היי שגיא! :-)

היי שגיא! :-)

אמרת שלא קיבלת את המייל שלי, אז אני מפרסמת את השאלה שלי בפורום... יצאתי עם בחור - "X", ועשיתי פריסת מילים: האם אני ו-X נהייה חברים? עשיתי את הפריסה בגלל שהייתה לי הרגשה רעה לגביי מה שקורה בינינו, למרות שהוא כן הראה נכונות. X גם מחלים כרגע מתאונה, ודי מדוכדך מהמצב שלו. בגלל זה, בין היתר, עשיתי את הפריסה, כי חששתי שאולי בגלל הדיכאון הזה לא נוכל להיות יחד. מאז שעשיתי את הפריסה אני כבר יודעת את התוצאות (אלא אם משהו דרסטי יקרה פתאום), אבל עדיין יש חלקים בפריסה שלא הבנתי. זה יהיה מעניין לראות את הפריסה מול התוצאות במציאות. הפריסה שיצאה: האם – 3 חרבות: נקודת המבט שלי מאוד פסימית, אני בטוחה שיהיה רע ושהקשר לא יצליח. אני – 4 גביעים: אני "מורעלת" ולא רואה את המציאות כפי שהיא, כניראה שאני רואה את הדברים יותר גרוע ממה שהם, כשהמציאות הרבה יותר חיובית. X – 3 גביעים: לא הבנתי לגמרי את משמעות הקלף הזה בנוגע למיקומו. אולי הוא אומר שX רואה בקשר שלנו משהו כייפי שמביא לו שימחה (במיוחד לאור העובדה שהוא מדוכא)? נהייה חברים – קלף הצדק: לא הבנתי את הקלף הזה ביחס למיקומו בפריסה, אשמח אם תגיד לי מה דעתך לגביו. בחודש הקרוב – אביר המטות: שוב, לא כל כך הבנתי את הקלף ביחס למיקום שלו. אני יודעת שהקלף מדבר על הזדמנויות להבין את עצמי ואת הרצונות שלי ומה יעשה לי טוב. קלף התשובה – 6 מטות: הקשר כן יתפתח למקום הרצוי ויכול להצליח, אבל צריך להמשיך לעבוד ולהשקיע בו, לא "לנוח על זרי הדפנה"... אשמח לשמוע את דעתך לגביי הפרשנות שלי לקריאה, ואת הפרשנות שלך לגביי הקלפים שלא הבנתי כל כך. שבת שלום! מעיין.

הקלף החשוב כאן הוא קלף הצדק - תשתחררי !

היי מעיין, אני אוסיף על מה שכתבת וארחיב: הגישה שלך אליו ואל הזוגיות מיוצגת על-ידי קלף 3 חרבות. זהו קלף לא מבשר טובות, אבל למזלך הוא ייצא במיקום שלא משפיע (לכאורה) על "גורל" הקריאה. למרות זאת הקלף מייצג גישה פסימית ותחושה שהזוגיות לא תצליח - הגישה שלך. אין לי הרבה מה להוסיף לגבי קלף 4 גביעים, פרט לעובדה שהמצב בד"כ קשה יותר (מוראלית) כאשר גם הגישה מיוצגת על-ידי קלף חוסם. השאלה שאת צריכה לשאול את עצמך היא מה "הרעיל" אותך? לא הבנת את הקלף המייצג את "x", או שלא רצית להבין ? X מיוצג על-ידי קלף 10 גביעים וזה אומר שאם תתני לו הזדמנות, תגלי ש-X מאד מתעניין בך. הקלף מייצג רק את X ביחס לשאלה שנשאלה, לכן אין כאן קשר (בכל אופן ישיר) לתאונה. קלף הצדק מייצג את הפוטנציאל הקיים בניכם. ובכן, זהו קלף מאד חשוב כיוון שהוא קלף מסר האומר שעלייך להיות קלילה. משהו מציק לך וגורם לך להיות כבדה. אל תחששי, אל תעצרי ואל תתני לגורמים, פחדים, חששות או מחשבות לתעתע בך. תעשי מה שנראה לך נכון והכול יסתדר. מצד שני אם לא תהיי כזו - אז תשלמי את המחיר ! החודש הקרוב מיוצג על-ידי קלף אביר המטות. הקלף מראה כי הכול יקרה מהר וכי יהיו הרבה שינויים. איפה שהוא הבחור הזה, הוא ה"אביר שלך" ואת צריכה ללמוד להתמסר לרצונות שלך. להקשיב להם וללמוד להשתחרר מהמחשבות. נאה לי שהבחור לא יוותר ושבמהלך החודש הוא ימשיך לחזר. קלף התשובה (המפתיע?) מראה כי הכול יסתדר ויתפתח חיובי, אלא שכפי שכתבת - צריך לא לנוח על זרי הדפנה. לכן, אם תהיינה התפתחויות מסעירות - זכרי, עדיין את צריכה ללמוד להשתחרר. בהצלחה, שגיא

אוקיי...

המון תודה על הפרשנות :-) הוספת כאן כמה דברים חשובים שאני באמת צריכה לקחת לתשומת ליבי...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר