9 גביעים בקלף מס. 10 - טוב או לא ממש....? שגיא?

היי שגיא, אתה רואה...אני עושה הרבה שיעורי בית..?:) קלף מס 1 - 9 מוטות - הקלפים מייעצים השנה להתגונן ולעמוד על המשמר קלף מס. 2 - 3 מוטות - מה שחוסם אותו זה שהוא תמיד מצפה לטוב ולא חושב שדברים עלולים להשתבש לו קךף מס 10 - 9 גביעים - האם זה אומר שהאדם מגיע "כמעט" לכל מה שהוא רוצה ועדיין אינו מרגיש מסופק? קלף מס. 6 - הקוסם - מראה שהוא עומד להקנות לעצמו תובנה של הצלחה במהלך שלושת החודשים הקרובים קלף מסץ 7 - אביר הגביעים מראה שכל תוכניותיו מושתתות על רגש ולא ממש הוא מוציא אותן לפועל. קלף מס 4 - מלך החרבות, מראה על משפט שיש לו (וזה נכון) ולפי קלף הקוסם שבא אחריו הסקתי, שהוא יצליח בתביעה זו, כי הוא התובע, ושתהייה לו שליטה על מהלך העניינים אני חושבת שבמהל 9 חודשים קרובים, הוא יגיע לשיא בכל תחום אפשרי. קריירה, זוגיות, כסף, אולם הוא יהיה חסר סיפוק. לא יכותי להבין מהקלפים, מה חסר לו? האם זה נכון? חג שמח דליה

קלף 9 גביעים הרבה פעמים פשוט קלף נפלא

היי דליה, אני דווקא אוהב את הקלף 9 גביעים. בתפיסה שלי הוא מייצג משאלה שמתגשמת. נכון, צריך לדעת איך להפוך את ה"זכייה" שלנו למקום יותר מעשי וצריך להמשיך לפעול מהלב ולזרום, אולם יחד עם זאת זהו קלף של הצלחה ושמחה. לדעתי הוא צריך להיות מאושר השנה ואם אנו מחפשים את המקום של חוסר הסיפוק - חשוב לראות את קלף מספר 3 המייצג את הדפוסים השליליים של התת-מודע וכן את קלף הפחדים והתקוות (קלף מספר 9). אלו יכולים לשקף את אופיו, הפוטנציאל שלו ואת מצבו ה"נפשי". קלפים אלו מייצגים את ההשפעות על מהלך חיי השואל ולכן אם כאן נגלה קלפים בעייתיים במיוחד נוכל להשליך את הבעיות אותם הם מייצגים על שאר הקלפים בקריאה. אני מקווה שעזרתי, שגיא.

שגיא, המון תודה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר