רק בתחילה

רק בתחילה

אני קוראת ספר טארות..יש לי קלפים אני נורא רוצה ללמוד לקרא אבל הבעיה שקשה לי נורא לזכור כי אני לא יכולה ליתמקד רק בספר...מה הדרכים שאני יכולה ללמוד אותן..

אז איך זוכרים את הקלפים...

היי מתחילה (אין לי שם או כינוי אחר עבורף כרגע), אין לי תשובה טובה לשאלה - איך זוכרים את הקלפים. האמת היא שלא זוכרים אותם אלא מתחברים אליהם, בכל אופן כך זה קרה אצלי. לי, למשל, לקח 3 שנים "להתחבר" אל הקלפים. מאד ניסיתי לזכור את כל הפירושים בעל-פה ולבסוף התחברתי אליהם, אל התמצית שלהם. כל קלף הוא אחד מתוך 78 חלקים הקיימים בנו וכל מה שיש לעשות הוא ללמוד להכיר את החלק (הקלף) הקיים בנו. כנעשה זאת נדע את הקלף. לדעתי הדבר היחידי שניתן לעשות הוא ליצור מחברת מסודרת (השקעה של 6.5 ₪) בה יהיו כתובים, בצורה מסודרת, כל הפירושים וההערות על כל קלף וקלף. לאחר מכן להתחיל להתאמן בקריאות. לקרוא, לקרוא ולקרוא ולא להפסיק לקרוא. הקריאה מחברת אותנו אל הקלפים וככל שנעשה זאת יותר כך החיבור יתרחש מהר יותר. אם בא לך להוציא עוד 6.5 ₪, אני ממליץ גם לקנות מחברת בה תרשמי את כל קריאות הקלפים שאת עושה ומידי ערב לעיין בה ולנסות לראות קריאות ישנות מזוויות חדשות. אז אל תתייאשי, ובהצלחה שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר