פתיחה שעשיתי עבורי

שלום לכולם, פרסתי שתי פריסות עבורי.אתן מעט רקע לנושא ואפרש בעצמי. אשמח לתגובה מכם. שנינו גרושים מבני זוג אחרים. הקשר ביננו ארוך ומורכב. יש עליות ומורדות.לפני כשנה נפגשנו ובהמשך הקשר נותק על ידו בשל משבר אישי קשה שחל בו. מאז אין קשר. מה-גלגל המזל-חוסר יציבות במה שעובר עלי ועליו. רגשותיו-מלך החרבות- אין הכרעה מבחינתו הוא על הסף לחשוף עצמו מבחינה רגשית אבל משהו עוצר אותו הוא כל הזמן מאזן את עצמו בין רגש להגיון. מחשבותיו-שמש. תחושה של חום אמיתי. נתינה וחשיפה רגשית כוונותיו-כוכב- מאוד רוצה להגשים את הקשר ולקיים אותו. של X- נער החרבות-מעניין שזה מותאם למלך החרבות. הוא פוחד. מרגיש לא בטוח בכך שהוא לא יכול לחזות מה יהיה. כלפי- 3 גביעים. שמחה ,רגש,רצון לראות הוא מתגעגע אלי. כיום-6 חרבות. מעוניין בלשנות כיוון איתי וללכת למשהו אחר ביחד. יותר נינוח פחות מתוח. כרגע יש אפשרות טובה יותר. סיכום- מוות- שינוי עצום התחדשות וכוונות אחרותטרנספורמציה גדולה. השאלה מתי? פתיחה שנייה שאני מתקשה לנתח ולהבין. מה- יום הדין הפוטנציאל הזוגי-אביר המטות בין X-מלכת הגביעים וביני-6 גביעים בחצי שנה הקרובה-10 חרבות סיכום- הכוהן הגדול. אודה לכולכם וכן לשגיא מנהל הפורום אם תוכלי להאיר את עיני. העניין לא נותן לי מנוח. תודה חמה לכולכם ויום נעים. טליה.

הקלף 6 חרבות מראה שמשהו היום לא עובד טוב במערכת היחסים...

היי טליה, אתחיל בקריאה הראשונה: קלף גלגל המזל מייצג את הגישה הסובייקטיבית שלך. הקלף מראה כי את עברת שינוי פנימי (או מרגישה שאת עוברת שינוי כזה) ועכשיו את מוכנה ליצור עמו קשר משמעותי. נכון שניתן לראות זאת כחוסר יציבות, אולם נוכחותו של קלף זה מראה על שינוי אשר בסופו תהיי מוכנה. מעניין שברגשותיו, בכוונותיו ובמחשבותיו לא קיבלנו קלף מינור. זה מלמד כי למרות שהפוטנציאל חיובי (מלך החרבות מייצג את מזל מאזניים העוסק בזוגיות, קלף הכוכב העוסק באופטימיות ובאושר) יש צורך ללמוד לממש את הפוטנציאל ו"הוריד" אותו אל הקרקע. גם בפועל זה אומר שלא רואים התפתחויות מדהימות מצידו. קלף נסיך החרבות מייצג את האנרגיה של מזל תאומים. מזל תאומים בענייני זוגיות בעייתי, כיוון שיש לו תחושה של פספוס, יש תחושה שאולי במקום אחר יש משהוא טוב יותר. הוא משתעמם בקלות וכדי ליצור זוגיות עם אנשים המיוצגים על-ידי מזל זה צריך לדעת לעזור להם לגוון, כך שזהו הטיפ הראשון עבורך - את צריכה לדעת לחדש ולרגש כל הזמן כדי שהוא לא ישתעמם. את מיוצגת על-ידי קלף 3 גביעים. הקלף מראה כי את נמצאת במקום של שפע ושמחה, אולם מעבר לכך אני רואה אותו כקלף מסר. 3 גביעים הוא קלף של שמחה והוא מראה שהגיע הזמן לשמוח ולחגוג, לא לפחד להביע את האושר הקיים בתוכנו ולא להיות מאופקים. לכן, לדעתי הגיע הזמן שתשמחי ושתעשי משהוא חיובי בקשר לזוגיות זו. קלף 6 חרבות הוא הבעייתי בקריאה. בזוגיות הקלף מייצג סטוצים, או רומנים שלא יתפתחו מעבר למעמד של סטוץ. למזלך הקלף מייצג את היום עצמו ולכן הוא מראה כי כיום יש לרומן בעיה להתפתח מעבר לסטוץ. לדעתי, משהו היום עובד לא נכון אולם אם תעבדי על הקשר הזה הזוגיות תתפתח למקום הנכון. קלף המוות עוסק במוות ולידה, כיוון שמדובר במערכת יחסים הרוצה להתחיל, קלף המוות מלמד כי הגיע הזמן שהעניינים יזוזו, אולם תחילה יש לסיים פרשות ישנות כדי לשחרר את האנרגיה התקועה. הפתיחה השנייה, לדעתי, מיותרת. זוהי קריאה שנייה, חוזרת. זוהי קריאה שנייה כיוון שכל התשובות אותם את מחפשת נמצאים בקריאה הראשונה, במיוחד לאור העובדה שטרחת להגדיר 3 גורמים המאפיינים את הצד השני. לכן אתייחס רק לקלף האחרון ואגע בנקודות מהקריאה הראשונה: הכהן הגדול לא מגדיר זמן ולא נותן תשובה סופית. לא שהקלפים אינם רוצים לתת לך תשובה סופית, אלא שיכול להיות שאין כאן תשובה של כן או לא. סביר להניח כי ישנו תהליך שעלייך לעבור ובסופו תגיע למסקנות הנכונות ולתוצאות הנכונות עבורך. קלף הכהן הגדול פשוט קורא לך להתבונן פנימה אל תוך עצמך ולפעול מהלב, לא לתת לאחרים לשנות את מה שאת מרגישה ולהבין כי את היועצת הטובה ביותר עבורך. ולגבי הקריאה הקודמת: 1. מלך החרבות מראה כי "x" מתקשה להביע את עצמו. בנקודה זו עלייך לעזור לו. הוא מתאפיין על-ידי מזל מאזניים והבעיה של מזל זה היא שהם לא יודעים להביע את עצמם. הם רוצים את טובת הכלל, הרמוניה ושלום, ולכן שוכחים את מה שחשוב להם. המסר עבורך הוא שאת צריכה ללמוד לדובב אותו להגיד את רגשותיו ומחשבותיו כיוון שהוא לא יעשה זאת מעצמו. 2. קלף הכוכב, למרות כל הטוב שבו מראה כי הדרך למקום הנפלא אותו הוא מייצג יכולה להיות קשה ומורכבת ובדרך אל האהבה והזוגיות את יכולה להיתקל בקשיים. לכן עלייך להתכונן לדרך לא פשוטה. 3. לקלפים 3 גביעים ונסיך החרבות כבר התייחסתי ואת מוזמנת לקרוא אותם שוב. 4. קלף 6 חרבות יכול להצביע על זמן של חודשיים עד חצי שנה בו המערכת תהיה "תקועה". מן הסתם ככל שתעבדי יותר קשה על הזוגיות - הזמן יתקצר. 5. קלף המוות רומז כי אין זמן. החיים קצרים וההזדמנויות לא חוזרות על עצמם. תחשבי שמודיעים לך (חס וחלילה) שנותרו לך 12 חודשים לחיות. האם היית פועלת אחרת למען הזוגיות הזו? אם כן, אז תתנהגי כאילו נותרו לך 12 חודשים לחיות. תטרפי את החיים ותדחפי אותם למקום אליו את רוצה להגיע. 6. הערה כללית: הקלפים והקריאות באופן כללי משדרים לי איזו שהיא תחושה של חוסר ניסיון. כאילו שאין לך או לו מספיק ניסיון בזוגיות. זה נראה שאם הייתם מחכים 10 שנים, הדברים היו זורמים טוב יותר. רציתי להגיד את זה כדי שתחשבי על זה... למה הקריאה משדרת את זה... בהצלחה, שגיא

אוקיי אני אנסה לעזור לך

פתיחה שנייה שאני מתקשה לנתח ולהבין. מה- יום הדין הפוטנציאל הזוגי-אביר המטות בין X-מלכת הגביעים וביני-6 גביעים בחצי שנה הקרובה-10 חרבות סיכום- הכוהן הגדול. אודה לכולכם וכן לשגיא מנהל הפורום אם תוכלי להאיר את עיני. העניין לא נותן לי מנוח. תודה חמה לכולכם ויום נעים. טליה אוקיי לאחר שאני ניסיתי לנתח את הקלפים שיצאו לך הבנתי ככה שקשה לך נורא עם הקשר שהיה לכם את מושפעת מהמון דברים שקרו בעבר יש לך כעסים תחושות שליליות את לא שלמה עם מה שקרה ואת חייבת להמשיך את הווה את חייבת לנתק מגע לנסות לנתק רגשות להתנתק מהשפעת העבר לוותר על צפיות שחשבת שיהיו שהם בעצם ציפיות לא ראליות שנובעות מתמימות מסויימת מתקוות שוא ולהתמקד בך עצמך לעשות חושבים מה קורה איתך ומה את רוצה בשבילך שיהיה לך טוב בכדיי שתוכלי להמשיך לזרום ייתכן גם שיש מישהו מהעבר שיחזור אליך יכול להיות אהבת נעורים אבל אני לא מבטיחה אני צריכה לשאול אותך כמה שאלות אבל בכלללי זה מה שאני רואה לגביי ה 10 חרבות את מאוד פגיעה את חשה שפגעו בך המון דרכו עלייך לא כיבדו את רצונך את מאוד שבורה עם המצב שבו את נמצאת עם זה מבחינה רגשית פיזית נפשית ורוחנית אבל לקראת הסוף במהלך חצי שנה הקרובה שלך את תאוששי את תתגברי על המכשולים שאת נמצאת בהם עכשיו הכוהן הגדול הוא קלף מאוד חיובי זה קלף שנקרא קלף המרפא מישהו מסויים יעזור לך או מישהי להתגבר על המצב שאת נמצאת בו אם אני הבנתי נכון את הקלף אז בעצם קודם כל אני חשובת שאת יודעת בדיוק מה את צריכה לעשות פשוט קשה לך להשלים עם הנעשה את הולכת לפי הרגש ושמה את המחשבות בצד ואת צריכה לפעמים לפעול לפי הרגש ולפי המחשבות לנסות להבין שבעצם את זאת שיכולהל עזור לעצמך רק את יש לך את התשובות זה לא שאת לא יודעת מה לעשות את פשוט לא רוצה לעשות ואת מחפשת דרכים אחרות שאולי ואולי משהו יקרה ואולי הדברים יסתדרו כמו שאת רוצה אבל לצערי לא תמיד זה כך את צריכה לנסות לסגור מעגל להבין שאת צריכה להמשיך והזמן יגיד פשוט אל תתני לזה לעצור את עצמך תמשיכי קדימה תראי מה קורה הדברים יכולים להשתנות אבל אם את לא תעשי שום דבר בנידון ותחכי שמשהו יקרה הוא לעולם לא יקרה אז קודם כל קחי את עצמך בידיים למרות שזה קשה תנסי לעשות דברים שהם טובים בשבילך ולאחר כמה חודשים שתפתחי שוב את הקלפים אני אנסה לעזור לך מקווה שהסברתי את עצמי נכון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר