עזרה בפריסה

עזרה בפריסה

שלום לך , שאלתי האם X יתקשר אלי ? הקלפים שיצאו : 2 גביעים המיזוג 7 מטות מלכת הגביעים (X מזל עקרב) תשובה סופית : אס המטות הפרשנות שלי :X רוצה להתקשר אך לא מסוגל להוציא פעולה וליזום , ןהחליט לוותר להמשיך הךאה למשהו חדש . האם אני צודקת תודה רבה רבה לתשובתך !

אס המטות מראה כי הוא רוצה להתקשר אליך...

היי שירן, לא הבנתי איזו קריאה עשית ומה כל קלף מייצג לכן אתייחס רק לקלף התשובה הסופית: אס המטות מייצג את מימוש הרצונות בעולם החומר. לפי הקלף נראה כי X רוצה להתקשר אלייך וכי הוא יעשה זאת. אולם, חסר הפרוש של הקלפים אשר קדמו לתשובה הסופית (עוד לא ספרנו את קולות החיילים). לכן, (אם את רוצה) תכתבי חזרה מה כל קלף מייצג ואמשיך בפירוש. מחכה, שגיא.

בהמשך ל...

הי שגיא , ראשית תודה רבה רבה להתייחסותך . למדתי פעם שאפשר לעשות פריסת שאלה ,הכוונה שלכל מילה בשאלה יש קלף , היוצר סיפור שהקלף האחרון הוא תשובה סופית האם כך? בכל אופן זאת היתה כוונתי . שאלה נוספת היא : כאשר אני שואלת שאלה על משהו , כשקלף מסויים מפורש כ"כוונת השואל" למי הכוונה אלי - השואלת או לאדם עליו נשאלה השאלה ? אני נורא מתבלבלת בנושא זה (במיוחד שאני קוראת פרשנות בספרות ) תודה רבה ומחכה לפרשנות שלך . יום טוב !

עכשיו הכל ברור - הפירוש המלא...

היי שירן, עכשיו אני יכול להבין טוב יותר את הפתיחה ולהתייחס לכל מילה ומילה: הקלף 2 גביעים מייצג את הגישה שלך. זהו קלף חיובי המראה שהכול יסתדר בסופו של דבר. למרות זאת אני חושב שצריך קצת "לנזוף" בך: הקלף מראה כי במידה מסוימת את מאמינה ש"הכל יהיה בסדר" ולכן אין לך תמריץ להיות היוזמת והפעילה במערכת הזו. קלף שני גביעים בפרוש רומז שעלייך להיות יותר פעילה ויוזמת ולא לחכות שהכול יקרה לבד. אז יאללה תזיזי את ה.... קלף המיזוג מייצג את X - זהו קלף טוב המייצג מיזוג בין שני אנשים (במקרה זה) מה שמלמד אותנו שהוא רוצה "להתמזג" אתך, אבל (ברור שיהיה אבל...) זהו קלף מייג'ור וכשכזה, מטבעו, הוא צריך ללמוד להוריד את התכונות הנפלאות שלו אל הקרקע. X לא יודע להוריד את הרצונות שלו למציאות ולכן עלייך לעזור לו. הטלפון המיוחל מיוצג ע"י קלף 7 מטות. כללית המספר 7 מייצג התפקחות וכניסה של גורם רוחני למימד החומר אשר מצליח ליצור שינוי שבסופו של דסר יוביל לשלמות. 7 מטות מתפקח מהנטייה שלו לרוץ אחרי הזנב של עצמו ומבין שעליו להתמקד בעיקר ולא בטפל. איך זה קשור לטלפון - הקלף רומז לך להתעסק בעקר. ייתכן והוא יתקשר, אולם מה אתך. למה שאת לא תרימי את הטלפון ותתחילי להתעסק בעקר - במה שאת רוצה. את מיוצגת על-ידי קלף מלכת הגביעים. מלכת הגביעים מייצגת אנרגיה של רומן והקלף מלמד אותנו שאת בעניין הבחור. מעבר לכך ניתן להבין הקלף ש-X נמשך מינית אליך. המשיכה של מזל עקרב היא לא רגילה. היא ממכרת וחושנית ויכול להיות שהוא "לא יוכל בלעדייך". את קלף הסיכום כבר סיכמתי ולמעשה את לא צריכה את קריאה ההמשך כיוון שכל התשובות נמצאות כאן. אז בהצלחה, (ואל תשכחי להזמין אותנו לחתונה) שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר