בלבול בנושא זוגיות

שלום שגיא. אבקש את עזרתך בניסוח שאלה. החבר שלי לשעבר מאוד מעסיק אותי במחשבות לאחרונה אני מרגישה מעין כעס כלפיו ואין לי אפשרות לדבר איתו בכדי להעביר ולהשקיט את הכעס הזה ובדרכים שניסיתי (דרך מכתב) לא קיבלתי תשובה והשקט הזה וחוסר התגובה מתסכל אותי (לא משנה מה התגובה כעס, כאב, משהו העיקר משהו) אני מאוד רוצה לשאול את הקלפים בנושא זה והידע שלי לא מעמיק (יש לי קלפים) אבקש את עזרתך בניסוח שאלה לפריסת שאלה ובעזרה בפירוש. אודה לך אם תחזור אלי בהקדם.

איך שואלים את השאלה...

היי galush_kl, ראשית,לדעתי, עלייך לבחון את הגישה שלך לשאלה. האם את רוצה שאלה אשר תראה לך עובדות או שאלה אשר תיתן לך ייעוץ והכוונה. האם את רוצה לבחון את החלקים החוסמים או החיוביים של הקשר (או חוסר הקשר). אני ממליץ להתחיל בשאלת מסר ולבחור את הכיוון אותו את רוצה להבין. לדעתי מה שאת צריכה לדעת (הכיוון של השאלה) הוא האם את צריכה "להשאיר את הכול האחור" או לבחון אם יש "משהו" לא פתור שעלייך לפתור. אני הייתי שואל: "האם עלי להמשיך הלאה בחיי" אני מאד ממליץ, בשלבים הראשונים, להשתמש בקריאת ה- אס.או.אס ואני מחבר קישור המסביר איך לבצע את הקריאה. לאחר שתפרסי את הקריאה את מוזמנת להתייעץ כאן אתנו... בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר