא רעה. טוב, כמובן שיש דברים שצריך לעבוד עליהם )מתי לא?) אבל באופן בסיסי הכול בסדר. הייתי רוצה שאת תפרשי תחילה את הקריאה, כיוון שיש כאן הרבה משתנים שצריך קודם להבין איך את מפרשת אותם ואני אפרש את ההתחלה. הקלף הראשון, קלף הכוכב - הכיוון אליו הולך השואל, הנו קלף מצוין המראה כי השואל עומד למצוא את מעיין הנעורים, את האושר אותו הוא מחפש. גם קלף הבסיס (מספר 4) הוא קלף מצוין המראה כי לאחר תקופת יובש, הוא מצא זוגיות נפלאה. הבעיה היא לא עם קלף מספר 6 - 5 מטבעות, כי אם בדרך המובילה לשם. הדרך מתחילה, כמובן, עם קלף מלך המטות - קלף החוסם. מלך המטות מיוצג על-ידי מזל טלה, מה שמלמד אותנו כי לשואל יש נטייה להיות קצת אגוצנטרי ואולי, במיוחד בתקופה זו, עליו ללמוד לתמוך יותר בצד השני. כשנוסיף את האימפולסיביות ואת ההתלהבות המלווה בדעיכה מהירה נקבל גם חוסר יציבות אשר מקשה על השואל לראות שהוא נמצא במקום הנכון. את "התקפי החרדה" של השואל ניתן גם למצוא בקלף מספר 3 - 7 מטות. קלף מספר 3, מייצג את הדפוסים השליליים של התת-מודע. כיוון שהקלף מייצג מסר הניתן לשואל, שעליו להתעסק עם העקר ולא עם התפל, הרי שיש לשואל נטייה "לברוח" כאשר המצב נהיה קשה. לכן עליו ללמוד הפעם לא לברוח ולפתור את הבעיה. קלף אס הגביעים במיקום של הקלף הרביעי (יחסי מודע ותת מודע), מראה כי אכן, השואל מתגבר על הדפוסים השליליים שלו. נכון, יהיה משבר במערכת יחסים זו (בתקופה הקרובה), אבל זה לא סוף העולם, ממשברים לומדים ומתפתחים וכאשר יש את קלף הכוכב כקלף הראשון - אפילו אם זה יכאב בדרך, אני ממליץ לשואל להמשיך ללכת בדרך הזו. בהצלחה, שגיא. נ.ב - איפה את?

שגיא , תודה

היי, לא נעלמתי, פשוט היה עומס בעבודה נתראה ביום רביעי הקרוב אני מתגעגעת לשיעורים:) דליה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר