עזרה בניתוח פריסה

שלום רב ! שאלתי האם ל X יש רגש אלי ? הקלפים שיצאו : 7 חרבות 4 מטבעות 2 מטות 7 גביעים 4 חרבות תשובה סופית :10 גביעים הפירוש שלי שX החל קשר איתי ממניעים אנטרסנטיים ולא רגשיים , מתוך מחשבה כדאי לי או לא כדאי לי,7 גביעים מעידים על רגשות אבל אולי לא אמיתיים "בלוף", 4 חרבות מעיד על קפאון וחוסר יכולת לפעול התשובה הסופית מבלבלת קלף האושר האם יש לו או אין רגש אלי ואם כן איזה רגש חיובי או שלילי תודה רבה לתשובתך !

קלף 10 גביעים מראה כי "X" רוצה בך...

היי שירן, אני מניח שאת אותה השירן מהשורה הקודמת וכי מדובר באותו ה-X. אם כן, אז הקריאה הזו היא במידה מסויימת חזרה על הקריאה הקודמת כיוון שהתשובות לשאלה הזו נמצאות בקריאה הקודמת. גם בקריאה זו לא הבנתי איזו קריאה עשית ומה כל קלף מייצג לכן אתייחס רק לקלף התשובה הסופית: 10 גביעים מייצג משאלה המתגשמת. לכן נראה כי X רוצה אותך ולהיות בקשר אתך. אולם, גם כאן חסר הפרוש של הקלפים אשר קדמו לתשובה לכן, (אם את רוצה) תכתבי חזרה מה כל קלף מייצג ואמשיך בפירוש. ממתין, שגיא

תודה ובכן...

כן, אני אותה אחת ושוב תשובתי כמו בהודעה הקודמת , שאלתי שאלה , הפעם אחרת לכל מילה בשאלה מיוחס קלף (אמור להווצר סיפור המתאר את הסיטואציה ) ולבסוף תשובה סופית . האם אני טועה בפריסה ? תודה רבה רבה לך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר