פירוש חלום

פירוש חלום

הי שגיא זו שוב אני או שאיני איננה או שאני במתקפה... חברה שלי חלמה חלום והוא די חשוב לה כנראה היא מרגישה שיש פה איזשהוא מסר לה לקבל אנחנו הינו שמחות לשמוע את דעתך אפילו שפה זה פורום טארוט... אז הנה החלום כפי שהיא מספרת אותו: רקע אני בת 30, גרושה ללא ילדים. בשנתיים האחרונות אני נמצאת בקשר הלוך וחזור עם בחור בן 30. היום הקשר קיבל משמעות יותר זוגית מבעבר (אנחנו גרים ביחד) אך הבחור עדיין אינו מוכן להודות בפה מלא שזה מה שהוא רוצה לכל החיים. בחלומי הייתי עם חברות במסיבה, היו הרבה צחוקים וכייף. ידעתי כל הזמן שאני צריכה ללכת להביא את בן זוגי והוא מחכה לי. נרדמתי בחלום עצמו וכשהתעוררתי היה אור בוקר ופתאום קלטתי שלא הלכתי להביא אותו. חיפשתי את מכשיר הפלאפון שלי כדי לראות אם הוא התקשר ולא מצאתי אותו בהתחלה (אחרי זה מצאתי אותו על הרצפה) וכשעמדתי לצאת פגשתי חברה ושאלתי אותה אם היא רוצה ללכת כי אני הולכת הביתה, היא שאלה אותי "את הולכת לישון?" ועניתי לה שכן ובעצם לא אני הולכת אל בן זוגי (היה חשוב לי להדגיש זאת בפניה). היו לי רגשות רבים בחלום, רגשות של עצב, אכזבה, עייפות וגעגועים אשמח לקבל פירוש לחלום (אם ישנו כזה כמובן) תודה טוב אז ככה הפירוש שלי ב"פשט" שכאלו יש לה חבר וכל הזמן היא מחכה לו אבל בעצם הוא לא נוכח שם, ושאולי הכל סוג של אשליה לגביה,עוד פירוש לחלום (וזה לפי מה שלמדנו, ניסתי לא יודעת כמה זה נכון...) שיש פה חיפוש שלה של משהו בתוכה, משהו שהיא מחכה לו, מחפשת אותו יודעת שהוא קיים אבל לא מצילחה להגיע אליו, למצוא אותו, או שה"דבר" לא מגיע אליה כלומ יש פה חוסר של שלמות כי נראה שאת "רודפת" אחרי משהו בעצמך ולא מסיגה את זה והשאלה היא מה היא מרגישה שחסר לה בעצמה??????... מה דעתך? נשמח לקבל ממך תשובה ובנתיים יום של אור אלה וצביה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט