לשגיא - פרישה כל כך נפלאה...יש סכוי לאימהות וחתונה?

שגיא היי, עשיתי פרישה לחברה טובה לשנה, יש לה יום הולדת ביום חמישי הקרוב. החלום שלה זה להיות אמא, היא פשוט נועדה לזה, וגם להתחתן כמובן. מהפריסה ראיתי שיש סכוי מאוד חיובי לכך השנה, למרות שאין לה בן זוג קבוע ממש. 1. הכוכב - מראה שאך פסע בין המצב שלה היום לבין הגשמת כל חלומותיה. היא הולכת השנה לקראת תקופה מאושרת, טהורה, מזכיר לי הריון.... 2. הירח - ההזיות והסיוטים שלה חוסמים אותה מלהגיע לזה, היא צריכה יותר להירגע 3. 8 מוטות - בתת המודע שלה היא עושה צעדים חפוזים וטעויות בשיקולים שלה. עליה למתן מעט את הפזיזות. מה גם שמשהו שקשור בחו"ל, מפריע לה בתת מודע. 4. קיסרית - מה כבר אפשר לומר? היא כל הזמן בנתינה. 5. 2 מוטות - בעבר היא השקיעה במערכות יחסים אבל לא ראתה מורה הולמת 6. מלכת המוטות - אני צופה שבעוד 4 חודשים, ספטמבר, היא הולכת לממש רומן שהיא תוביל את מהלך העניינים. לא בטוח שזה חתונה 7. 2 מטבעות - נראה כאילו היא במצב נוח ומתלבטת בין מספר אפשרויות 8. 5 מוטות - הגברים בחייה מצפים ממנה לקחת שליטה על הדברים או אולי היא תנצח על ידי עזרה מבחוץ. לא כל כך הבנתי את המסר? אולי יש גורמים מבחוץ שמפריעים לה??? 9. מרכבה - היא פוחדת שאם תשקיע במערכת יחסים היא תאבד שליטה 10. העולם - רומן שקשור בחו"ל? משהו די משעמם ורוטיני? לא כל כל הבנתי. זה קלף טוב שמייצג אינסוף, אולם ברמה הגשמית ולא הרוחנית. האם מדובר על הריון השנה? לדעתי כן, אבל איני בטוחה האם תוכל לעזור ולתקן? תודה

קלף הכוכב מראה שהשנה השואלת תמצא את מעיין הנעורים....

היי דליה, לפני הכול, אני לא הייתי מהמר על אמהות + חתונה בשנה אחת, זה נראה לי צפוף מידי, אבל בהחלט יש מקום לזוגיות נפלאה, אפילו חתונה ואולי גם הריון. לגבי הלידה עצמה, לא שזה לא יכול לקרות, אלא שאי אפשר, טכנית, להכניס הכול לשנה אחת. במקרים כאלו, אני ממליץ לעשות קריאה לשנתיים או שלוש שנים, ואז יהיה ניתן יהיה "להכניס" את הכול. לגבי הקריאה - אני מוסיף על מה שתכתבת: קלף הכוכב הוא הקלף המועדף עלי כקלף המופיע ראשון בקריאה הקלטית. זהו קלף המראה כי השנה השואלת יכולה למצוא את האושר וכי היא יכולה ליהנות מחייה במיוחד בתחומים העומדים על הפרק. אולם, צריך לזכור כי זהו הכיוון אליו היא הולכת וזה לא מחייב את המציאות, בנוסף צריך לזכור כי כדי להגיע אל מעיין הנעורים, צריך לעבור תחילה דרך קשה, כך שהאושר לא חייב להיות קרוב מאד. לגבי קלף הירח, הייתי מוסיף את האם שלה. כנראה לאמא שלה יש תפקיד חוסם בחייה וייתכן שנוכחותה בחייה מפריעה לה במציאת המימוש העצמי עליו מדבר קלף מספר 1. הייתי מעדן את התשובה של קלף מספר 3 ואומר שקלף 8 מוטות, היושב כדפוס שלישי של התת-מודע, מראה כי השואלת נוטה לפעול מהר. צורת מחשבה זו יוצרת אצל השואלת נטיה להרס עצמי. למרות זאת אנו פוגשים בקלף מספר 4 את קלף הקיסרית, מה שמראה כי השואלת נלחמת בדפוסים שלה ומנצחת אותם. זהו גם הקלף המרמז לכך שהיא מוכנה להיות אמא, וייתכן שאף תצליח להתחיל את התהליך השנה. קלף 2 מטות בעבר יכול גם להראות כי הייתה מערכת יחסים משמעותית בעבר אשר עדיין משפיעה עליה. היות והקלף מייצג את העבר שאותו השואלת עדיין "סוחבת", ניתן להבין כי היא עדיין מרגישה איפה שהוא פספוס וכי היא מאמינה שייתכן ועדין יש פוטנציאל למערכת זו להתממש בחייה. משמעות קלף מספר 8 תלויה במה מייצג הקלף. אם היא נמצאת במערכת יחסים, אז הקלף מייצג את בן הזוג, המבין כי ישנה עבודה בזוגיות זו אבל יחד עם זה הוא מוכן להשקיע ומצפה להגיע לניצחון אליו הוא מייחל. אם היא לא נמצאת במערכת יחסים (וכאן אולי אנו צריכים לתהות אם כך, מדוע היא מצפה לפגוש בן-זוג ולהיכנס להריון ממנו באותה שנה - תני לו לנשום!) אז הקלף מייצג את בני הזוג הפוטנציאלים המאמינים כי "שווה" להשקיע, לחזר ולפתח מערכת יחסים עם השואלת. המרכבה היא לא רק עוסקת באיבוד שליטה כי אם ביכולתנו להביע את עצמנו ולהגיע למקום אליו אנו רוצים להגיע. כך שלא מדובר רק בלאבד שליטה, כי אם גם בפחד שמערכות יחסים בחייה, תגרום לה לשנות את מסלול החיים ותכשיל את האפשרות להמשיך ולפתח את העיסוקים והתחביבים האחרים הקיימים בחייה. מלכת המטות (קלף מספר 6) מייצגת הנאות. היא מייצגת תקופה בה השואלת צריכה "לטרוף" את החיים וליהנות ממה שיש לה. זו לא בדיוק תקופה של תוכניות לעתיד כי אם תקופה של בילויים. אם כבר אנחנו מדברים על זמנים, האנרגיה המביאה אותה למקום של הנאות בילויים התחילה ביולי שנה שעברה והיא תמשיך עד אוגוסט השנה. הקלף 2 מטבעות (קלף מספר 7) מייצג מצב של לחזור מיום עבודה מהנה. זהו קלף המראה כי השואלת יכולה למצוא את האושר שלה וליהנות ממה שהיא עושה, אולם עליה לפעול מהלב ולהפסיק להתחבא מאחורי תירוצים או פחדים. נכון, יש התלבטויות בקלף, אולם ההתלבטויות הנם "תירוצים" וניסיון לברוח מהאמת. לסיכום, כיוון שזהו קלף המיינור היחיד במשולש העתיד (6+7+10) הייתי אומר כי השנה היא חייבת ללכת אחרי ליבה וללא התלבטויות או עיכובים. לגבי קלף מספר 10 - העולם, נראה לי כי יש לה את כל הפוטנציאל למצוא זוגיות נפלאה ואפילו להתקדם לכיוון של ילד. לגבי חו"ל - זו אופציה, אולם ייתכן והקלף רומז על כך שהשואלת צריכה לראות את הדברים מפרספקטיבה אחרת, רחבה יותר. בהצלחה שגיא.

שגיא, תודה, מה שכתבת פשוט מדהים....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר