שאלה!!!

שאלה!!!

שלום שגיא! אני מקווה שתראה את הודעתי זו ותוכל לענות לי על שאלה שמאוד מטרידה אותי לאחרונה.... שאלתי את עצמי מזמן עם אני ו-x נהיה ביחד... בכל פעם יצא לי קלף שאמר לי שהסיכוי שלי שלילי ביותר אני לא זוכרת את שם הקלף... לאחר זאת התחלתי לשאול האם צפויה לי מערכת זוגית בקרוב בלי קשר למישהו ספציפי ובכל פעם כבר אחרי כמה קריאות יוצא לי קלף המוות.... מה זה אומר והאם יש קשר בין הדברים???? מחכה לתשובה בקוצר רוח!!!! תודה מראש!!!

לפי מה שאני הבנתי מבלי להכיר אותך ולפתוח לך את הקלפים

קלף המוות הוא לא קלף שמסמל מוות הוא פשוט מסמל שינוי כלשהו במהלך חייך והתחדשות שכנראה שהשאלה שאת שואלת (אגב אסור לשאול הרבה פעמים את אותה השאלה ) לגביי זוגיות עם בנאדם מסויים כנראה שהקלף רומז שיש דבריםשאת קודם כל צריכה לסגור אותם דברים מהעבר דברים שעדיין מציקים לך או מפריעים לך בכדיי שתוכלי להשתחרר מגורמים ישנים שמגבילים אותך. הקלף יכול לסמל סיומה של תקופה שלא היתה לך ממש קלה דברים שהעיקו עלייך עם זה משפחה עם זה חברים אם זה משהו שקשור בך ולאחר מכן תבוא התחלה חדשה תקופה חדשה או שינוי פתאומי שיבוא לטובה ואם את שואלת לגביי הזוגיות כנראה שיש סיכוי שמשהו יקרה ביניך לבינו

קלף המוות - צריך לסגור דלת אחת כדי שתפתח דלת אחרת.

היי inush, קלף המוות הוא קלף מסר ברוב המקרים. הקלף בא ללמד אותנו שהחיים קצרים וחבל לבזבז אותם על שטויות, מערכות יחסים לא נכונות, עבודות לא מתאימות וכדומה. יחד עם זה זהו קלף הקורא לשינוי. הקלף מלמד שאם אנו רוצים שינוי עלינו לדעת לפעמים גם לסיים (אני מנסה להיות עדין) דבר אחר אשר מעכב את השינוי מלהתרחש. יכול להיות שהקלפים מראים לך שהגיע הזמן ש"תחתכי" את הקשר כדי שתוכלי להכניס קשר חדש ונכון יותר. אני מקווה שזה ענה על שאלתך, שגיא

תודה רבה....

תודה רבה לכל מי שענה לי כי זה באמת היה לי חשוב.... שגיא,רציתי לשאול שאלה נוספת... הסבירו לי כי אם יוצא לי קלף המוות זה אומר שצפויה לי מערכת זוגית שתשנה את חיי.... האם זה נכון???
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר