לשגיא! ערכתי פריסה ואני זקוקה לעזרה בפיענוח!

זו פריסה של 5 קלפים: השאלה: מה X יקירי מרגיש כלפי? קיבלתי: 1. 10 גביעים 2. מרכבה 3. נסיך גביעים 4. מלכת גביעים 5. 4 מטות בתודה לילי

זה לא מה שהוא מרגיש, אלא מה שהוא אומר...

היי לילי, לא ממש הבנתי איזו פריסה ערכת. האם זו פריסת רצף (פריסה פתוחה) או פריסת שאלה בה כל קלף מייצג מילה. נראה לי כי זו פריסת רצף, בה באופן חופשי נגשים לקלפים. בפעם הבאה אני ממליץ לך לעשות את פריסת ה- אס.או.אס (מצורף קישור) היא פשוטה, קלה ומדויקת. אני מאמין שלא צריך סריסות מורכבות כדי לקבל תשובות פשוטות. אין פריסות קטנות, אלא קוראים קטנים. בכל מקרה מהקריאה נראה כי ישנם שני כוחות המושלים במערת היחסים: הראשון מיוצג על-ידי הקלפים 4 מטות ו-10 גביעים. זהו כוח חיובי המצביע על פוטנציאל מצוין ואפילו על אהבה וזוגיות בריאה באופק. הכוח השני מיוצג על-ידי הקלפים האחרים. זהו כוח מאופק הצביע על פחד של בן הזוג לאבד שליטה. בנוסף, נראה כי יש לבן הזוג בעיית תקשורת. הוא מתקשה להביע את רגשותיו ואת עצמו וכאן את חייבת ללכת לקראתו. כנראה ש"x" רגיש והוא צריך להרגיש יותר בטחון. בנוסף קלף המרכבה מראה כי בן הזוג מפחד כי הזוגיות עלולה לפגוע בברים אחרים חשובים ומשמעותיים המתרחשים בחייו. עליך לעודד אותו ואפילו "להכריח" אותו להמשיך לעסוק בתחביבים שלו, לפגוש את חברים שלו וכדומה, כיוון שאם אלו יבואו על חשבון הזוגיות, יהיה לזה מחיר. אם נסכם את הדברים, נראה לי ש"x" חש כלפייך את מה שאת רוצה שיחוש כלפייך, אולם זה לא הכול ועלייך להיות זהירה ולתת ל-"x" את הקרקע לה הוא זקוק על-מנת להגיש בטחון ועל מנת שיוכל להביע את עצמו כפי שאת רוצה. בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר