קריאה פריסה בנושא דחוף

היי שגיא! אני אמורה להתחיל ללמוד בשבוע הבא במכללה מסויימת ושאלתי את הקלפים בפריסה קלטית האם עלי להתחיל ללמוד שם, מאחר ועלו בי ספקות בשבוע האחרון... אני אודה לך אם תוכל לעזור לי לפענח את הפריסה הזאת מאחר ואני לא יכולה להרשות לעצמי לטעות לגביה :) להלן הקלפים שפרסתי במיקומם בפריסה: 1. נסיך המטבעות 2. 5 חרבות 3. השטן 4. 7 מטבעות 5. 6 מטבעות 6. המכשף 7. נסיך החרבות 8. 7 גביעים 9. 2 מטות 10. 6 מטות שגיא, תודה רררררבבבבבבההההההה מראש.

קלף נסיך המטבעות רוצה ללמד אותך שאין בחיים 100%...

היי אורלי, בכל זאת, בשלב זה, אני לא אפרש את כל הקריאה, אלא רק את החלק הראשון. עם השאר אני רוצה שאת תתמודדי ואני אהיה כאן מאחורייך. הקלף הראשון הוא החשוב מכולם. הא מייצג את הכיוןו אליו את הולכת. כיוון שלא הגדרת זמן, אני מניח שמדובר בכל תקופת הלימודים שזה אומר שנה(?). קלף נסיך המטבעות הנו קלף מסר עבורך ולאו דווקא מייצג תמונת מצב או הגדרה של "מה יהיה". הקלף מיוצג על-ידי מזל בתולה. הרעיון המרכזי העומד מאחורי אנרגיה זו הוא קבלת מרות. מזל בתולה אוהב שהכול ברור ומסודר בחייו. הוא אוהב לדעת לאן הוא הולך ומה יקרה שם. הוא אוהב סדר וארגון. כל הנסיכים מייצגים אנרגיה של התחלה ללא המשך. כל עוד האנרגיה של הנסיך נמצאת בקריאה לא יהיה מימוש. במקרה שלך זה אומר שכל עוד התפיסה ה"בתולית", המחפשת סדר ושהכול יהיה 100%, לא תוכלי באמת למצות את המקסימום מהלימודים. לכן, עלייך ללמוד בתקופה זו לא לחפש מושלמות, יותר לזרום ולהבין שאין כזה דבר 100%. לא ברור לי מדוע את מהססת, אולם ייתכן ולא תוכלי לעשות שינוי משמעותי. אם תחום הלימודים, המורים או המוסד לא נראים לך, כנראה שעלייך לעבור את השלב הזה ומשם "להתגלגל" הלאה. המסר הוא לעבור את התקופה הזו בצורה שתהיה יעילה ושתתרום לך הכי הרבה לכן, עלייך לצאת ללימודים ללא ספקות או ביקורת ולהוציא מזה את המקסימום. קלף 5 חרבות מייצג את הגורמים החוסמים אותך מלהבין את המסר אותו מייצג קלף מספר 1. למעשה, גם הקלפים 3, 4, 5 מפריעים לך מלהבין את המסר, אבל מסיבות אחרות. קלף 5 חרבות מייצג מצב בו כל מה נעשה יהיה רע. אכן, בחיים, פעמים רבות הבחירות העומדות בפנינו לא מדהימות, אבל הגרוע ביותר יתרחש אם לא נבחר דבר - אז מצבנו באמת יתדרדר. הקלף מראה כי הסיטואציה בה את נמצאת לא מדהימה ובה אין לך אופציות מדהימות. לכן, עלייך לקבל את ההחלטה שעשית וללכת עליה עד הסוף. המסר החשוב אותו נושא קלף 5 חרבות הוא שאולי אנחנו לא יודעים מה לעשות ואולי כל האופציות שלנו גרועות, אבל לאחר שנעשה את הבחירה שלנו בלב שלם נגיע אל האמת ונבין מה באמת נכון לנו. עכשיו אני מעביר את הכדור אליך ונסי לפרש את הקלפים 3+4+5. בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר