לא יודעת מה לעשות

לא יודעת מה לעשות

שלום לכל מי שיכול לעזור............ בעייתי היא כזו היה לי חבר במשך 4 שנים נפרדנו משום שלדעתי אין לי עתיד איתו עד עכשיו ניהלנו קשר לסירוגין במשך שנה וחצי. יש לי עדיין רגשות עזים כלפיו ולפעמיים אני אומרת לעצמי אולי הוא השתנה ואולי כדי לנסות על אף שכולם מסביבי מתנגדים לדעיון שנחזור ושלא כדאי מה שמאוד משפיע ומקשה עלי. עשיתי את פתיחת האס או אס כשמימין חרב אחת באמצע 4 מוטות ומשמאל מלך הגביעים . מה זה אומר לגבי המצב? אני מקווה שתוכלו לעזור לי תודה אני אובדת עצות!!!!!!!

תשובה לשאלתך

שלום לך לפי דעתי בגדול שלו יש לך בעייה להחליט החלטה ולהיצמד אליה. את מנסה בקשר הזה "לחתוך"הרבה רגשות ומחשבות ולא כלכך מצליחה .הרגשות שלך מעורבים ובכל יום את מרגישה אחרת ולפי הקלפים אפשר להבין שכל החלטה בנושא זה נובעת ממצב ריגשי - זאת אומרת שההחלטות שלך מונעות ומנווטות לפי הרגשות שלך. לפי הקלף 4 מטות הייתי אומרת שלא תמיד הייתי מאושרת איתו ויש לך ספקות וחוסר סיפוק ממצב היחסים שהיו בינכם ואת אפילו מפנה ביקורת כלפי עצמך וכלפיו לסיבות למה הקשר לא הצליח . עצתי לך היא : לא משנה מה ,לכי עם הלב שלך ותאמיני שמה שליבך אומר לך הוא הנכון. אם עשית צעד כלשהו מתוך רגש שלפי דעתך מצב מסויים אינו תורם לך אז תשחררי . את נותנת לרגשות שלך להוביל אותך ולכן קשה לך להיצמד להחלטה וזה אכן מובן כאשר ישנם רגשות . אז ..........את יודעת מה נכון לך לעשות ,תקשיבי לעצמך ותדעי. באהבה.

תשובה אפשרית שונה קצת

השאלה שלך היא מה לעשות, והקלף המרכזי, 4 מטות, נותן את התשובה: יש כאן מסע שהתוצאות שלו לא ידועות מראש, והמסר הוא שאת צריכה ביחסים איתו (מה שלא תחליטי, על כך תיכף) להתרכז בתהליך ולא בתוצאה. מימין יש לך את אס החרבות שמלמד שאת משנה את הרעיונות שלך ואת הדעות שלך (כפי שבעצמך ציינת), משמאל יש לך את מלך הגביעים שמלמד על הצורך שלך בבטחון רגשי, ואם את לא מקבלת אותו בקשר את קצת יוצאת מהאיפוס. נראה לי שאת כנראה לא מקבלת מספיק בטחון רגשי בתוך הקשר הזה, ואז או שתלמדי להתמודד עם זה (וזה התהליך) או שתחתכי את זה. רק תחשבי אם זה דפוס, או שזה ממש פונקציה של האינטראקציה הספציפית שלך עם האיש הזה, ואז אולי יהיה לך יותר קל להחליט. מה שלא תחליטי, תקדישי זמן לתהליך, ואל תתכוונני רק לתוצאה. מה שלא תעשי, שיהיה לך בהצלחה .

תודה

תודה עדין אני מבולבלת ולא יודעת מה לעשות אבל זה נתן לי חומר למחשבה!!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר