מלכת החרבות

מלכת החרבות

הי שגיא תודה על הפירוש שלך הקודם,למדתי ממנו המון לא התאפקתי ושאלת שוב מה-7 מטות כונותיו הרומנטיות- יום דין (הסגניפקט שלי..) של אורן- אביר הגביעים אלי- 3 מטות תשובה סופית- מלכת החרבות טוב אז היתה לנו התחלה טובה, ככה לפחות אני הרגשתי שלמרות כל הקשיים (מצידו.. קשים טכניים משפחתיים וכאלה) הוא מעוניין אבל.. הוא לא התקשר וגם לא בא וזה למרות שהוא אמר שיבוא היום ולכן התפתתי ושאלתי שוב אני קצת מאוכזבת, מבואסת כמה שאלות על הפירוש לקלפים ואני אשמח אם תוכל לעזור האם 7 מטות אומר שאני מתעסקת בתפל ולא בעיקר? כלומר מה??? האם אביר הגביעים מיצג משהו שהוא חמקמק, שלרוב מהווה פיספוס?? ואם כן איך עושים שזה לא יהיה כך? אני מרגישה שהתקדמתי, בפתיחה הקודמת היתי 2 מטות ועכשיו אני 3 (גדלתי...) בפתיחה הקודמת הוא היה 3 גביעים ועכשיו הוא אביר שכזה (זה טוב או רע ליהודים?) מה אומרת התשובה הסופית מלכת החרבות אולי תוכל להסביר קצת על המלכה, קשה לי להבין אותה במכלול השאלה מה דעתך? זה חיובי?? אשמח לשמוע תודה אלה.

עוד שאלה?

הי שגיא קראתי עכשיו את המאמר שלך על קלפי החצר (מענין מאוד) ועכשיו שאני חושבת אם שאלתי בפעם הראשונה והבחור יצא כקלף 3 גביעים- מינור = משהו עם מימוש (נו טוב והפירוש אולי חגיגה, אולי סקס אולי סתאם הנאות ובילויים..) ועכשיו הבחור יצא כקלף אביר הגביעים אז השאלה שלי אם ה"נסיגה" (לא יודעת אם זה ממש נסיגה תלוי איך מסתכלים על זה?אולי ירידה לצורך עליה)מהמינור לקלף חצר ועוד אביר שיכול להיות פיספוס היא משהו שאצלי או ! שזה אצלו שההרגשה השתנתה וזה הפך להיות מ 3 גביעים לאביר כלומר שאם לא יקרה כלום בסוף הפיספוס הוא אצלו? וואו נראה לי שזו שאלה קצת מסובכת להסביר, גם שאלתי אותך שאלה בסגנון כבר פעם בקיצור הקלף שמסמל את הבחור מראה את התהליך שהוא עובר? או שזה איך שאני רואה את הבחור?? ואם זה כך אז כאלו הפיספוס הוא שלי כלומר שאולי יש משהו שאני יכולה לעשות כדי לממש את האביר (אחלה משפט...) אני אשמח לתשובתך תודה רבה מאוד על ההשקעה והסבלנות שלך אלה

את לא יכולה לצפות לקבל תשובה ברורה מקריאה שניה

היי אלה, נו... את צריכה כבר לדעת שלא עושים קריאה שוב וכיוון שזו קריאה שנייה, מדוע את מתפלאת כשאת לא מקבלת תשובה ברורה. אז אני לא אגיד מגיע לך, או אמרתי לך... (אופס, בעצם זה אומר שכבר אמרתי את זה לא?) אלא, אני אפנה אותך לקריאה הקודמת - שום דבר לא השתנה והיא זו שקובעת. ואת יודעת מה, כדי שלא תתאמצי, צירפתי לך אפילו קישורים לקריאה ולתשובה - איך אני?!

עוד שאלה?

הי שגיא קראתי עכשיו את המאמר שלך על קלפי החצר (מענין מאוד) ועכשיו שאני חושבת אם שאלתי בפעם הראשונה והבחור יצא כקלף 3 גביעים- מינור = משהו עם מימוש (נו טוב והפירוש אולי חגיגה, אולי סקס אולי סתאם הנאות ובילויים..) ועכשיו הבחור יצא כקלף אביר הגביעים אז השאלה שלי אם ה"נסיגה" (לא יודעת אם זה ממש נסיגה תלוי איך מסתכלים על זה?אולי ירידה לצורך עליה)מהמינור לקלף חצר ועוד אביר שיכול להיות פיספוס היא משהו שאצלי או ! שזה אצלו שההרגשה השתנתה וזה הפך להיות מ 3 גביעים לאביר כלומר שאם לא יקרה כלום בסוף הפיספוס הוא אצלו? וואו נראה לי שזו שאלה קצת מסובכת להסביר, גם שאלתי אותך שאלה בסגנון כבר פעם בקיצור הקלף שמסמל את הבחור מראה את התהליך שהוא עובר? או שזה איך שאני רואה את הבחור?? ואם זה כך אז כאלו הפיספוס הוא שלי כלומר שאולי יש משהו שאני יכולה לעשות כדי לממש את האביר (אחלה משפט...) אני אשמח לתשובתך תודה רבה מאוד על ההשקעה והסבלנות שלך אלה

ההתפתחות של הקלף היא תוצאה של קריאה שניה ולא של המציאות, אבל בכל זאת...

היי אלה, שוב, וזה לא שאני לא סבלני, אבל עוד פעם!, כיוון שזו קריאה שנייה, אין טעם להתייחס אל ה"התפתחות" לכאורה של הקלף. הקלף לא התפתח, אלא כיוון שזו קריאה שניה - הקלפים לא ממש עקביים והתוצאה היא בלבול. תיאורטית (ורק תיאורטית) אם היית עושה קריאה שוב בטווח זמן סביר, למשל... 20 שנה (סתם...) היה ניתן להגיד כי הבן זוג הפך להיות מ- 3 גביעים ל- אביר. זה אומר שבמקום לחזר אחרייך ולהיות שם פיזית, הנוכחות שלו מופחתת והוא הופך להיות רעיון. הוא עדיין שם, אבל מחכה למשהו שיקרה. כמובן במקרה התיאורטי (ורק התיאורטי) הזה הנסיבות ל"דעיכה" שלו קשורות לשואלת שכנראה הפכה להיות פחות מושגת עבורו. נ.ב, סידרתי את העניין עם הנהלת וואלה! הסברתי להם את החשיבות שיש בעניין והם, כמובן, הסכמו איתי מייד וארגנו את זה שבפעם הבאה שאת עושה קריאה שניה אנחנו מעבירים לך את הווירוס הקטלני"hermit" למחשב וזה תקף לכל הפורומים. אז למה לך להסתבך, לא חבל על הפנים היפות שלך... שגיא

לא ידעתי על הצד האפל שלך hermit

טוב אתה יודע מה המסקנה שלי?.. שכשאני עושה פתיחה שניה בפרק זמן כל כך קצר אז כנראה שמשהו סתם לא הולך טוב ואת זה אני צריכה להבין לבד בלי הקלפים... ואגב זה כן נכון שהוא הפך להיות פחות ממומש (אביר) ועד שניה הוא נמוג...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר