פרשנות לפתיחת S.O.S

פרשנות לפתיחת S.O.S

היי שגיא זו אני לינוי מהקורס המקסים שלך.. אז ככה פתחתי שאלה לגבי "האם ארכוש מכונית ביוני הקרוב" יצאו לי הקלפים הבאים לפי סדר מימין לשמאל קלף ימיני-6 מטבעות קלף מרכזי- השמש קלף שמאלי- מלך החרבות ונבדוק את הפרשנות שלי והיא: הקלף המרכזי השמש נראה לי כקלף חיובי, תשובה חיובית גם הקלף הימיני תומך וזהו קלף של הצלחה ...כמו שקראת לזה יותר מזל משכל...ויהיה עליי לשמור על כך.. הקלף השמאלי..לא ממש למדנו אבל אני יודעת שהוא מסמל את מזל מאזניים מה שאומר מתינות ולשקול את הנושא. אשמח באם תעזור לי בפרשנות תודה לינוי

קלף השמש גם יכול לייצג התמכרות...

היי לינוי, באופן כללי את צודקת. קלף השמש הוא קלף חיובי וכמוהו קלף 6 מטבעות. מלך החרבות מראה כי ישנה נטייה (לגבי קניית הרכב) לא להתווכח או להתמקח וייתכן שלא יזיק לך לדעת להתמקח, לריב ולהוריד את המחיר של הרכב כאשר תקני אותו. הדבר המעניין הוא קלף השמש המייצג גם נטייה להפוך את נושא הקריאה ל"כל עולמנו". לכן עלייך להיזהר שלא להפוך את רעיון קניית המכונית לכל עולמך, וגם לאחר הקניה, לא להתמכר לרכב יותר מידי. כללית, קלף השמש עוסק גם באגו, ולכן בבחירת סוג הרכב אותו את קונה עלייך לזכור את הצורך שלך ולא את התשוקות שלך. בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר