מה זה אומר שבפתיחה יוצאים הרבה קלפי חצר?

קצת על קלפי החצר...

היי פריה, נתחיל ממה זה אומר שבקריאה לא (עם דגש על הלא) מופיעים קלפי מיינור נפלאים. בדרך כלל לא יופיעו קלפי מיינור נלפאים (כגון 10 מטבעות, 3 גביעים, אס המטבעות וכדומה), כיוון שאנשים אלו לא ממש צריכים קוראים בקלפים - החים שלהם נפלאים והם לא ממש צריכים ייעוץ. אז מי כן יגיע אלינו - אלו שהחיים שלהם קצת יותר מורכבים ולאלו אין תשובות ברורות של כן ולא, אלא תשובות אחרות - תשובות של מסר. קלפי החצר הנם קלפי מסר והם מייצגים הרבה דברים. אני רואה אותם כטיט המחזיק את הלבנים של הקריאה. מהם אנו יכולים לקבל אינפורמציה מגוונת ומעניינת ואם נלמד להתבונן בהם כקלפים שמהותם היא השלמת התמונה הכללית ולא כקלפים הבאים לתת תשובה, נוכל ללמוד מהם הרבה מאד. קלפי החצר יותר מכל מייצגים את ההזדמנויות בחיים. הם מייצגים את כל המצבים בהם אנו אומרים לעצמנו "אם רק לפני שנתיים הייתי....", "למה לא אמרתי לו כן!..." וכו'. אלו המצבים בהם יש לנו הזדמנות להשתנות, להתפתח ולהיות מישהו אחר. הבעיה היא שאנו נוטים להתעלם מההזדמנויות האלו ולא "לאמץ" אותם. כמובן, שאם היינו מאמצים את ההזדמנויות האלו הם כבר לא היו קלפי חצר, אלא קלפי מיינור נפלאים - וזוהי בדיוק הנקודה: התפקיד של הקורא בקלפים הוא להצביע לשואל על ההזדמנות המופיעה בחייו ולנסות לעזור לו להבין אותה על-מנת שיחליט אם היא נכונה או לא. כל אנרגיה כזו מיוצגת על ידי מזל אסטרולוגי, כאשר האבירים מייצגים 4 קלפי שינוי חשובים שמימושם מוביל להתחלות חדשות שהנם בסימן אחד (האסים). דרך אגב, אני מתכנן לפרסם מאמר על קלפי החצר + לשדר בשידור חי שני שיעורי טארות בנושא קלפי החצר (עדכונים - בקרוב). כאשר יוצאים "יותר מידי" קלפי חצר, הבעיה היא לא עם ה"יותר מידי", כי עם העובדה שיש פחות קלפי מינור (סטטיסטית) וזה אומר שיש רק הזדמנויות אבל ללא התממשות. רק קלפי המיינור (הארקונה הקטנה) יכולים להצביע על מימוש אמיתי ויציב ואילו קלפי החצר הקלפי המייג'ורים מצביעים על תובנות והזדמנויות שיכולים להוביל למימוש - אבל לא חובה שזה יקרה. בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר