פריסת מלים לעצמי

פריסת מלים לעצמי

עשיתי פריסת מלים לעצמי, ומבקשת משוב. ראשית, שמתי לב שתמיד כשהענין קשור איכשהו בי עצמי יותר קשה לי לקבל תשובה, ול"צאת" למשהו קצת יותר אינטואיטיבי. איך אתה מציע לפתור זאת ? ולפריסה:- האם-השמש - מבחינה סוב' השואלת (אני) מצפה שהמהלך הזה יניב לה שפע כדאי- 3 מטבעות - המהלך יוביל לגמול ולהכרה מעשית - גם אם לא בהכרח השפע שהיא חושבת עליו (ועל כך להלן) לא. - 2 חרבות - מבחינה אוב' השואלת עוצמת עיניה ומתנתקת מהמציאות, בגלל חוסר יכולת להתמודד עימה (על כך אני צריכה יותר משוב/הרחבה/...) לפנות- השוטה - הפניה היא למעשה תחילת דרך חדשה, אבל השואלת לא בדיוק יודעת מה בדיוק יגרום לה להתחבר לחופש שלה. (שוב- הרחבה) לב. - אביר המטבעות - ב. יספק הזדמנות ממשית ומעשית להבין את הצרכים שלה בענין פרוייקט מסויים - 7 מטבעות - אכזבה מהקיים (?...)נראה לי שדווקא בענין פרוייקט זה המהלך לא יוביל תוצאות (ר' מה שכתבתי בענין "כדאי") התוצאה - אביר המטות - תיווצר הזדמנות מהירה ומשמעותית שתשפיע על הרצונות של השואלת וצריך להבין אם אוחזים בה או לא, ולמה. לסיכום-נראה לי שכדאי לפנות,אבל זה לא יניב את התוצאה הרצויה בפרוייקט, אבל אולי זה ישנה את הרצונות שלי והצרכים שלי. השאלה לגבי 2 חרבות - האם כדאי לפנות בעצמי או אולי באמצעות מישהו שלישי, והשאלה הנוספת - לגבי 7 חרבות - האם בכל זאת לפנות לגבי הפרוייקט, למרות שכאן כנראה לא ייצא משהו מפואר. אגב, מדובר באדם מאד ידוע, שיש לי איתו קשר מאד טוב. נפגשנו לאחרונה, אך לא לגבי הפרוייקט הזה, והפגישה היתה מאד חמה וידידותית, אך לא תכליתית (אולי כי היא לא התכוונה במקור להיות תכליתית) מה דעתך ? אורלי

לאורלי

שלום לך אורלי,עיינתי בשאלה שלך ואני חייבת לומר לך שלא הבנתי את השאלה שלך מפני שהיא לא כתובה נכון.היה טוב יותר לדעתי אם היית עושה רווח בין מילה למילה או כותבת קודם כל את השאלה שלך ולאחר מכן רושמת את הפירוש שלך כי די קשה להבין מה רשמת. אני מקווה שתקחי לתשומת ליבך שאת נצמדת למילה אחת או פירוש מסויים ונצמדת אליו אך יש עוד הרבה דברים הקלפים יכולים לומר ,יש עוד פרשנויות ואוצר מילים גדול וכן גם כוונות.לא רק : השוטה -חופש ובחירת דרך,או 2 חרבות - אי ראיית דרך וכו'. אין לי מושג עד כמה את בקיאה בקלפים וההמלצה שלי היא אל תיצמדי להיבט אחד או לפירוש אחד כך יהיה לך יותר קל לעבוד עם האינטואיציה שלך,לכל קלף יש כמה דברים שהוא מדבר עליו , לא רק על הברור והידוע שזה כמו מילה מנצחת על הקלף. לפי האינטרפטציה שלי מכל השאלה שלך וגם אם לא הבנתי אותה - זה לא משנה.. זה לפי האמונה שלי . לפי קלפי ה : שמש ,3 מטבעות,2 חרבות,השוטה ,אביר מטבעות,7 מטבעות ובעצם כל הקלפים שיצאו לך לדעתי מדברים על כך ש..(וגם זה בקצרה לא בפרוט כל קלף) ההתלבטות וההיסוסים נמצאים אצלך ,לך יש איזשהי הרגשה שאת לא רוצה לעשות או להיות חלק מה"פרוייקט" הזה או מה שזה לא יהיה . יש בך ספקות בין אם את רוצה ללכת על זה או לא ואת די במתח מכך כי את בעצם רוצה ולא רוצה ואת טיפוס שרוצה ללכת על בטוח ולא על ספק אם זה יצליח ניקח סיכון ודווקא כאן את פוחדת לקחת סיכון שמא תתבדי ותתאכזבי . את בתקופה הזו עושה הרבה שיקולים פיננסים וכלכליים ולא בא לך לעשות שטויות וליפול ז"א להיות במצב שתרגישי שאת מפסידה מאשר מקבלת. עם כל ההתלבטות הזו קשה לך להביא את עצמך לידי עשייה ,לקחת יוזמה ולא לחשוב על סיכונים. והתוצאה שרשמת - אביר מטות מסמל בין היתר רצון להיות יותר שקול , לא למהר הרי חיפזון הוא מהשטן את דווקא חושבת על מה יקרה אם לא יסתדר , מאשר מה יקרה אם כן. זה כמו הרבה תוכניות באוויר , הרבה רצונות וגחמות שבסוף לא יוצאות לפועל. ההמלצה שלי אלייך וגם זה די בקצרה היא ...אל תעשי דברים כי את חושבת שאת צריכה אלא תעשי דברים כשאת מרגישה שאת רוצה. ואיפוה שיש ספק אז..בעצם אין ספק!!!

קלף אביר המטבעות מראה שגם היא מחכה להצעה...

היי אורלי, נראה לי שפירשת את זה בסדר גמור ואני רק אוסיף כמה נקודות לצורך הדיון: 2 חרבות מייצג את א (אני מניח שזו השואלת) אין לי מה להרחיב יותר, פרט לכך שהשואלת צריכה לחשוב מהם הצדדים השליליים אותם את לא רוצה לראות. מה לדעתך יכול להשתבש? קלף השוטה מראה כי הפניה היא צעד נכון, או לייתר דיוק משחרר. קלף השוטה מראה כי עלינו להתחבר אל החופש שלנו ולהשתחרר ממעצורים. לא ידוע לאן תוביל הפניה הזו מבחינת העסקה, אולם יש לה פוטנציאל להניב תוצאות נוספות או שונות, כך שאני ממליץ לא לסרב לקלף התלוי. מעניין ומפתיע לראות כי "ב" מיוצגת על-ידי אביר המטבעות. אמנם זה רק פוטנציאל, אולם "ב" ממתינה להצעה ממישהו. אולי את צריכה לשפר את ההצעה, אולם חשוב שתדעי שהיא ממתינה להצעה. האבירים מייצגים אירוע קצר שהשואל (או האדם אותו הקלף מייצג במקרה זה) מחכה לו וכשהוא יתרחש הכול ישתנה. לגבי 7 מטבעות - זהו קלף עם שני צדדים. נכון, מצד אחד ישנה אכזבה, אולם מצד שני יש נכונות של השואל ללכת עד הסוף, להקריב את הכול. השואל מגלה את האמת ולכן הוא מוכן לסכן את כל מה שיש לו כדי שיוכל לממש את עצמו. לגבי קלף הסיכום: כאשר לא מופיע בסיום קלף מינור,אני שואל את עצמי - מדוע זה קלף שונה. מה הקלפים רוצים להגיד. ברור שאם היה יוצא 10 מטבעות, לא היה לנו ספק (ייתכן וגם לא היית שואלת את השאלה), אולם לא ייצא קלף כזה. ייצא קלף חיובי. כיוון שהוא לא קלף 10 מטבעות, צריך לנסות להבין מה חסר בין שני הקלפים. אביר המטות הוא קלף חצר ושכזה הוא מייצג הזדמנות. נראה שיש כאן הזדמנות לשינוי, אולם ראשית עלייך להיות היוזמת, לעשות את הצעד ואל תחכי שהצד השני יזוז. שנית תפעלי ממקום שקול והיזהרי מהחלק האימפולסיבי של אביר המטות. לסיכום, נראה לי שיש לפנות בגישה ישירה וכנה. לא ללכת סחור סחור וזה יוביל לתוצאה הטובה ביותר. גם היא מחכה להצעות (או אולי לשינוי) ותהיי פתוחה לשינוים או מפנים שהפניה אליה יובילו. בהצלחה, שגיא

עדיין לא ממש ברור

היי שגיא, הזכרת בתשובה שלך את קלף התלוי, והוא כלל לא היה בקריאה. האם התכוונת לקלף השוטה ? ועדיין נותרה השאלה השניה-איך ניתן להתגבר על כך שדווקא כשאני קוראת לעצמי, אני מאבדת את הבטחון ? תודה אורלי

טעות שלי, מדובר בקלף השוטה ולא התלוי...

היי אולי, אני מתנצל, טעות שלי, מדובר בקלף השוטה (כמובן). לגבי שאלתך השניה - אני לא חושב שמדובר באיבוד בטחון כמו בקושי שיש לנו להיות אובייקטיביים כלפי עצמנו. זה לא אומר שאסור לנו לעשות קריאות לעצמנו אלא שזה קשה. מצד שני אם נלמד לעשות לעצמנו קריאות ולפרש אותן נכון - נגלה שלמדנו להיות אובייקטיביים כלפינו. לכן אני חושב שזה "שווה" לנסות. אז בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר