עזרה בפריסה בבקשה

היי לכולם מבקשת עזרה בבקשה בפריסת שאלה . מה x חושב ומרגיש כלפיי וכלפיי הקשר בזמן האחרוו .הקלפים שיצאו : מה =10 מטבעות x=שטן חושב=אס המטבעות ומרגיש=8 חרבות כלפיי=מלך החרבות וכלפיי הקשר =קיסר בזמן האחרון =צדק סיכום פוטנציאל =6מטות . הרקע לשאלה הוא מערכת יחסים מלאה בילבולים עליות ומורדות מצד שנינו שנינו אחרי מערכות יחסים ארוכות וכן יש עדיין רגשות כלפיי הפרטנרים הקודמים ,מצד שני יש פחד בעיקר מצדו לקדם את המערכת הנוכחית בין שנינו והכל מבולבל ולא ברור אשמח לשמוע את דעתכם תודה רבה

פריסה אמתית הולכת גג עד 5 מילים + סיכום הפונציאל = 6 קלפים סך הכל ושואלים שאלה 1

ואת שאלת 2 בו זמנית

איך את ממליצה לשאול את השאלה?

עזרה בפריסה בבקשה

היי לכולם מבקשת עזרה בבקשה בפריסת שאלה . מה x חושב ומרגיש כלפיי וכלפיי הקשר בזמן האחרוו .הקלפים שיצאו : מה =10 מטבעות x=שטן חושב=אס המטבעות ומרגיש=8 חרבות כלפיי=מלך החרבות וכלפיי הקשר =קיסר בזמן האחרון =צדק סיכום פוטנציאל =6מטות . הרקע לשאלה הוא מערכת יחסים מלאה בילבולים עליות ומורדות מצד שנינו שנינו אחרי מערכות יחסים ארוכות וכן יש עדיין רגשות כלפיי הפרטנרים הקודמים ,מצד שני יש פחד בעיקר מצדו לקדם את המערכת הנוכחית בין שנינו והכל מבולבל ולא ברור אשמח לשמוע את דעתכם תודה רבה

תשובה לשאלתך

שלום לך רחלי , בגדול אני חושבת שענית לבד את התשובה ברקע שהוספת על טיב הזוגיות ביניכם. לפי דעתי,בתקופה האחרונה יש הרבה עליות וירידות והרבה מתחים. גם הבחור וגם את עדיין לא החלטתם אם אתם מוכנים להתחייבות אחד לשני. לפי הקלפים : שטן,צדק,מלך חרבות,הקיסר וכמעט כל קלפי פריסתך מראים שהוא מרגיש קצת חנוק ,לחוץ ובאיזה שהוא מקום הוא מרגיש שהקשר הזה לא מתקדם לכיוון בו הוא רצה ובגדול מרגיש תקוע (8 חרבות). אני חושבת ששיחה טובה תוכל להבהיר דברים ואכן יש הרבה על מה לדבר ,גם מהצד שלך וגם הבחור צריך להוציא את כל רגשותיו החוצה ואז אני מאמינה יהיה לכם יותר קל לדעת מה השני רוצה .ואז תוכלו להחליט יחד אם מתאים להיות יחד או לא. באהבה.

ממש תודה ושאלה נוספת לגבי הקלף 8 חרבות

קודם כל תודה על ההתייחסות . דבר שני מה מסמל בדיוק קלך 8 חרבות האם לפי הפריסה הרגשת הכבילות מתייחסת לקשר שלנו או שניתן לפרש אותו כאי השתחררות וכבילות לעבר ולמערכת שהסתיימה שוב תודה

לרחלי

היי רחלי,ברמה העקרונית קלף 8 חרבות מסמל סביבה חונקת ולחץ,הרגשת סגירות,מועקה,חוסר כוח,היצמדות למצב מסויים (לעיתים),חשיבה ורגשות שליליים,סגירות ע"י פחדים ובילבול ריגשי. יכול להיות גם כן מצב שבעיקבות אהבה קודמת - קשר קודם נשארו רגשות מסויימים שהוא אינו רוצה\יכול להשתחרר מהם ,אך אם המצב היה כזה היו יוצאים קלפים שמסמלים רגשות שנובעים מהעבר.מה שכן אלו רגשות ומחשבות שהוא מרגיש שעליו גם מעיד קלף השטן. לפי הראייה שלי הוא מאוד סגור ריגשית ודי קשה לו לשתף את רגשותיו עם אחרים והוא נמצא במקום בו הוא לא בטוח מה הוא רוצה מהקשר שלכם וכל מחשבה מושכת רגש אחר. אז מהנסיון שלי זהו מצב בו את צריכה לבוא להעלות את כל הרגשות ולהתמודד עם ההחלטות שיבואו בעיקבות השיחה . באהבה.

שלום רחלי.

קלף 8 חרבות מסמל בנוסף על מה שאמרו לך. גם כישוף, וסגירת מזל. לא בכל פריסה הוא מגלה זאת. אך בפריסות רחבות על אישיות השואל. זה מה שיסמל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר