האם הקריירה שלי תתפתח?

שגיא היי, עשיתי לעצמי פרישה לשנה. השאלה היתה, איך תתפתח קריירת המשחק שלי בשנה הקרובה? היה קשה לי לפרש את קלף מס. 1 1. מלך הגביעים 2. נסיך החרבות 3. הטיפש 4. האוהבים 5. 8 מטות 6. 5 מטות 7. 4 מטבעות 8. השטן 9. אס המטבעות 10. מלכת החרבות תודה רבה

קלף מלך הגביעים - אולי את להיות יותר בבית ?

היי דליה, הנקודה הראשונה והחשובה לגבי מלך הגביעים במקרה זה הוא שהמלך פסיבי. אין לחץ או קושי המאיימים על המלך ולכן הוא נמצא באנרגיה של נעימות. הנקודה השנייה קשורה לפירוש הקלף. קלף מלך הגביעים, כאשר הוא פסיבי, נהנה מהחיים. טוב לו והוא לא רוצה לשנות דבר. זהו קלף סטטי של "להישאר בבית", לנוח, לתכנן בילוי משפחתי, חופשה וכדומה. נראה לי שקלף זה מתפקד כקלף מסר המבקש ממך להוריד קצת את הרגל מהגז, להרפות. אולי השנה לא יזיק לך להקדיש יותר זמן למשפחה, חברים ולעצמך. זה לא אומר שהקריירה לא תצליח, אלא על כך שאולי את צריכה קצת יותר בית. מנקודה זו עלייך להמשיך לפרש את הקריאה ולהבין כי הכול מתייחס אל הקלף הראשון. הקלף השני לדוגמא מראה כי קיימת בך "תזזית". קיימת בך תחושה של פספוס בכל בה שאת עושה ועליך להלחם בזה, ללמוד להתחדש בתוך מה שיש לך וללמוד להיות מרוצה. תכונה זו גורמת לך להתרחק מהכיוון אליו מתייחס הקלף הראשון. בהצלחה, שגיא.

אתה צודק:)

אני באמת אחוזת תזזית וצריכה יותר בית:) תודה דליה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר