קריאה בקלפים

קריאה בקלפים

היי אני בנטל אני בן 13 והתחלתי ללמוד קריאה בקלפי טארוט. אני למדתי את כל הפירושים, אבל יש לי בעיה: אני לא מבין איך אני מקשר את הפירוש של הקלפים לבין המצב. אשמח אם תעזור לי, בנטל.

לתלמידנו החדש

דבר ראשון , מזל טוב על ההחלטה ללמוד את נושא הקלפים ואני מאמינה שעם התמדה ורצון אמיתי זה יגיע .גם אני בתחילת הדרך שלי עם הקלפים למדתי את הפירושים של כל החפיסה ואמנם לא הצלחתי לקשר ולראות מה הם מנסים לומר לי .פה נכנסת לתמונה האינטואיציה שלך .אכן לכל קלף יש אינספור פירושים לחיוב ולשלילה והיכולת להבין לאיזה כיוון נושבת הרוח היא לפי המודעות שלך ולפי הרגשות שלך - האינטואיציה שלך. המלצה שלי היא לשאול שאלות קלות בפריסת 3 קלפים ואפילו לא עבר , הווה ועתיד אלא שאלה שעליה אתה מבקש תשובה ולהוציא את הקלפים ,לקחת לך פסק זמן ולהתבונן בהם ושאל את עצמך מהם רוצים לומר לך. מה הרגשות שלך חושבים על הקלפים ,מה עולה לך בראש באותו רגע ודע לך בהתחלה זה לוקח זמן ,נסה לחבר בין הפירושים שנראים לך מתחברים. בהצלחה .

תקפוץ למים!

היי בנטל וברוך הבא, ההמלצה שלי - תקפוץ למים! אני מצרף קישור לקריאה קלה ופשוטה שמאד נוח, לדעתי, להתחיל אתה. תקרא ותתחיל לעשות קריאות קצרות ופשוטות. תכתוב לנו את הפירוש שלך ואני אנסה להוסיף את הפירוש שלי. לאחר כמה תרגולים כאלו, אני מאמין שזה יתחיל לעבוד. כמו כן אתה מוזמן לגלוש לשאלות ותשובות של אחרים וללמוד גם מאחרים על תהליך הניתוח. בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר