היי שגיא מבקשת עזרה בפריסה

שגיא היי ערכתי פריסת שאלה אם עליי להמשיך את הקשר עם x (אנחנו בקשר מזה כ 4 חודשים עם עליות ומורדות ) השאלה הייתה האם עליי להמשיך את הקשר עם x?הקלפים שיצאו : 3 גביעים מרכבה מלך המטבעות מלך המטות אס הגביעים סיכום פוטנציאל 9 גביעים . הייתי מעוניינת גם בפירושך לקלף המרכבה האם הקלף מייצג פה מאבק של כוחות נוגדים או שמא את הפחדים והבילבול שלי מהקשר ? אשמח לתשובתך רחלי

קלף המרכבה קורא לך ללכת עד הסוף ולא לפחד מהתוצאות....

היי רחלי, אני מניח כי עשית קריאת מילים כאשר כל מילה מיוצגת על-ידי קלף אחד: האם מיוצג כל-ידי קלף 3 גביעים. השואלת מיוצגת כל-ידי קלף המרכבה. המשך הקשר מיוצג על-ידי הקלף מלך המטבעות. סוג הקשר מיוצג על-ידי קלף מלך המטות. X מיוצג על-ידי קלף אס הגביעים. והתוצאה או הסיכום מיוצגים על-ידי קלף 9 גביעים. נתחיל עם החדשות הטובות והם: קלף הפוטנציאל/הסיכום (9 גביעים) מראה כי בהחלט יש טעם להמשיך עם הקשר. גם X מיוצג על-ידי קלף נפלא - אס הגביעים, מה שמלמד אותנו כי הוא מתחיל לגלות עניין ומתחיל לרצות לחזק את הקשר בינכם. העניין הוא שאת עדייi לא רואה את זה. את רואה את מה שקדם לקלף אס הגביעים. אס הגביעים מייצג התחדשות וזרימה, אולם לפניו היה קושי, יובש ו"תקיעויות". אמנם X מיוצג על-ידי קלף אס הגביעים היום, אבל את "נמצאת" עדיין במקום הקודם לקלף זה. גם הגישה הסובייקטיבית שלך מיוצגת על-ידי קלף נפלא - 3 גביעים, המראה כי את אופטימית וכי את רוצה להמשיך את הקשר הזה. אז מה הם החדשות הרעות - אין חדשות רעות, אולם יש כמה דברים שצריך לבחון: את מיוצגת על-ידי קלף המרכבה. זהו קלף מורכב הדורש ממך לתת ביטוי לכל התסכולים, הדאגות והטענות הקיימים בקשר זה. הקלף קורא לך "ללכת עד הסוף" וגם אם הקשר יסתיים בגלל זה (מחיר סביר בהנחה שהדבר יכול לקרות בכל מקרה במידה ובעיות/טענות אלו לא יפתרו) הרי שבסה"כ תחסכי את כל הזמן המבוזבז. לעומת זאת אם בזכות העובדה שתלכי אליו ותשימי את כל הקלפים על השולחן ותעמדי על שלך הזוגיות תשתפר, מעבר ל"מתנה" שתקבלי - זוגיות נפלא, תוכלי לפנות "אנרגיה" לשאר התחומים בחייך הדורשים טיפול. הקשר עצמו מיוצג על-ידי שני המלכים - מלך המטות ומלך המטבעות. מלכים אלו הנם פסיביים. (אין קלפים של לחץ בקריאה) ולכן הקשר במקום להיות מאופיין בחיזורים ודהירה קדימה מאופיים בהתלבטויות וחששות. נראה שהכול נעצר, ולכן דווקא כאן תפקיד המרכבה הוא חשוב. מישהו (או מישהי) צריך "לנער" את הקשר הזה. להציב אולטימאטום, לבכות, לצעוק. זה גם מה שהצד השני רוצה. אז אל תחששי כיוון שמקסימום את מקרבת את הבלתי נמנע... בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר