פתיחה למירב

פתיחה למירב

הי שגיא מה שלומך?? מצרפת פתיחה שעשיתי לחברה שלי מירב ששאלה אם כדאי לה להישאר בדירה שלך ולגור בה לבד אחרי שהשותף שלה יעזוב בעוד כמה חודשים. האם-אביר המטות הדירה הנוכחית-4 חרבות טובה-יום הדין למירב- 4 מטבעות בחצי שנה הקרובה- 3 מטבעות תשובה סופית- המרכבה מירב באה ממקום של רצון בשינוי, משה חדש שיגרום לה לשנות ולהשתנות (שהשותף שלה יעזוב ואז היא תשאר לבד בדירה והיא החליטה שהגיע הזמן לגור לבד). אבל הדירה הנוכחית גורמת למירב שהדברים עומדים ולא משתנים אצלה, הדברים החשובים קורים בחוץ ומירב בוחרת כרגע שלא להתמודד עם מה שיש בחוץ, הדירה אולי גורמת למירב להבין תובנות חדשות, להתמודד עם ה"אני" וטובה למדיטציה והיתבוננות פנימית, כל זה גורם לה להגיע לתובנות חדשות שיגרמו להל להתחלות חדשות ולאירועים חדשים. (אשמח אם תעזור לי ותסביר איך אתה מפרש את המילה טובה-יום הדין) מירב נתפסת בדירה ומפחדת לעזוב, היא מרגישה בדירה בטוחה ויציבה, קרקע בטוחה, לכן היא חושבת לעשות את הצעד של לגור לבד בדירה הקימת היא נאחזת במה שיש לה כבר, דוקא הקלף אומר שעליה לשחרר ולעזוב לזרום ולא לפחד מהשינוי שהיא מיחלת לו באביר המטות, גם אם זה קשור בלעזוב את הדירה הנוכחית ולחפש מקום חדש להתחיל בו לבד. ובחצי שנה הקרובה- יהיה לה טוב, אנשים יבאו לבקר והיא תרגיש בטוחה ועדין קיים חסר סיפוק שלה עם עצמה, שהכל טוב אבל זה לא בדיוק מה שהיא רצתה לעצמה. קלף הסיכום המרכבה מראה שאין פה תשובה סופית אלא תהליך שצריך להבשיל אצת מירב של תובנה של מה שהיא באמת רוצה לעצמה, וכדי להגשים את החלומות היא צריכה להאבק (אולי בעצמה, בפחדים שלה) וכן ללכת עם החלומות עד הסוף ולהגשים אותם. אני אמרתי לה שלדעתי הקלפים לא נותנים לנו תשובה סופית אלא מסר ושלדעתי היא צריכה להתחיל לבד בדירה חדשה (הכל כולל הכל) אבל אולי אני משוחדת... מה דעתך? נ.ב. טרם התיחסת לפנטגרם הכפול שלי בעמוד הקודם ולתשובות שלי וזה מז'ה חשוב לי... תודה אלה.

אכן קלף 4 חרבות מראה שבבית לא קורה כלום (אבל אולי היא צריכה כזו אנרגיה היום).

היי אלה, אני אוסיף כמה נקודות על מה שכבר כתבת: אביר המטות - מייצג את העובדה שהיא מחכה לשינוי ושרק יבוא. מירב יודעת שצריך להגיע משהו והיא מצפה לכך. 4 חרבות - מייצג את הדירה ולכן הוא לא קלף מדהים. כפי שכתבת - הדירה מעכבת את מירב. היא מכניסה אותה למצב של קיפאון וחוסר יכולת או רצון לצאת החוצה ולעשות החלטות חשובות בחייה, אולי מירב כבר עייפה וצריכה שינוי?. אם מירב רוצה שינוי בחייה, חבר חדש, עבודה חדשה וכדומה, הרי שאופייה של הדירה לא מתאים, אולם אם היא מחפשת שקט, לימודים - אז הדירה מתאימה לצרכים האלו. יום הדין - מייצג את המילה "טובה". האמת היא שכל קלף שאני "אדביק" למילה "טובה" לא ייצא ברור לגמרי, אולם יום הדין קשור להארה ולתובנות ואני חושב שמירב צריכה להתעורר ולהבין מה טוב בשבילה. 4 מטבעות - אין לי מה להוסיף למעט העובדה שבמציאות אין לה ממה לחשוש. תחושת האיום אותה היא מרגישה לא מציאותית. 3 מטבעות - אולי כאן מונחת הבעיה של הקריאה. ציר הזמן שנבחר הוא לא נכון. אם השותף עוזב, הוא יעזוב בעוד 3 חודשים. ז"א שיש עוד 3 חודשים לתום הקריאה. לאחר מכן נגמרת הקריאה. חשוב לנו להבין איך תהיה השנה כולה. אולי שלושת החודשים הראשונים הם קשים אבל אח"כ הכול יהיה נפלא. לדעתי לא היה צורך להגדיר זמן. אבל אם אנחנו כבר כאן: 3 מטבעות מצביעים על חצי שנה מצוינת (וייתכן שללא קשר לדירה) בכל תחום. הגשם יירד על כולם, וגם על הדירה. לכן - אם היא תעזוב את הדירה יהיה לה אנרגיה כדי להצליח בזה. מצד שני - אם היא תישאר בדירה תהיה לה אנרגיה להמשיך ו"להתארגן" הכי טוב שניתן. המרכבה - נראה לי. שהדירה לא מתאימה לה ושהיא לא מבטאת את מה שהיא צריכה. אם מירב תשב עם עצמה ותנסה להבין מה היא מחפשת היא תבין שכנראה והיא מחפשת משהו אחר. ייתכן וזה משהו שקצת "גדול עליה", אבל מצד שני אולי כדאי לה להתאמץ. קלף המרכבה אומר לה לא לוותר על החלום.. לסיכום, לא ניתן לתת תשובה ללא השואלת. צריך לחזור למירב ולבדוק מה היא רוצה. אנחנו יודעים למה הדירה טובה, מה קורה עם מירב ועכשיו צריך לבחון את זה מול מירב ולתת לה להחליט. בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר