חלומות

חלומות

שלום שגיא רציתי לדעת יותר בנושא החלומות, אם תוכל לכוון אותי אני חולמת המון חלומות מסודרים, ברורים ועם צבעים. רציתי לדעת אם אפשר לקבל מסרים יותר ברורים? תודה

איך לחזק את גוף האנרגיה...

היי יולי, אני מתנצל על העיכוב במתן התשובה. הרגשתי שאני בפיגור במתן התשובות בנושאי הטארות, וכיוון ששאלתך הייתה בנושא חלומות נתתי עדיפות לשאלות בתחום הטארות. אני מקווה שלא תכעסי ושאוכל לעזור. כללית נראה לי שמצבך טוב. העובדה שאת חולמת חלומות ברורים וצלולים מצביע על כך (בשפה שלי) שגוף האנרגיה שלך חזק והביטוי לכך בא לידי ביטוי בחלומות יותר ברורוים וצבעוניים שאלו הם חלומות המתקרבים במהותם לסוגי חלומות הנקראים חלומות נבואיים. כדי לחזק יותר את גוף האנרגיה אני ממליץ לך (ולכל הגולשים האחרים) לעשות כמה דברים: לחיזוק גוף האנרגיה , אנו זקוקים למשמעת ותרגול רב . תחילתו של התהליך מתחיל בגוף הפיזי, ועלינו לשחרר אותו משעבוד, כדוגמת מזונות כבדים וסמים מעוררים (קפה, תה ועוד) . עלינו גם להקשיב לו יותר ולתת לו לקבוע את קצב היום. מומלץ אף לזהות את הדפוסים אשר מכשילים אותנו בחיינו ואשר יוצרים עומס מיותר, כגון: מערכות יחסים לא מתאימות, מקומות עבודה בהם אנו חשים מתוסכלים, ולבסוף התנסות בתרגיל יומי: בכל לילה עלינו ללכת לישון עם התכוונות, ואף לרצות להיות מודעים לקיומו של החלום הנבואי המתרחש לאחר 3 שעות . לשם כך אנו זקוקים לעזרה שתוכננה מראש. ניתן לרתום חברה או חבר טוב שמוכנים 'להפריע' לנו לישון בשעה המתוכננת (3 שעות לאחר מועד ההירדמות המשוער).'ההפרעה' יכולה להתבטא בשני צלצולי טלפון או שני ניעורים קלים. במידה שאין חבר או חברה, ניתן להשתמש בשעון מעורר, אשר יכוון מראש ועדיף, כי יצלצל מספר שניות בלבד. בצורה זו ניתן יהיה להמשיך לישון, ויחד עם זאת, להיות מודעים לאזור הזמן בו מתרחש החלום. בבוקר, כשפוקחים עיניים , ולפני כל פעולה אחרת , יש לרשום מיד את התרחשות הלילה . עלינו לרשום כל דבר, גם אם לא היה חלום כלל, כיוון שזה עוזר להחדיר למודעות את הצורך לזכור, להבין ולשלוט בחלום. סביר להניח , כי לא יקרה דבר, אולם חזרה ממושכת על התרגיל לאורך זמן , תגביר את החלומות הנבואיים. לאחר מספר שבועות, ניתן להוסיף לתרגיל התכוונות חדשה - מפגש עם 'מדריך רוחני'. בכל לילה אנו צריכים לבקש לפגוש 'מדריך רוחני' ולהתכוונן לדבר אחד בלבד - לשאלה בודדת אותה נציג בזמן החלום, למשל: "מה שימך?" בשעת החלום עלינו להשתדל לזכור את השאלה ולשאול את הדמויות בחלומות שלנו שאלה זו. לבסוף, חלקם יתחילו לענות ומעתה יחל תהליך מרתק של מפגשים עם 'ישויות אנרגטיות', כאשר בשלב זה אפשר להציג שאלות נוספות, אך בכל פעם עלינו להתכוונן לשאלה אחת בלבד. בהצלחה וחלומות נעימים. שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר