שלום שגיא,

שלום שגיא,

פתחתי לאח שלי בקלפים מכיוון שלפני כמה ימים הוא חווה פרידה קשה אחרי קשר של שנתיים. הוא הרוס ומתקשה לתפקד ולכן אשמח אם תוכל להסביר לי קצת יותר בהרחבה לגבי הפריסה שפתחתי לו. האם- מלכת החרבות אני- שני גביעים ונטלי- ארבע חרבות נחזור- אביר החרבות לקשר- תשעה מוטבעות בזמן הקרוב- נער המוטות סיכום- שלוש חרבות המון תודה וחג שמח.

לא נעים לי להגיד, אבל לא לפני ינואר 2005.

היי עדי, לפני שמתחילים ניתן לראות שקלף הסיכום אינו מבשר טובות. אני אישית לא אוהב "להתעסק" עם קלף 3 חרבות. הקלף מראה שהמצב לא ישתפר ועצוב יותר - אחיך יודע את זה. למרות זאת הקשר (הפוטנציאל) מיוצג על-ידי קלף חביב - תשע מטבעות. הקלף מייצג מצב של רווח אחרי עבודה קשה. במקרה שלנו ניתן לראות שינוי חיובי בפוטנציאל. כללית הקלף מראה לנו כי הפוטנציאל בניהם השתנה וכעט הוא חיובי, אולם ייתכן ושני בני הזוג זוכרים את הקשיים שקדמו לכך ולא יכולים לראות את הפוטנציאל החדש הקיים היום. הזמן הקרוב מיוצג על-ידי קלף בעייתי בזוגיות - נער המטות, מזל קשת. קלף זה מייצג רצון לשינוי וחופש והוא אינו מתאים למערכות יחסים. לצערי האנרגיה של קלף זה תמשיך לפעול עד שנצא ממזל קשת (סוף שנת 2004) ועד אז בת הזוג תרצה חופש. נטלי מיוצגת על-ידי קלף 4 חרבות. יכול להיות יותר גרוע. 4 חרבות מראה שנטלי לא רוצה להחליט מה לעשות. היא לא יודעת מה נכון לה, מה טוב והיא צריכה מרחב. יכול להיות שעובר עליה עוד משהו המקצין את המצב בו היא נמצאת. אח שלך מיוצג על-ידי קלף 2 גביעים. זה לא קלף רע, אולם הוא מראה כי כדי שיקרה משהו אחיך צריך להיות היוזם. קלף שני גביעים מדבר לא רק על האהבה כי אם על החיזור שבאהבה ואחיך חייב להבין שאם הוא רוצה שינוי הוא צריך ללמוד להיות זה שמחזר. באופן כללי יכול להיות שבמהלך הזוגיות אחיך "פישל" ולא מספיק היה הצד היוזם במערכת היחסים. המילה האם מייצגת את הגישה הסובייקטיבית של אחיך. מזל דלי, המיוצג על-ידי קלף מלכת החרבות, לא מדהים בענייני זוגיות. אם הוא רוצה הוא יכול למקד את כל תשובת ליבו למערכת היחסים, אולם לרוב הוא מקריב את הבית, הזוגיות לטובת עבודה או פרויקטים הנמצאים בסדר עדיפויות אחר. יכול להיות שאחיך כבר מחפש מפלט בעבודה או בפרויקטים אישיים וכך הוא מתכוון להתמודד עם הקושי והכאב. החזרה מיוצגת על-ידי קלף אביר החרבות המייצג שינוי בחשיבה. כאן יש רמז לכך שאם אחיך ישנה את החשיבה שלו - יש סיכוי. לסיכום, לא נראה לי שאחיך ונטלי יחזרו בזמן הקרוב, אבל ייתכן ואם הוא יישאר בסביבה בינואר 2005, הוא יוכל לנסות לחזור לעניינים. שיהיה בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר