פריסת שאלה

פריסת שאלה

הי שגיא מה שלומך? שאלתיפריסת שאלה עלי ועל א.. הפוטנציאל שיצא 5 חרבות לא מלהיב וחבל אשמח לדעת ממך אם יש איזשהם תובנות שעלי להבין מהפריסה האם אס החרבות אומר שצריך לחתוך את הדברים? מה-הצדק הפוטנציאל הזוגי- 5 חרבות בין א- 3 גביעים לביני- 2 מטות בחודש הקרוב- אס החרבות תשובה סופית - 6 גביעים תודה אלה

קלף 5 חרבות - הגיע הזמן להתמודד עם הבעיה כמו שצריך!

היי אלה, נכון, הפוטנציאל ייצא 5 חרבות, אולם בהתחשב במקרים הקודמים זה נראה לי כמו התקדמות, לא? ועכשיו ברצינות. אני בסדר, מה שלומך? כבר הרבה זמן לא באת לבקר! קלף 5 חרבות (ואם אני לא טועה הוא כבר הופיע כמה פעמים אצלך) מייצג מצב בו אין לנו הרבה ברירה. כל אפשרות הקיימת עבורנו לא "מדהימה", אולם הגרוע יתרחש אם לא נבחר. כמו כן הקלף מבטיח כי הדרך הנכונה להגיע אל המטרה שלנו היא להתנסות. ההתנסות תביא עמה את הבחירה הנכונה ואת התוצאות הרצויות. לכן (וכאן אני נזכר שזה אכן כבר הופיע בעבר) הנקודה החשובה היא שאם את רוצה לצאת מה"תקיעות" בה את נמצאת עלייך לעבור את שלב ה-5 חרבות. המספר 5 "משתחרר" מהתקיעות של המספר 4. הוא אמנם לא ממש אלגנטי, אבל הוא עושה את העבודה. כדי להשתחרר מה-תקיעות שלך, עליך לעבור את שלב ה-5, המראה כי אם לא תעשי את בחירה (שבטיבעה היא לא מוצלחת) ואם לא תעשי את המקסימום, אם תברחי באמצע התהליך, לא תוכלי להגיע את האמת. רמז לכך ניתן גם לקבל מקלף 6 גביעים המראה כי עלייך ללמוד מהעבר כיוון שהוא עומד לחזור ולחזור ולחזור... קלף אס החרבות מייצג את מימוש הרעיונות בעולם החומר. הקלף מראה כי זהו חודש טוב לממש תוכניות וכן מראה כי לא יזיק לפעול מהשכל ולא מהרגש ואולי זה מה שצריך כדי לעבור את ה"תקיעות". פרט לזה הכול נפלא בקריאה. בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר