מלכת המטות כתשובה??

שלום שגיא זאת אני.... שאלה האם כדאי ל Y לסיים את הקשר עם X בחודש הקרוב האם – אס החרבות כדאי- 4 מוטות ל y – אביר הגביעים את הקשר – המרכבה x - 5 מטבעות בחודש הקרוב – האוהבים התשובה – מלכת המטות בסה"כ הבנתי את התשובה (אם תוסיף בכל זאת זה יהיה נחמד מצדך ) לגבי קלף מלכת המוטות - האם הקשר יסתיים עד אוגוסט או האנרגיה של הרצון לסיים את הקשר יהיה עד אוגוסט ואח"כ ....זה לא יסתיים או שכן?? בקיצור אני מבולבות תשובתך הנאמנה אני... (חוזרת לעבוד..)

קלף הנאהבים - השואלת צריכה להוציא אותו מהחיים שלה

היי מוניק, מה שלומך?! המון זמן לא התראינו. בהזדמנות ספרי קצת על עצמך, שמעתי שסוף סוף התקבלת לMועדון. כל הכבוד - תצליחי (תמיד ידעתי שיש לך את זה)! שורה תחתונה! - Y צריכה לעזוב את X ואני אנמק: הקלף החשוב ביותר בקריאה, לדעתי, הוא הקלף המייצג את אלמנט הזמן. קלף הנאהבים. כאשר קלף הנאהבים יוצא בקריאה צריכה להידלק נורה אדומה אצלנו, כיוון שהוא רומז שמשהו לא תקין בנתיב של השואל. זהו קלף המראה לשואל שצריך להוציא או להכניס גורם או אדם לנתיב החיים שלו. לדעתי לא רק שעל Y להוציא את X מחייה, אלא יותר מכך - כל עוד הוא שם, הוא מעכב זוגיות אחרת בחייה. הקלף מראה שהחודש הקרוב - זה הזמן! כבר בשאלה "האם" מופיע אס החרבות, מה שמעיד על כך שהשואלת מודעת לעובדה שהיא צריכה לעשות שינוי בחשיבה. הכדאיות קשורה ליכולת של Y לצאת למסע ניצחון. תפקיד בקלף 4 מטות בקריאה זו הוא לאפשר לשואלת להבין כי ניתוק הקשר יוביל ליציאה למסע חדש. Y מיוצגת על-ידי אביר הגביעים, קלף זה מלמד אותנו כי Y ממתינה ש-X יפעל. היא מחכה לרגע בו X "יזוז" ואולי הוא יזוז, אבל לא הייתי בונה על זה. הקשר מיוצג על-ידי קלף המרכבה. זהו קלף מאד מורכב ובמקרה זה, לדעתי, הוא מראה כי השואלת קצת מדוכאת (אני מנסה להיות עדין, שימי לב...) ממה שקורה בקשר. היא רוצה לבטא את עצמה שם, אבל לא יכולה (אולי הוא נשוי, עובד קשה, או סתם "דפוק" (נא למחוק את המיותר)). קלף המרכבה מראה כי Y צריכה למצוא דרך לבטא את עצמה, גם אם זה יוביל לסיום הקשר. זה הזמן להיות אסרטיבית להלחם ואם ההתעקשות תוביל לסיום הקשר (והיא תוביל) אז, לפחות נחסכו ממנה כמה חודשים/שנים עד שזה יקרה לבד. מה אני אגיד על X - חבל על הזמן. X נמצא במקום לא חיובי ביחס לזוגיות. הוא קודר, מסוגר וייתכן שהוא אפילו נמצא בקשיים מחוץ לזוגיות. אני לא הייתי מתעסק אם 5 מטבעות. פירוש הקלף הוא "הרס וכשלון בעקבות מעשיי השואל" אז למה ללכת לשם ולטעות. התשובה הסופית מיוצגת על-ידי קלף מלכת המטות. כיוון שהשאלה נשאלה בצורתה (האם על Y לעזוב את X ) הרי שתשובה חיובית מראה שעליה לעזוב, אלא שמלכת המטות עוסקת בהנאות ובילויים וייתכן ו-X הנו סוג של בילוי עבור Y, לכן, לדעתי, כדי שהניתוק יתאפשר Y צריכה גם להפסיק "לבלות" אתו. אני מקווה שעזרתי, ובהצלחה בMקום החדש שלך, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר