חפה מפשע

חפה מפשע

שלום שמי א' ברצוני לשתף אתכם בסיפור מהחיים. חברתי הטובה ביותר בעבודה, מאשימה אותי בגניבת תליון "יהלומים" שהיה ברשותה. חשבתי שהיא חברתי הטובה. עד היום אני בהלם מאיך הפכנו מחברות טובות לחברות שונאות. הנני מורה במקצועי. ביום לפני שיצאתי לחופשת פסח. חברתי לא הגיעה לביה"ס. ואני הלכתי לבקר אותה בביתה בתמימות על מנת לתת לה עציץ מתנה לחג. באותו יום ישבתי בספה. ולידי היה חוט שלא שמתי במיוחד לב אליו. לאחר שברכתי אותה בחג שמח, היא התקשרה אלי בלילה לברר אם ראיתי תליון "יהלומים" שהיה מונח על הספה כפי שהיא טענה. אני אמרתי לה שלא, לא ראיתי שום דבר את רוצה שאני אבדוק בכיסים אולי זה נמצא, אמרתי: חכי אני אבדוק, חזרתי אליה ואמרתי לה,"נשמה זה לא אצלי". חשבתי שהעניין נגמר. בחופשת פסח, היא פנתה לממונים עלי בביה"ס והאשימה אותי בגניבה, היא לא דיברה איתי בכלל ואני לא הבנתי מה קורה? לאחר שבוע מנהל ביה"ס פונה אלי ואמר לי שחברתי מאשימה אותי בגניבה. הייתי בהלם, אנשים יודעים ואני לא מה קורה פה? באותו יום המשטרה זימנה אותי לחקירה ואף עשו חיפוש בביתי. באותו יום חשבתי שאני עומדת למות. אייך היא הגיעה למצב כזה? היא ממש עושה לי שם רע בכל ביה"ס. אנשים קרובים אלי לא מאמינים לה אבל, אני נמצאת במצב כזה שאני לא מאמינה לאף אחד ואני מחכה לתוצאות החקירה. והלוואי שהאמת תצא אני מאמינה בצדק והוא יעשה. אז אנשים יקרים המשפט "כבדו וחשדהו" הוא נכון אני ממליצה לכם לישם משפט זה. לכל מי שקורא בקלפים מנוסה בבקשה תעזרו לי ותגידו לי מה יהיה כי אני מפחדת ומבולבלת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט